Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Üürikorterid Soomes Helsingis või selle ümbruses

Uus kasutaja
On olemas töökoht Soomes aga vaja oleks üürikorterit 1-2 toalist Helsingis. Kas keegi oskab öelda mis nende üürihinnad võiksid umbes olla? Olen vaadanud Soome kinnisvaraportaale aga ei jaga soome keelest midagi:) Täpsem info ja juhised oleks väga teretulnud kuidas toimida ja üldse seal asjad käivad!
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Otsime üürikorterit Helsingis või selle läheduses. 2 täiskasvanut + 1 laps. Kõik pakkumised oodatud: angela@fgr.ee
Uus kasutaja
Annan üürile 1-3 tuba 4 toalisest korterist. Asukoht: Myyrmäki, Vantaa. Hea asukoht. Huvi korral saab ühendust: tonu@swt.fi
Uus kasutaja
Tere! Sooviksin Üürida kiiremaskorras Helsingis korterit:) Asjaga kiire:)
kirjutage hyttliis@hot.ee
Uus kasutaja
Hei! Otsime 2 toalist korterit Helsingis või selle lähiümbruses. Töökohad olemas ja elanud Soomes neljakesi ühes korteris juba 4 aastat. Nüüd sooviks omaette 1 mees ja 1 naine. Ei suitseta ja lemmikloomi pole. eve.liivamagi@gmail.com
Uus kasutaja
Soovin üürida 1-2 toalist korterit Helsinkis.Pakkumised saata mailile ylleriisalu@hot.ee
Uus kasutaja
Soovime üürida üürikorteri Helsingisse või selle läheduses.
2 täiskasvanudt +1 laps. Kõik pakkumised oodatud: katryn17@hot.ee
Uus kasutaja
Soovin üürida 1 või 2 toalist korterit Lauttasaaris.
Pakkumised saata meilile:merli.meiner@gmail.com
Uus kasutaja
Tere

Soovin üürida 1-2 toalist korterit või 1 tuba Vantaal (parim oleks Hakunila, Myyrmäki, Kerava või võimalikult lähedal Vantaa lennujaamale) Aga sobivad ka kõik teised pakkumised.
Email: kata33@hot.ee
Tel: +358465453579
Uus kasutaja
tere

Sooviksime ka perega üürida korterit asjaga suht kiire
1-2 toalist omanikult. Hind võiks olla kun i 700 euri

epp82@hot.ee
Uus kasutaja
Tere. Soovin ka üürida tuba või 1 toalist krt Vantaas soovItav lennujaama ligidal. Teatada laivy666@hotmail.com
Uus kasutaja
Sooviksin rentida 40m2 ja ülespoole korterit , võimalikult helsinki lähedal..Espoo/Vantaa oleksid ideaalsed. Asjaga on väga kiire.

maariod@hot.ee / +37256924559
Uus kasutaja
Tere!

Soovin samuti üürida pisikest tuba Helsingis vahetusõpingute perioodiks (31.08.2011 kuni 31.05.2012). Saan maksta toa eest 250/kuus.

Olen vähenõudlik, kõik pakkumised on teretulnud aadressile: anettegerda@hotmail.com
Uus kasutaja
Otsin elamispinda Helsingis

Otsin elamispinda Helsingis, hind max 400 euri kuus. Alustan seal augusti keskel õpinguid. Tõenäoliselt on tuba korteris maksimum, mis selle summa eest leida võib. Kui kellelgi on midagi pakkuda, siis ootan väga infot.
.
.
.
Toimetuselt: oleksid ehk oma korterijahil edukam, kui lisaksid oma kuulutusele rohkem kontaktandmeid. Loodetavasti saad kuulutuse täiendamisega ise hakkama, kui ei, siis aitame.
Uus kasutaja
Otsin väikest korterit/tuba Helsingis või lähiümbruses!

Tere olen 28 aastane korralik puhas noormees ja otsin endale siis tuba või korterit või siis äkki kedagi kellega koos üürida. Töötan Soome firmas(rongi peal).
0417483531
Uus kasutaja
Tere. Otsin 1 kuni2 korterikaaslast 3 toalisesse korterisse aug. l;pus. 1. septembriks.Korteri hind on 700 eur.Asukoht on Tikkurilas.T'psem info tel. 358465680888.
Minu email renatetishler@gmail.com
Uus kasutaja
Kas keegi teab kedagi, kellel oleks välja üürida tuba või pisikene 1-toaline korter Helsingis?
Oleks vaja alates septembri keskpaigast või hiljemalt oktoobri algusest ja sooviks üürida aastaks.
Töökoht on olemas.

kristjanfun@gmail.com

+372 58 168 746
Reisisell
Tuba Helsinki kesklinnas,Hakaniemi turu kõrval,mõbleeritud,400€ kuu,sisaldab kõike makse.
otenson@newyorkemail.net
0466350092
Andrus
Uus kasutaja
Otsime üürikorterit Helsingis

Otsime 2toalist korterit, 35–45ruutm Helsingis või seal lähedal. Oleme 3korralikku töömeest ja soov oleks umbes aastaks üürida. Üür võiks jääda 500–700eur kuu-nõus tagatisraha ette maksma ja lepingu võib firma nimele ka teha.

Martin +37253666784
Uus kasutaja
Pakkuda soodsalt Kotka kesklinnas erinevaid majutus võimulusi
(nii lühi kui ka pika ajaline rentimis võimalus olemas)
helistada +3725655104 email-gertzauram@gmail.com
Uus kasutaja
Soovin yyrida 2-3 toalist korterit Vantale,asjaga kiire!

algi001@hotmail.com
Uus kasutaja
Soovin üürida korteri Helsingis
Soovin üürida 1–2 toalise korteri kas Länsimäki, Mellunmäki, Myllypuro, Mellunkyla või Kontulas. Võib pakkuda ka teisi kohti Helsingis.

dmitri12345@mail.ru
+358404749219, +37256909610 Dmitri
Uus kasutaja
Soovin üürida aastaks tuba Helsinkis, töökoht Helsinki kesklinnas olemas. Võib olla ka 1-toaline korter või tuba 2-3 toalisest korterist.Olen 100% tubaka-ja alkoholivaba ning puhtusest lugupidav mees.
Soovitatav alates augusti teisest poolest (20.08....)

+358 449139469 DNA
+372 5278158 EMT
ajudoonor@gmail.com

Peeter
Uus kasutaja
Perekond soovib üürida korterit mitte alla 2 toalise Helsinkis.Võib pakkuda ka ridaelamut jne.Kesklinnast maksimumkaugus 30 km.Heal juhul sooviks pikemaajalist lepingut.

0465677673
+37256342664
tarkingboy@hot.ee
Uus kasutaja
Sooviksime üürida Kas Helsingisse või Vantaasse korterit 1 või kahe toalist korterit. Asjaga suht kiire, oleks kohe väga kiire sellega.Hind võiks jääda kuskil kuni 500-rohkem esialgu ei tahaks välja käia.

epp112@gmail.com
Uus kasutaja
Otsin 1-toalist korterit või üürituba Helsingi,Vantaa,Espoo piirkonda.Elamist oleks vaja 01.09.2011.
ulvili@hot.ee
Uus kasutaja
Alates 1. septembrist vabaneb 2-toaline korter (ca 43 m2) Taka-Töölö´s ehk siis veel kesklinna piirkonnas. Üür 740€/kuu sisaldab kõiki maksusid peale elektri. Korter keskmises olukorras, kõik eluks vajalik olemas. Transpordi suhtes asukoht ülihea, majast ca 50 meetri raadiuses lähevad ühiskondliku transpordiliinid pea kõigisse Helsinki ja Espoo ning Lääne-Vantaa piirkondadesse (südalinn ehk raudteejaam on idee poolest jalutuskäigu kaugusel). Ca 300 meetri kaugusel majast ka kaks eri kohta, kus saab tasuta autot parkida. On keegi huvitatud?
Uus kasutaja
Anna oma nr Jarik või meil
Uus kasutaja
Soomes töötav ja öppiv naine, 40+, soovib yyrida tuba Helsingis vöi selle lähiymbruses. Soovitavalt juba septembri algusest.

Tel.Soomes +358 41 705 6634 (041 705 6634)
mail. millamilla@gmail.com
Uus kasutaja
Vajan kiiresti üüri tuba või korterit Vantas või selle lähedal. janek.koosa@mail.ee
Uus kasutaja
Kahjuks juhtus sel nädalal nii, et polnud korralikult aega arvuti taha tulla enne kui nüüd. Aga seoses minu 16.8 "kuulutusega" väike kokkuvõte toimunust - äkki on kellelegi abiks.
Taust siis see, et tegemist Mannerheimintie korteriga, mille paar aastat tagasi naljaka juhuse läbi (või siis kummalise juhuse - kui nii kirjutada, siis hakka või Coelho "Alkeemikut" tõsiselt võtma) ilma Soome isikukoodita üürida saime. Üsna tavaline korter, ainult erakordelt heas asukohas ning väääga mõistliku hinnaga.
Aga - mis oli minu jaoks korteri üheks vaieldamatuks plussiks - aknad Manskule - oli mu naise jaoks suureks miinuseks ja nii otsis ta juba kevadest midagi, mida mõistliku hinnaga osta saaks (see õnneks veel Hesas ei õnnestu). Ja kui naine iga päev mingit mõtet arendab, mis küll väga meelejärgne pole, on mõistlik talle ikkagi järele anda. Nii juhtus, et ta sai töökaaslase sõbrannalt üürida korteri, mis temale rohkem sobis. Korter kohe vaba ja tegime lepingu ära, et kolime sisse 1st septembrist (ja reaalselt kokkuleppel omanikuga veel veidi varem).
Andsime asjast teada vanale omanikule ja tema kinnisvarabüroole ja siinkohal oluline moment. Soomes on tähtajatutes üürilepingutes tavaliselt klausel, et kui lahkute enne 11 kuu möödumist lepingu algamisest, siis maksate trahvi 1 kuu üüri ulatuses. Hiljem on etteteatamistähtaeg 1 kalendrikuu. Aga mitte teatamise päevast, vaid selle kuu esimesest päevast, mis järgneb teate esitamise kuule. Ehk siis - kui tahate lahkuda oma pinnalt ja annate sellest omanikule teada 3ndal oktoobril, siis seaduse järele on teil kohustus maksta renti kuni novembri lõpuni.

Teisipäeval vestlesin siis omanikku esindava maakleriga ja peale seda mõtlesin, et äkki tasub asi ka trip.ee´s üles riputada, tihti siin korterit otsitakse. Pealegi on tegemist erandliku omanikuga, kes on nõus tegema lepingu ilma Soome HT´d omava isikuga (sel juhul peaks muidugi olema tööleping mõne asjalikuma asutusega). Igatahes - mida rutem asi kaubaks läheb, seda odavam meile.

Aga jõudsin mõned sõnumid vahetada ainult ühe inimesega ja siis tuli üle ei tea mis aja olukord, kus kütsin mööda lõuna-Soomet ringi ja ei saanud korralikult arvutit vaadata. Juba kolmapäeva õhtul maakler helistas ja ütles, et tal on kolm huvilist, kas saab reedel (siis eile) kell 15.00 vaatama tulla. Ok, sättisin end selleks ajaks koju.
Kell 14.58 maakler helistas alt ja ütles, et kuis sisse saab. Tegin summeriga ukse lahti ja jäin siis mõnda huvilist ootama. Esiteks saabus liftiga (maja on ehitatud 1937 ja lift töötab sellest ajast saadik) üks oma kaalu kohta liiga lühike tädike, kes teatas kohe, et tyttöt tulevad trepist, kuna need ei mahtunud lifti.
Ok, tädike tuli tuppa ja peagi ka tyttöt. Üks, kaks, kolm, neli, viis, kuus jne. (jõudin veel mõelda, et palju lapsi tädil ikka) aga siis saabus umbes minuti jooksul oli meie kahte tuppa veel umbes 30 inimest ning nende järel kinnisvaramaakler.
Oi johhadii! Kõige pullim muidugi see, et korteri saamiseks peab täitma avalduse ja maakleril oli umbes 20 eksemplari kaasas ning neist tuli selgelt (5 koopiat kindlasti) puudu. Ma olin varunud 15 minutit selleks esittely´ks , aga läks ca 30 ja iga minut oli väärt vaatamist!
Hea on see, et selles konkurentsis võideldakse välja võimalus juba homme sisse kolida (maakler saab oma fee kätte siis, kui uus leping on tehtud&makstud). Halb muidugi see, et minu väljakäidud hind tõuseb päris kindlasti kuskile 850 juurde. Ning muidugi see, et eestlastel poleks seekord siin mingit võimalust olnud tavaoludes.

Ja siit ettepanek trip.ee tegijatele - äkki õnnestuks välja mõelda süsteem, kuidas taolist infot saaks paremini edastada (me teadsime tegelikult juba 12ndal (siis allkirjastasime uue üürilepingu), et taoline asi jääb vabaks). Olen üpris kindel, et iso-Hesas korterite üürimine on paljudele paras peavalu. Kui keegi hakkab selle peale huutama, et see on reisifoorum, siis äkki saate mingi mudeliga kulusid hakata tasa tegema ja kisajale meelde tuletada, et kunagi tegi ka Nokia ainult kummisaapaid.
Uus kasutaja
850 on ka suht odav, sellepärast tuli palju tahtjaid.
Paljud võtavad ühetoalise eest 1400 eur.
Uus kasutaja
1,400 võiks yksiö vast Eirarannas olla, mujal hästi ei usu. Nii hull olukord ka ei ole. Aga kui Helsinki linna sees (reaalselt tuleb kõne alla vast Mellunkylä´s või Vuosaares) 40 m2 korteri alla 700 leiate, siis on ülihea diil küll.
Reisisell
Otsin Helsingis korterit või tuba.Üürilevõtmine koheselt ja pakkumine numbrile +358 449189103 K.Peiponen
Uus kasutaja
Tere!
On pakkuda tuba Vantaas perioodil 26.08 kuni 10.09 (ka). Lisan kodulehe kust saab pilte vaadata: http://www.forenom.fi/…ehaku/Vantaa. Kahe nädala hinnaks on 300 eurot. Kõik pakkumised on teretulnud.
Huvilistel võtta ühendust tel. teel +372 5553 2604 Oliver
Reisisell
Tere.
Sooviks üürida tuba Helsingis või Espos.Olen 25 aastane naine.Asjaga väga kiire.Pakkumised oodatud ktlyn7@hot.ee või siis +37254610224