Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Töö otsimine Suurbritannias

Rändur
Olen 30 aastane noormees, 5.-ndal augustil lähen Birminghami lähedal ühte personalivahendusfirmasse, et "konkureerida" transporditööliseks palgaga tuhat naela kuus. Kummaline on see, et e-mailis öeldi, et "kõik mu teised sõbrad ja pereliikmed", kes tööd soovivad, võtku kah nendega ühendust :) Kusjuures siiamaani pole küsitud, kas mul NI on?! Põhjus, miks ma sellest siin praegu pajatan: et kui on inimesi, keda see teema huvitab, siis nädala aja pärast saan kirjutada, et mis edasi sai... Wish me luck ! :)
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Vahest saad selle NI pärast töölevormistamist?

Igatahes võid mulle meili peale märku anda , endal plaanis eestist 8-ndal lahkuda ja umbes 11-12ndal hakata tööd otsima. Oleks tore kui midagi kiirelt saaks. Muidugi saaks ka tänutäheks siis üht - teist!
arnis112@gmail.com
Rändur
Tean, NI võib teha veits hiljem, mul tohutu eeltöö tehtud, kui asjast asja saab, siis riputan siia omatehtud "info packi" üles...
Rändur
kas olete mu siinsed lisapostitused kustutanud? kui see on nii, siis soovin p6hjendusi: ak.1978@mail.com
Uus kasutaja / Toimetus
ak.1978 palun järgi eesti kirjakeele reegleid ja sinu postitused ei kao kusagile.
Rändur
Kurimoor: kirjareeglid pole mul eesti keeles jah perfektsed, sest olen valiseestlane ning pealekauba tihti kasutan tapitahtideta klaviatuure.
Rändur
Moderaatorid, palun arge seda kustutage: tahelepanu koik, kes mulle meili saatsid, kuna siit mul postituse lisainfo kadus, siis alustasin paevikut: http://www.suurbritannia.blogspot.com/
Igal vabal voimalusel lisan sinna infot!
Uus kasutaja
Number "kahe" asemel on alati võimalus kasutada "A" tähte! 6 = Õ ja lause algab suure algustähega!
Tegin parandused ja järgmine vigane postitus läheb prügikasti.
Tänan ära kuulamast!
Rändur / Toimetus
Kullake, su blogi on veel sissekanneteta, kuid loeksin huviga.
Ise olen ehk vähestviisi grafomaan (tegelikult kirjatsura), seetõttu minu blogi on üsna mahukas.
Eks ma toda isiklikel põhjustel olen pidanud, sest alguses tahtis mitukümmend inimest pidevat tagasisidet ja kirjakirjutamine võttis aega ja muutus üsna pingutavaks, siis tulingi tolle blogimise mõtte peale ja sai mitu kärbest ühe hoobiga. Blogi sisaldab nii infot Inglismaa kohta kui ka isiklikku (viimasest võib siis lahkesti üle hüpata, mingit osa lugejaskonnast - nagu minu sugulasi ja sõpru, huvitab ka see temaatika, kuid kui juba blogide jagamiseks läks, panen siis endagi oma siia üles - ehk aitab kedagi mingi infoga.

http://tiinawilder.blogspot.com/
Rändur
Suurbritannia.blogspot.com igatahes on ta nüüd valmis, loodan et keegi sealt ka kasulikku infot leiab...
Reisisell
ak. 1978 sain just läbi loetud su blogi ja väga super, et oled selle kirjutamisega tegeleda viicinud:) Naerda sai palju,ülevaade reaalsusest on tabav ja hariv on see samuti, omal ka plaan 3 oct. sinna põrutada aga edela-lõunasse siis, ka ranniku äärde, näis mis mind ees ootab, on samuti kogemusi kõiksugu "sitaga" ja ootamatustega USA s elades, ainuke vahe, et ple piisavalt ressursse "seiklusteks" esialgu. Kriban omale tähtsamad repliigid su blogist yles, ehk läheb tarvis, kui juhul seal kus lähen ei meeldi või mis iganes põhjusel tuult tõmban.

Aga edu meile kõigile tööotsingutes:)

Terv.
Rändur / Toimetus
Teises kohas, uudishimulik, kirjutasid, et lähed Chichester'i. Kui nüüd sihtkoht muutunud ei ole, siis ajasid mind ilmakaartega veidi segadusse:) Hakkab...Kirre, kagu - Chichester jääks siis pigem sinnakanti:) Edela kohta lugedes vaatasin kohe, et ehk Plymouth'isse vms kohta.
Uus kasutaja
uudishimulikp2rdik, kas hakkad kohapeal tööd otsima kui lähed 3.okt või on juba midagi kindlamat silmapiiril?
Reisisell
Ma siin esialgu lähen ühte maasikafarmi olukorda kaema, kui seal see olukord nutune ja tõesti ei meeldi,mõtlen ise tööotsimisele, hetkel küll pole aimugi, mis mind ees ootab...töö suhtes on ok, aga nimelt see karavanis elamine pole mitte teps minu rida ja see võibki selle olemise mul seal olukorda panema, mida nimetaks: põgenee vaba laps:)
Ja Chichesteri lähedal asuv koht nimega Sidlesham,kuhu esialgu maandun.
Reisisell
Icc Tiina Wilder...tegelikult see Chichester jääbki ju otse lõunasse kui kaarti nii suurel plaanis vaadata.
Pigem siis jah kagu suunas.
Oh meid blondiine:D
Uus kasutaja
Tiina, sinu blogi pole enam avalik ? :(