Mõistliku hinnaga ööbimist Londonis

jacuzzy pilt
00

Tere oskab keegi soovitad odavat ööbimiskohta Londonis.
Hea oleks kui ei asuks väga kaugel kesklinnast (oxford st) aga infot võib anda iga koha kohta.

Tänud


 
Nubsik pilt
00

Vaata selliseid saite:
www.londontown.com/hotels
www.priceline.com (kasuta: name your own price). Näiteks Westminster'i piirkonnas saab hetkel “best deal”'na 4* hotellis 1 öö (2 inimest) hinnaga $88 ehk 940 kr.

jacuzzy pilt
00

Tänan

Uurisin nati seda name your own prise'i lehte. Et kas keegi on seda lehte kasutanud kah, et kas hommikusöögid on ka hinna sees? Ja kas hotelli ja tuba saab ka valida. Ei julge nagu niisama krediitkaardi numbreid anda seal?

Nubsik pilt
00

Olen kasutanud! Tegu on nagu loteriimajutusega, kus saad panna ise paika piirkonna, sinu pakutud hinna ja hotelli taseme (tärnid). Kui sinu pakkumine antud piirkonnas mingi vastavatele tingimustele vastava hotelli poolt heaks kiidetakse, siis saad alles teada, mis hotelliga on tegu. Tuba valida ei saa, tavaliselt on tegu standardtoaga. Euroopa hotellid suuremalt jaolt on koos hommikusöögiga. Omadest kogemustest tulenevalt arvan, et tegu on väga hea süsteemiga, kes on väga populaarne just eeskätt USA's. Kui hotelle saab bronnida üle maailma, va siiski mõned riigid.

Maria1985 pilt
00

Proovi

Travelodge'id on suht odavad

jacuzzy pilt
00

Kuidas

www.priceline.com – kuidas sealt osta hotelli kohta? Ei lase ju asukohaks Eestit validagi.

Hea Kurimoor pilt
00

Aga miks sa pead Eesti valima, maailm on suur ja lai :P

Nubsik pilt
00

www.priceline.com's vali New York koodiga “99999” ja siis saad teha ostu ära. Kuid aadressiks märgid oma Eestis oleva aadressi. Nii oleme meie pidevalt teinud. Ja see toimib. Tõesti ei saa seal valida Eestit, vaid ainult vist oli Kanada ja USA.

Stella88 pilt
00

No oleneb, mis sorti ööbimiskohta otsid, kõige odavam variant on hostel. Kõige rohkem hosteleid leiad Bayswater'ist, mis asub väga lähedal (5 min bussisõitu) Oxford street'ist. Hinnad algavad £10 öö shared room'is. Hosteleid on erinevaid ja erinevates konditsioonides. Guugeldades leiad päris mitmeid hosteleid. Btw, West two hostel'ist ja Hostel 63'st (mõlemad Bayswater'is) leiad nii mõnegi eestlase, kes seal töötab :)

Supermann pilt
00

Odav ööbimine Londonis kahele, aprillis, neli ööd: kodumajutus?!

Tere!

Sain sünnipäevaks lennupiletid Londonisse ja läheme sinna koos elukaaslasega 21. aprillil, ööbimist vajaks neljaks ööks. Kuna eelarve on üsna napp ja rohkem tahaks aega ja raha panna vaatamisväärsustega tutvumisele, mitte ööbimisele, sooviksin informatsiooni odavamate ööbimisvõimaluste kohta (kuni 3000 krooni neli ööd kahese toa eest).

Oleks huvitatud ühest kaheinimese toast (eriti hea oleks, kui oleks ka kööginurga kasutamise võimalus) topeltvoodiga ja korraliku tualetiga, samuti peaks see koht sobima rasedale (suitsuvaba ja piisavalt puhas). Hommikusöögi soovi ei ole.

Olen siin kõik haakuvad teemad läbi uurinud ja vaatasin ka ise hostelite hindu, kuid kõige odavam variant, mis ma leidsin oli 3600 krooni neli ööd. Kuulsin, et kodumajutus võib odavam olla? Ehk teab keegi midagi soovitada?

nero pilt
00

Kolm suurimat pakkujat

On booking.com, hostelbookers.com, hostelworld.com. Leiad nii odavamat kui kallimat.

Supermann pilt
00

Ülevaatlik ööbimise otsingumootor

Tänud, vaatan kohe need üle. Leidsin ise ka ühe hea ja ülevaatliku ööbimiskoha otsingumootori eurobookings.com, kus ei nõuta ettemaksu ja hinnad olid üsna soodsad (lisaks veel sooduspakkumised viimastele allesjäänud kohtadele). Hetkel leidsingi sealt parima pakkumise: 2800 krooni kahele neljaks ööks, koos kööginurgaga.

Supermann pilt
00

Lähemal kesklinnale

Kuna vaadatud kohad olid kesklinnast liiga kaugel, on igasugused nõuanded endiselt väga oodatud! Kuna kõrgrasedal on vist keeruline metroode ja muude asjadega tunde liigelda, siis oleks hea, kui ööbimine oleks kusagil kesklinna kandis.

minime pilt
00

Londoni piires sõidavad metrood üldjuhul üsna kiiresti, tunde kindlasti ei lähe. Peaasi, et saad kesklinna ja seal võib juba jala liikuda (kuigi metroo säästab palju jalavaeva). Samuti on olemas overground ehk rongid, mis sõidavad maa peal. Metroos pole just palju õhku aga kuna iga rasedus on individuaalne, siis eks sa ise pead hindama, kuidas sa hakkama saad. Kuhu kanti su need kesklinnast kaugel olevad hotellid/hostelid jäävad? Äkki ei olgegi nii kaugel tegelikult. Btw, kõrgrasedana ei pruugita sind üldse lennukile lasta.

Supermann pilt
00

Ööbimiskohad kuni 3. tsoonini?

Kuulsin, et kuni kolmanda tsoonini on täitsa mõistlik ööbimist vaadata, muidu jääb liiga kaugele? Sõidu ajaks olen 6. kuud rase (vaatasin kohe järgi ja õnneks pole siis veel mingeid arstitõendeid vajal, et lennukile pääseda), kasutasin mõistet kõrgrase natukene valesti. Ma usun, et saan kenasti hakkama, terve raseduse ajal on enesetunne olnud suurepärane, mingeid komplikatsioone pole seni olnud, lihtsalt väsimus tuleb kiiremini peale, seepärast oleks hea, kui hotell oleks piisavalt lähedal, et väsimuse korral saaks päeval sinna puhkama minna.

minime pilt
00

Kuni kolmanda tsoonini on kindlasti ok, kuigi 2 tsoon on ka väga lai mõiste http://www.tfl.gov.uk/…tube-map.pdf Ma soovitan, et vaata milline metroojaam hotellile kõige lähedam on (mida lähemale metroole, seda parem) ja siis kasuta seda kasulikku planeerijat, mis näitab täpselt palju aega läheb ja mismoodi saab http://journeyplanner.tfl.gov.uk/…RIP_REQUEST2?… Edu! :)

Supermann pilt
00

Planeerija

Oh, super!! Suur tänu, vaatan kohe järgi! ;D

Supermann pilt
00

Ööbimine leitud

Leidsime ööbimise. See ei jäänud küll eelarve sisse, kuid mugavus sai võitu: Sohos neli ööd kahele topeltvoodiga toas 4000 krooni. Suur tänu kõigile soovituste ja nõuannete eest!

Kerli15 pilt
00

Oskab keegi aidata ? On plaanis minna 11–15 Märtsil Londonisse ja ööbida seal siis neli päeva, tahaks abi saada ööbimiskoha otsimisel hind võiks olla suht soodne sobib ka Hostel, See võiks asuda O2 kontserdihalli lähedal, ümbruses või vähemalt ühistranspordi peatuste läheduses :)
Ja siis on ka küsimus transpordi kohta kuidas seal see liikumine(metroode,busside ja rongidega) on kas on võimalik osta mingi nädala kaart või midagi et saad sõita kuhu vaja ja nii ? et ei peaks ostma eraldi piletit koguaaeg.

Teie abile lootes,
Kerli .

Naabrimees pilt
00

Hostelid:
http://www.hostelbookers.com/…ts/index.cfm?……

Transport:
Travelcard
7 päeva kaart 1–2 tsoon 27.60 GBP
7 päeva kaart 1–3 tsoon 32.20 GBP
või Visitor Oyster
http://visitorshop.tfl.gov.uk/…oduction.htm

Lihtsalt Mina pilt
00

KERLILE!
Tere Kerli! Ma lähen kahe sõbrannaga 11–15 märts (sama aeg mis sinulgi) Londonisse! Esimese öö veedame ka lennujaama juures hotellis,siis tahame saada linnale lähemale! Et koos oleks ehk kergem leida!
Võid helistada mulle,sest aega napib juba :) Minu nr: 56305927

UK pilt
00

www.hostelworld.com
Sealt saad leida nii oma rahakotile kui ka asukohale korraliku olemise. Omaltpoolt soovitan Astor Hyde Park. Hind ja kvaliteet on paigas

kiddy pilt
00

Tere!

Lähen Londonisse 22. juuli ja sooviks ööbimist 16ks ööks. Asukoht võiks paikneda Londoni muusikakooli lähistel, mille aadressiks on 9–13 Osborn Street, London E1 6TD.
Äkki keegi oskab midagi soovitada?
Aitäh!

JustaBrön pilt
00

Hotellid Londonis

Kes ööbinud Londonis, palun soovitage soodsamaid hotelle.
Olen korra seal hotelliga alt läinud- kuna vaatasime netis, et väga kena koht, kohale jõudes oli aga suhteliselt räämas hotell. Ei pea olema väga kallis, 2 või 3 tärni hotell on ok. Ka BB-d võib soovitada. Selliseid, kus olete ise ööbinud ja tõesti teate, et tegemist normaalse kohaga.
Tänan!

krijoh pilt
00

Tere! Kas te oskate soovitada mingit odavat hostelit/motelli vms Londoni kesklinnas või kesklinna läheduses? Oleksin väga tänulik.

Royal Extra pilt
00

Kas oleks kellegil majutada 2 noormeest Londonis 16–18 september . Tuleme Norrast :) või oskate soovitada mõnda odavat hotelli .? Aitähh ette!

Meriker pilt
00

Palun soovitage head 3* või 4* hotelli Londonis

Lendame jaanuari keskapaigas Londonisse ja otsime hubast, võimalikult kesklinna lähedal asuvat hotelli, mille 2-in. toa saaks kätte kuni 500 euro eest . Kuna valik on väga suur ja hinnad päris kallid, siis raske valida..

veigo pilt
00

Kui 500 eurot on ühe öö eelarve, siis pole ka 5* hotellid probleem (enamike hinnavahemik 200–250 eurot).

Barkarole pilt
00

Soovitan Mint Hotel Westminster. Nimi ütleb asukoha ära ja ka kõik muu on Sinu soovidele vastav. 4*, väga ilus hotell, suured toad, hind u 170€.

Meriker pilt
00

Sry, minu viga… 500€ maksimum ikka kolme öö eest kokku :) ja koos hommikusöögiga.

johhaidii pilt
00

Tuhandeid soovitusi ja kommentaare: www.booking.com

chuchi pilt
00

Lühiajaline majutus Londonis

Ega ei leidu Londonis või selle lähiümbruses kedagi, kes üüriks mõneks päevaks välja tuba? Kuupäev umbes 17–22 august. Teretulnud ka soovitused kust leida odavat majutust.

Spiig pilt
00

Üks odavaimaid majutusi Londoni kesklinnas on Piccadilly Backpackers- http://www.piccadillyhotel.net/icadilly. Kui nõudmised pole kõrged ja piisab voodikohast, siis on väga norm. Olin seal ise aasta tagasi mais.
Kõik on väga lihtne, kuid puhas ja korras, seltskond sõbralik, voodipesud samuti puhtad, tekid, padjad normaalsed. Ja kõik vaatamisväärsused ca 2 km raadiuses.Esimene hosteli kogemus ning Londonisse sattudes kasutan seda kindlasti veel.

Marine pilt
00

Soovitage majutust Londonis

10.-15. aprillil on plaan paetuda tagasisõidul ka Londonis. Kas keegi teab soovitada soodsamat (kodu)majutuskohta kesklinna kandis või ööbimiskohta kust on mugav kesklinna jalutada/bussiga sõita.
Marina, marinhaven@hot.ee

Tiina Annus pilt
00

Odav ööbimine üheks ööks Londonis

Tere. Mure siis selline, et eeldatavasti saabun Londonisse 9-da septembri õhtul arvatavasti Lutoni lennujaama (kuid võimalik, et mõnda teise Gatwicki lennujaama, Stansted). Kas keegi oskab anda nõu, kus saaks veeta rahulikult ja odavalt öö nende lennujaamade lähedal? Vaja siis hommikul edasi Hershamisse jõuda (mingid liikumisjuhised olemas). Kuidas see reis võimalikult odavalt teha?

katriina pilt
00

Kui saabud Gatwicki, siis äkki sobib ibis Gatwick hotell – 47 euri öö.

Tiina Wilder pilt
00

http://www.londontoolkit.com/…l_lodges.htm
Minu teada oli Sul, Tiina, vaja ikka Lutoni lennujaamaga seonduvat infot.
Guugeldamine aitab, aga kindlasti ka kogenute ja sealviibinute info.
Internetist leidsin sealsete nn odavate variantide kohta järgmist (mis ehk Sinu rahakoti jaoks niivõrd odavad pole, sestap ehk otsiksid soodsamaid variante, aga majutuse odavus on suhteline mõiste siin Inglismaal, odavaimad oleksid mingid hostelid, aga neid vaevalt et lennujaamade lähedal leidub).
Travel Lodge on tavaliselt odavam.
Ka Ibis, siinselt lingilt leiab, et oleks võimalik saada £33 eest toa lennujaama otseses läheduses, see on juba üsna hea pakkumine. (Aga hotelli hinnavõrdluses, mis samuti seal ära toodud, on märkus, et too hind kehtib vaid nädalavahetustel).
Kui leiad mingi B&B koha, siis need on reeglina odavamad. (Kõrval oli link, mis viis Bed and Breakfast majutuse pakkumisteni, soovitaksin kindlasti toa ette ära broneerida, et hiljem ebameeldivusi ei tekiks).

kmaia pilt
00

Öömaja Londonis?

Tere,
Kas kellegil oleks võimalik välja üürida 7 päevaks 16–23 sept tuba Londonis 2-le inimesele. Kõik pakkumised oodatud postkasti kmaia@hot.ee

evely pilt
00

Tere,

Otsin ööbimist Londonis 22 – 26 mai kahele inimesele. Eelistaksin kodumajutust, kas kellelgi on head kogemust ja oskate midagi/kedagi soovitada? Tänan juba ette.

Konkreetsed pakkumised on oodatud evely@aiaidee.ee

mager71 pilt
00

Ciaooo,

soovime üürida veebruari lõpust 2–3 kuuks või lühemaks perioodiks elamispinda Londonis. Ûhte või kahte tuba / korterit. Mina tulen praktikale zone 2-e ja õde lõpetas just Uk- s ülikooli ja plaanime tutvuda impeeriumi pealinnaga :)

Ette tänades,
Kadri.

Tiina Wilder pilt
00

Käisin jaanuari alguses Londonis koolis (elan sealt paaritunnise teekonna kaugusel) ja peatusin Holland Roadil asuvas Holland Inn hotelis (Kensington Olympia bussipeatus, Holland Road lahutab Kensingtoni peatänavat Hammersmithi poole suunduvast teest, tänavanurgal linna poole suunduvas bussipeatuses on Universali stuudio).
Booking.com kaudu oli öö hind £28.50 ringis (ühene tuba maksis sama, mis kahene, hommikusöök sisaldus hinnas). Kuna arvustused olid laest lakke, muutsin hiljem broneeringus tingimusi, soovides aknaga tuba ülakorrusele. Sealsed toad on väga hästi köetud ja nagu sain arvustustest aru, iga tuba ei ole aknaga. Mina ja mu laps jäime väga rahule oma sealse kogemusega.

Keegi eestlane oli varem kommenteerinud ja üsna tipphinde omagi kogemusele andnud.

lili00 pilt
00

Mis piirkonda valida ööbimiseks lühipuhkusel Londonis?

Plaan minna aprilli kuus neljaks ööks Londonisse. Eesmärgiks ostureis ja niisama ringi vaadata.
Olen vaadanud http://www.housetrip.com/ hindu ja sealt saaks väga häid pakkumisi, samas tekib küsimusi mõne majutuse kohta, et kas seal on ainult tuba pakutud majas või terve korter jne.
Teine asi on see, et lähme Ryanairiga ja kuna Londoni kesklinn ise on juba nii suur, siis ei oska küll valida, kus kandis see parim ööbida oleks, mis piirkondi valida või mida jälgida. Kõik majutusue kohad panevad oma iseloomustusse, et parim asukoht ja lähim metroo jne.
Teine koht, kust ka vaatasin hindu http://www.homelidays.co.uk/, selle lehe leidsin siitsamast, aga mna seal küll ühtki head hinda ei leia. Isegi hotelle saaks juba selle raha eest lehelt http://www.travelstay.com/…n_Hotels.htm.

Kes on käinud ja majutanud ennast mõnes soodsas hotellis või kodumajutuses, mis ei asu kaugel kesklinnast ja julgeb soovitada, oleksin väga tänulik.
Ja kõik muud soovitused samuti on teretulnud. Kas ise süüa teha seal kodus või käia väljas söömas.
Hetkel on lennukipiletid ostetud, just majutus veel jäänud osta.

Snoop pilt
01

Try this: http://www.priorityclub.com/…ingexclusive

Mida lähemal kesklinnale – Picadilly Square, Soho, Covent Garden – seda parem.
London ongi kallis ja mingi 20£/öö eest saab kesklinnas ikka jubeda peldiku.

UKneiu pilt
01

Londonis hotelli hinnad on väga kallid,ise käisin eelmine aasta ja maksin öö eest 100£ ja ma nt petusin hotellis,sest kõik pidi olema ilus ja hea,aga see tuba oli kohutav ja kole :( nüüd olen targem ja uurin enne ka inimeste komentaare enne kui ööbin mõnes hotellis, alles hiljem avastasin,et inimesed laitsid seda hotelli.
Kuna elan ise siin inglismaal,siis soovitan sulle hotelli lehti,mis siin on populaarsed ja võid saada päris hea hinna eest häid hotelle.

www.booking.com

http://www.lastminute.com/…ondon-hotels

http://www.laterooms.com/…-hotels.aspx

http://www.hoteldirect.co.uk/london/?_$ja=kw:hotels+london|cgn:Hotels+London+Exact|cgid:935711936|tsid:2410|cn:London+Primary|cid:17949266|lid:14476711|mt:Exact|nw:search|crid:8053482266

http://www.expedia.co.uk/…Guide-Hotels

http://www.premierinn.com/…otels/London?…|pcrid|32130334658|kword|hotels%20london|match|e|plid|

Nüüd peaks olema päris korralik valik,kust omale sobiv hotell otsida :)

pikkmees35 pilt
01

Kasutage www.airbnb.com. Süsteem töötab korralikult.algul suhtled omanikuga teed broneeringu.Kaupled hinna suhtes mis alati lastakse nats alla.Korteriomanik saab raha kätte alles päev pärast saabumist.
Esmakordsel kasutamisel https://www.airbnb.de/tell-a-friend
We’ll help you pay for it.
With Airbnb you can discover and book unique spaces around the world. Join now and save $25 off your first trip of $75

perdone pilt
00

ukneiu – küsiks ka, et kas

… küsiks ka, et kas ööbimiseks (eesti mõistes) on aidata ka võõrastemaja linkidega. Euroopas populaarsed Formula või Etap tüüpi ööbimiskohad? Pariisis sellised olemas :) Kas ka Londonis?
:) Uurisin juba ise välja …http://ibisbudgethotel.ibis.com/gb/booking/hotels-list.shtml

Minuke pilt
00

Võib veel vaadata http://www.travelodge.co.uk/ , kui neil võtta family room siis mahub ühte tuppa magama vajadusel ka 3 täiskasvanut, premier inn näiteks üle 2 täiskasvanu tuppa ei luba.
Siis veel http://www.easyhotel.com/ neil on osad toad aknata ja teleka vaatamise eest peab maksma.

gunn pilt
00

Väga hea asukohaga hotell Victoria jaama juures:
http://www.cherrycourthotel.co.uk/

Hotell asub vaiksel kõrvaltänaval ca 3oo meetrit Victoria jaamast.
toad on väikesed, kuid väga puhtad, pererahvas on lahke.
Oktoobris 2012 maksin kahese toa eest 65 naela päevas.

Lisa saab lugeda:
http://www.tripadvisor.com/…otel-London_…

lili00 pilt
00

Aga kas on mõtekas üldse võtta kesklinna ümbrusesse, kui seal vahemaad nii suured, et jalgsi üldse ei käi. Siis võiks ehk ka kuskil äärealadel odavamas hotellis peatuda ja selle kesklinnas olemise raha ühistranspordile kulutada. Või kui paljud teist seal kesklinnas jalgsi tuuritavad, poodides ja vaatamisväärsusi otsimas…

Reisipakkumised