Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Eestlased kes elavad/vms U-M´l.

Reisisell
Tere,

pesitsen Aucklandi äärelinnas, kas mõni eestlane lähedal?
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Tere. Kasutan teemat ära. Me küll ei pesitse Uus-meremaal, aga tahasime taodelda WHM viisat sinna. Seetõttu huvitab, et kuidas seal kandis praegu majanduslangusega lood on. Kas selliseid lihttöösid väga raske leida. Ühesõnaga tahaks veenduda, kas on üldse mõtekas praegu taodelda seda viisat või lükata edasi, kui olukord paremaks läheb. Sest esialgu tuleks ju eestis ka aastaks siis end töölt lahti võtta, aga praegu siin töö olemas vähemalt. Tänud vastuse eest juba ette!
Reisisell
Tsau!

Olen siin uus meremaal nyyd juba pea aasta ja siin saab kiivi kasvandusse iga kell toole siia pole see majandus langus veel joudnud ! Kui tahad midagi tapsemalt teada siis mu msn on katy777@windowslive.com voi meil kdannion69@gmail.com voi kui siin oled void alati helistada kui majutust vaja voi mis iganes nr on +642102716635

Kadi
Reisisell
Elan juba pea aasta Uus Meremaal kyll mitte Aucklandi lahedal aga olen Waihi beacil see aint 160 km Aucklandist mu tlf nr on +642102716635 msn katy777@windowslive.com vota yhendust.

Terv Kadi
Uus kasutaja
Karenko, jata moni kontakt, ma ka siinkandis.
Uus kasutaja
Tere,

Elan ja õpin kolmandat aastat Wellingtonis.
Kui keegi siiakanti satub, andke märku (Larissa.Kus@gmail.com), hea meel oleks kokku saada ja veidi eesti keelt rääkida.

Larissa
Reisisell
Kadi kas voib ka sulle kirjutada kui kysimusi Uus-Meremaa osas?
Uus kasutaja
Otsustasin oktoobri lõpus maailma avastama minnna. Nüüd siis avastangi. Tegelikult tahaksin leida eestlasi, kes enam-vähem samas regioonis peatuvad. Elan parasjagu Aucklandis, aga tahaksin peagi puuvilju korjama minna. Kui keegi viitsib võiks endast märku anda.
Aitäh.
Uus kasutaja
Lendan Uus-Meremaale (Aucklandi) 17.novembril. Plaan on Aucklandis (või siis mujal, kui seal ei saa) hakatuseks mõneks ajaks mingi töö sebida. Tahaksin väga ka mõne eestlasega kokku saada ja muljeid/soovitusi kuulda selle riigi kohta. Kes on huvitatud, siis minu e-mail special_girl000@hotmail.com
Rändur
Mina jõuan Uus-Meremaale 13. detsembril. Algus Auckland. Plaan seigelda 1+ kuud mõlemal saarel. Mitmekesi põnevam, kui huvi, siis räägib plaanidest allan.kahar@gmail.com
Uus kasutaja
Druj ja teisele ka. Elan koos sõbrannaga Aucklandis alates septembrist ja kui on soovi infot teada jne ja Druj viitsime sinuga kokku ka saada, lihtsalt lisa msni ja seal arutame sandrapuusild@hotmail.com
Reisisell
Olen paikne Hamiltonis, Waikato district. Kui keegi lähedale satub siis number on +64 022 635 7066
Uus kasutaja
Väike mõte on midagi huvitavat teha. Kuna olen noor & veel peret pole, siis why not?! Kas on keegi, kes elab & töötab juba Uus-Meremaal? Või siis äkki keegi on olnud Uus-Meremaal või sealkandis :) Palun võtke yhendust- katipoolak@hotmail.com. Tahaks leida reisikaaslast..sellist, kes juba teab asjast midagi =).
Reisisell
Tere

Olen praegu WH viisaga Uus-Meremaal. Soov oleks kauemaks siia jääda aga ei tea millist viisat taotleda. Partneri viisa tundub ainuke võimalus. Kas kellelgi on kogemusi sellega või peaksin mingit muud varianti proovima? Milliseid variante veel on? Skilled alla ma ei kuulu vist.
.
Uus kasutaja
Elan kolmandat aastat Aucklandis. Kui huvi on võib kokku saada ja muljetada. Küsimustele, millele vastuste leidmine neti abil ei tohiks olla ülejõukäiv ma kahjuks ei suvatse vastata. +6421516181
Uus kasutaja
Elan uus-meremaal juba 5 aastat.Elan Hawkes bays Hastingis.Kui keegi siia poole satub voib yhendust votta minuga +64 0277 715 122.Annely
Reisisell
Tere!

Olen olnud pisut rohkem kui nädala Uus Meremaal, Aucklandi lähistel Elleslies. Tahtsin kysida, kas leidub kuskil keegi, kellega ehk kokku saada ja pisut lobiseda?

Eve
Uus kasutaja
Tere

Minu randamised selles huvitavas riigis on selleks korraks rannatud. Sellega seoses viibin 14-21 aprillil Aucklandis. Kui kellelgi on tahtmist kokku saada ja muljetada, oleks see vaga pro. Saaks eesti keelt harjutada natukene. Telefon on 0211474765

Martin
Uus kasutaja
Tere,
Kle me jõudsime siis ju samal ajal kui sa tulid 14 :D. Ma olin Aucklandis 14-17. Mix nii vähe siin NZ is ?
Uus kasutaja
Tere,
Kes on siin ja tahaks koos midagi teha, oleks väga huvitatud. Sest üksi pole just kõige huvitavam. Hetkel olen New Plymouthi kandis. Msn on kevin.sepp@hotmail.com. Lisaks on olemas ka kohalik nr, aga selle võib juba küsida.
Uus kasutaja
Huvitav, miks minna kaheks kuuks nii kaugele, et tunda seal igavust???
Uus kasutaja
Tunda igavust, okey :D. Siis sa pead igav inimene olema. Ma lihtsalt lootsin leida eesti inimesi lisaks kellega teha midagi.
Uus kasutaja
No ma olin siin piisavalt kaua - 9,5 kuud. Lihtsalt vältisin Aucklandi. Suuremad linnad ei ole teps mitte Uus-Meremaa atraktiivseimaks vaatamisväärsuseks. Eritan soovitan hoiduda kohtadest nagu Palmerston North ja Invercargill;).

Martin
Uus kasutaja
kangurumaa.weebly.com
Uus kasutaja
Veetsin ise 3 kuud Uus-Meremaal - ja üksi. Ei olnud igav! Ka ei takistanud inimestega suhtlemist see, et nad eesti keelt ei kõnelenud...
Uus kasutaja
Mis tegid siin üksi, kuidas liikusid kus peatusid. Ma siin hetkel olen väikeses külas kus mul kõik tasuta (elamine, toit, nett, transport) ja mõtlen mida edasi teh ja kuhu minna.
Uus kasutaja
Üritasin võtta sellelt lühikeselt ajalt, mis võimalik. Kusagil kohapeal pikalt ei peatunud. Üritasin olla pidevalt liikumises. Esmalt häälega (kuid selgus, et ajad pole enam endised - aasta oli 2006), hiljem rendiautoga. Et leida tegevusi (mida sõltuvalt muidugi inimtüübist - pakub Uus-Meremaa ohtralt), soovitan kõigepealt tutvuda siinse ülihea sissekandega: http://www.trip.ee/content/uus-meremaa/matkamine-uus-meremaal.html#new
Uus kasutaja
Oot sul hääletamise asi siis ei toiminud et võtsid auto. Ma ise mõtlesid hääletada, sest üksi auto võtmine pole just kõige odavam lõbu.
Uus kasutaja
Ei toiminud ses mõttes, et kui varasemast peeti Uus-Meremaal hääletamist parimaks liikumisviisiks punktist A - punkti B (olla olnud nii, et ei pidavat soovi avaldamagi, sest kui olid seljakotiga või jalutasid maanteel, siis "iga teine" pakkus abi), siis muu maailma üldine suhtumine (90-date lõpu poolest alates - kohalike väitel) hääletajatesse on muutnud ka sealset suhtumist. Tänaseks ei erine hääletamisega liikumine (auto peale saamise kiirus või ka läbitud kilomeetrid päevas) seal oluliselt tänasest pildist Euroopas. Kuid vaatamata kõigele (ja jalgsi läbitava maa pikkusele päevas) on see siiski parim viis ja võimalus kohtuda väga eriskummaliste ja huvitavate inimestega. Jätkuvalt parim võimalus luua uusi tutvusi, suhteid ja imestada erinevate kirevate inimeste olemasolust. Kui aega on ja ootamatuid olukordi ei pelga, siis tasub alati seda teed minna. Sest ka seal peab paika tõde, et kui ise oled positiivne ja suhtleja, ei jäeta ka sind hätta (näiteks ei õnnestunud mul kordagi lageda taeva all ööbima jääda - mida Euroopa kohta enam öelda ei saa - ikka leidus juhus, kus kellegi kostiliseks olin palutud...) Positiivne on see maa jätkuvalt.
Uus kasutaja
Okey, eks näis kuidas läheb. Enne vaja veel veidi raha teenida kui liikuma hakata.
Uus kasutaja
Olen nuud ise Uus-Meremaal juba monda aega olnud ja pisut tootanud ning ringi vaadanud.Hetkel olen lounasaarel ja plaanin siia jaada veel paariks kuuks.
Kas sellel saarel on veel eestlasi, kes on suhtlemisest ja voib olla ka koos
seiklemisest huvitatud.Minu meil on rohututike@hotmail.com
Reisisell
Hei! Keegi Queenstowni satub ja muljetada tahaks siis anna märku. See ya!
Uus kasutaja
Tore kuulda, et siin ikka moni eestlane ka leidub. Hetkel kull kohe pole plaanis Queenstowni tulla aga kindlasti lahitulevikus. Kas saaksid anda oma meili, et kui sinnapoole teel olen siis annan teada.
Uus kasutaja
Kui keegi Samoale viitsib edasi minna, siis võib ühineda. Väike plaani sinna minna. Email on muide kevin.sepp@hotmail.com. Polegi veel seda kirjutanud. Enne on muidugi vaja NZ avastada.
Uus kasutaja
Samoale juuni algues ;)
Uus kasutaja
Sooviks teada kas Cairnsis voi lahedal elab alaliselt moni kaasmaalane. Oleks tore suhelda ja emakeelt raakida. Ise oleme perega siin olnud pea viis aastat ja plikad 10 ja 11 hakkavad eesti keelt unustama. Andke teada kui on huvi metsoja@hot.ee