Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

eluolu, asjaajamine, töö UK s jne

Uus kasutaja
Elan ja töötan alates 2010 Inglismaal. Esimest korda tulin 2010, teist korda 2015 , et jääda pikemaks ajaks, juulis kolis siia ka minu pere.

Kui on inimesi, kes plaanivad nö nullist alustada ja tulla Eestist siia tööle, kas siis üksi või perega või kes on juba siin kohapeal, soovib omale eestlastest tutttavaid/sõpru, või on hädas ja vajab mingit abi või nõu, kuidas asju ajada, kirjutage!

Ajutise öömajaga, max paar päeva kuni nädal oleme enda perega võimaluse korral ka nõus aitama. Kirjutage palun sõnumitesse, proovime abiks olla, kui saame.

Siia tulek ja siia sisselamine võib tunduda algul valulik , kuid uskuge, see on lõpuks seda väärt, meie oleme väga rahul, mõlemil on normaalse tasuga töö, kena elamine (üürime), laps käib koolis, mis on 2 min kaugusel kodust ja peale 3 nädalast kooliskäimist hakkab juba vaikselt inglise keelt rääkima, naabrid ja üldse ümberkaudsed inimesed on väga vastutulelikud ja abivalmid. Kui ise vähegi hakkamist on , saab päris kiiresti tööle jne. Soovitame siiatulekut kaaluda.... Meie pole grammigi kahetsenud siiakolimise otsust, jätsime oma elamise Eestis üürile ja enne 10 a kindasti tagasi tulla ei plaani.

Siia kolisime sõiduautoga, läbi rootsi, taani, saksamaa, hollandi ja prantsusmaa, kohale saime 3 ööpäevaga. Muljeid, soovitusi, pilte jne oleme nõus jagama.
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Tere

Kus kandis täpsemalt elate? Meil on endal ka väike mõte sinna maale mõneks ajaks tulla aga tahaks sellisesse keskmise(või pigem väiksema) suurusega asulasse. London ei tundu väga ahvatlev...