Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Uus-Meremaale keegi?

Uus kasutaja
Hei! Kas keegi mõtleb Uus-Meremaale tööle/elama minna. Anna endast märku :) Koos oleks ehk vahvam.
Lisaks kohalikud eestlased võivad ka endast märku anda et ehk saaks veidike nõu küsida :)
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Oleks kohe kindlasti . mis tööd loodad saada ? Kas on mingi kindel plaan ?
Meili : addental@addental.net
aleks .
Uus kasutaja
P.S. Olin mõni aeg tagasi kirjavahetuses ühe eesti neiuga Uus-Meremaal kuna ise
otsisin seal erialast tööd , pean natukene otsimis tööd tegema oma e-maili post
kastis .
A.
Uus kasutaja
Terv, olen Uus-Meremaal minemas nii umbes sept, okt, nov. Täpne kuupäev veel paigas ei ole, aga minek on kindel. Viisa on juba olemas ja ettevalmistused käivad.
Võta ühendust: j4n3k@hotmail.com
Uus kasutaja
Antsiku, kuidas sul reisiplaanid kulgevad? Kas viisa on tehtud juba? Millal plaanid sinna lennata? Olen ise seadnud eesmärgiks 1 oktoober sinna minna. Ise olen IT kõrgharidusega, kuid soov on just lihtsamaid töid teha ja saart avastada.
Reisisell
On mulgi plaan kuskile m6neks ajaks minna peale kooli l6ppu, Uus-Meremaa tundub nii m6neski m6ttes ahvatlev, plaan oleks ka minna sugise poole, oktoobris nt,
andke teada kel samuti sama plaanis!

Paikest
merit
merit_f(ät)hotmail.com
.
.
.
Trip.ee lisas suured algustähed ja palub seda postitajatel endil tulevikus teha!
Uus kasutaja
Hei. Plaan samuti minna. Kas on soovitada häid meetodeid kuidas siit kaugelt endale seal mõni töökoht leida, et kohe saaks jalad alla? Ja üldse igasugune abistav info oleks teretulnud!
.
.
.
Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajatel seda endil tulevikus teha!
Reisisell
Algkapital tuleks ikka kaasa võtta...

Merit
Uus kasutaja
Töölubadega hetkel just kerge ei saa olema. Togisin huvi pärast möned kirjad ja kanditeerisin tööle kaugelt, et vaadata mida vastatakse raskel ajal sealt.
Sain sellise vastuse:
I take it from the details you have provided that you are not currently
resident in New Zealand. If this is the case, we will not pursue your
application at this stage. The global economy has adversely affected
some of the NZ Industry and therefore we are fortunate to be able
to offer employment to suitable candidates currently residing in New
Zealand.
Reisisell
Kas keegi eestlastest on hetkel Uus-meremaal, et oskaks kirjeldada olukorda tööturul?
Olen maabumas sügisel. Jälginud töökuulutusi internetist, kandideerinud veel ei ole. sest tundub, et paljude töökohtade saamiseks peaks ikkagi kohapeal juba olema.
Majanduslik olukord ei olevat Uus -meremaal enam kõige soodsam, kuid loodetavasti tööturul siiski kõige hullem ei ole ning backpackeritele tööd veel jagub?
Uus kasutaja
Njah, endal ka plaan minna sinna. Aga minekukuupäev on veel lahtine, tundub, et jääb oktoobri peale. Ikka ülivinge koht, nagu räägitakse! :)

Hiljutises äripäevas oli artikkel, mis tegi natuke murelikuks, et võib sealgi veidi raske olla. Eks selleks tuleb valmis olla ja palju eeltööd teha. Vaatasin siit http://too_uusmeremaal.studenttour.eu/ erinevaid tööpakkumiste linke ja seal ikka pakkumisi oli. Tundub, et väga hull see olukord seal pole, kui pealehakkamist on. Aga uuri kindlasti enne asja, kui lähed. Vähemalt mina plaanin... Praegusel ajal päris ilma plaanita veidi risky minna kuhugi tööd otsima.

PS! Soovitan Studenttouri kaudu kindlasti kindlustuse võtta! - kõige soodsam ja kvaliteetsem, mida tean.
Reisisell
Teema vaikne, upitan siis natuke.

Pidin sõpradega minema, aga nüüdseks on kõik alt ära hüpanud.
Mina aga nii lihtsalt jonni ei jäta! Loodan ikka veel selle aasta sees kohal olla, aga mõningaste komplikatsioonide tulemusel lükkub see vist uude aastasse. Uurikski siis, et millal keegi minemas ja kuhu... Saame vähemalt selle pika lennusõidu vähe lõbusamalt mööda saata. Või on mõnel kohalolijal igav ja eesti keele vajadus :)

Vastutasuks pakun oma teadmisi ja kogemusi Austraalia tripist. Äkki keegi viisaga hädas või painab küsimus mida internetist ei leia...
Uus kasutaja
Lõpuks ometi üks inimene,kellel samad plaanid. Vahepeal tundus olukord lootusetu, sest massid liikusid Austraalia suunas, Uus-Meremaale ei tahtnud keegi minna. Minu soov on jätkuvalt kindel ja sama kindel on ka see, et üksi ma ei lähe.Minu eesmärk on lahkuda võimalikult kiiresti. Kui on tegemist positiivselt meelestatud reisikaaslasega, siis raskusi ma ei karda ja tore oleks kuulda sinu edasistest plaanidest.
Reisisell
Terejah.
Mis sai su Studentourist ja detsembri keskpaigast? Kui see katki jäänud on ja kuupäevad veel lahtised, siis jätkame vestlust ehk meili teel - rynt(at)smail.ee
Reisisell
Olen olnud pea kaks aastat Austraalias, plaanin mõne kuu olla Aasias ja Eestis ning seejärel minna juuli 2010 Uus-Meremaale aastaks. Läheks Eestist heameelega mõne kena neiuga koos. Kellelgi samad plaanid?
Uus kasutaja
Hei, minul plaan minna sellel aastal millalgi Uus Meremaale aga kuidas ma sinna saan see veel vajab putitamist ja vajaks natuke rohkem infot lennukite hindade ja viisa jms. Olen küll põlis hääletaja aga Uus Meremaale vist hääletades ei jõuaks:) Kui keegi pakub seltsi siis alati võtan kaalumisele ja arutamisele:)
Reisisell
Tere Molly24, võta eespool antud meilil ühendust. Meil kohe-kohe minek ja kõik vajalik just värskelt läbi tehtud; aitan kuidas jaksan.

Far_away, kui sügiseni kannatad, siis leian sulle äkki isegi kaks :)
Uus kasutaja
Hei. Mul on ka plaan see aasta Uus Meremaale minna, nii umbes juuli-august. Veetsin ka aasta Austraalias ning siis olin 3 nädlalt Uus Meremaal ning tahan kindlat tagasi minna kauemaks, aastaks või nii. Praegu olen Eestis. 2 kuud juba olnud, hakkab ära tüütama juba :D
.
.
.
Üra unusta, et laused ja nimed (sealhulgas kohanimed, firmade nimed ja muud nimed) algavad Trip.ee-s suurtähtedega!
Loe ja tutvu: http://trip.ee/postitussoovitused !
Uus kasutaja
Tere, Uus-Meremaa eestlased!

Kuidas te seal elate ja toime tulete? Kas 2010 a. oleks võimalused tööd saada
väikesed?
Pean plaani.
Palju maksis viisa ja kuidas seda ajada? Soome kaudu?
Mis lennufirmaga lendasite ja millise hinnaga?
Hüva nõu on ka muudes asjades väga teretulnud.

Tänan südamest, kui leiate aega oma kogemusi ja teadmisi jagada.

Tiiu
Rändur
Viisa olemas.
Reisisell
Tere,

Kes oskab nõu- ja jõuga:) aidata, oleks väga tänulik. 2 22-aastast ja 1 36-aastane härg otsivad tööd ehitusel, farmides, sadamates. Kogemused olemas.

Tänades,
Villu

villuj@hotmail.com
Uus kasutaja
Mul ka plaanis minna NZ aprillis, arvatavasti keskpaigas ja plaanis olla kuni juuni keskpaigani. Et võib-olla näeb.
Lisaks selline küsimus, et kas tuleks ka teha reisikindlustus 2 kuud? See on päris kallis. Vist oleks mõttekas ?
Uus kasutaja
Minul on plaan septembris (2010) uutele väljakutsetele vastu minna ning Uus-Meremaale Work and Holiday viisaga elama-töötama-seiklema suunduda.

Olen loomult küllaltki spontaanne, seiklushimuline ning hetkel on soov võimalikult paljude uute ning huvitavate inimestega tutvuda, maailma näha ning elu nautida. Plaan on alustada Uus-Meremaalt ning ülejäänud lahtiseks jätta ning vaadata, mis elul pakkuda on :)

Endast nii palju, et olen 25 aastane neiu, kellel võõrsil elamise- ning reisimise kogemust keskeltläbi 3 aasta jagu.

Hetkeseisuga olen üksi minemas, kuid kui keegi soovib kampa lüüa, siis ehk on seltsis segasem?! Kellel huvi, võib minuga ühendust võtta sininearabella@gmail.com

Arabella
Uus kasutaja
Arabella, ma kirjutasin Sulle. antsiku.antsiku@mail.ee
Uus kasutaja
Praeguse plaani järgi minek ca. sept. 2010

martin_67@msn.com
Uus kasutaja
Kas teil viisad olemas ja piletid ostetud? Ma ka pean kerget plaani, uuendasin hiljaaegu passi ära ja nyyd plaanin viisat tegema hakata. Teil nagu ma aru saan siis sept. kindlad mineku plaanid? Kas mingi kindel plaan ka, mis linna ja mis plaanidega?
Reisisell
Ma mõtlen pidevalt kuskile mujale elama minemisest. Uus-Meremaast siis..Teemaalgataja, kui palju sinna sinu arvates raha alguses kuluks, st palju peaks omal finantsi olema?
Uus kasutaja
Tervist!

Meie oleme reisinud Uus-Meremaal juba 5 kuud ja tasapisi hakkab ligi hiilima aeg lahkuda, sestap peame otsima ka uue omaniku meie kallile Timmule (ametlikult Subaru Legacy Station Wagon).
Oleme praegu Aucklandi lähistel (ca 140 km), ehk kui keegi sinna saabumas ja oleks huviline endale autot soetama siis võib meiega ühendust võtta.
Timmust lähemalt:

- 1992 aasta väljalase
- 2.0 mootor ja sõidab bensiiniga
- 4x4 rattavedu annab mõnusama ligipääsu loodusimedele, veendusime selles ise
- sobib ideaalselt ka magamiseks, istmed tuleb alla lasta ja meilt saab madratsi ka kaasa
- automaatkäigukast
- roolivõim
- konditsioneer
- autos CD- mängija ja raadio
- ülevaatus (WOF) kuni 07.10.10
- kindlustus (Reg) kuni 31.09.10
- plaanis veel teha õlivahetus koos filtriga ja vahetada esiklaasi kojamehed

Siiani ei ole ta meid kordagi alt vedanud, väga mugav on olnud sõita ja sees on saanud magada, isegi mina, kes ma 186 cm pikk; Timmu on nii kiire kui ka tugev, seega saab ideaalselt hakkama siinse maastikuga.
Hinna saame kokkuleppida siis kui võtad minuga ühendust markomartinson@gmail.com või kasutades Uus- Meremaa telefoninumbrit +642102507311.
Tere tulemast Uus-Meremaale!
Uus kasutaja
Plaanidest niipalju, et sai ostetud Airasia odavpakkumisel pilet London - Kuala Lumpur 19 oktoober. Nii, et umbes siis on minek. Paberid on tegemisel.
Reisisell
Asun teele Eestist 23 juunil ja kõigepealt siis Londonisse ja sealt 24 juuni hommikul Uus-Meremaa poole. Kas keegi on veel sellel ajal sinna poole liikumas või ehk viibib Aucklandis 26. juuni ja sealt edasi?
Uus kasutaja
Plaan ka minna ühe sõbrannaga 2010 september-oktoober aastaks Uus-Meremaale (work and holiday). Kui kellelgi on kasulikke nõuandeid jagada viisa ja lennupiletite koha pealt, siis igasugune info on teretulnud :)
Ja kui keegi veel plaanib umbes samal ajavahemikul Meremaa reisi, siis andke märku :)

meil/msn: mina_243(at)hotmail.com

Tervitades,
Mari-Liisa
Uus kasutaja
Endal on ka plaanis minna oktoobris Uus-Meremaale, esialgu on Malaisiani piletid ostetud. Minek Tallinnast 18 okt.

martin_67@msn.com
Uus kasutaja
Tere,

Olen UM-l elanud pea 7 aastat. Elan Christchurchis. Kui kellegil on siia poole asja ja kusimusi siis anna teada... helesoo55@yahoo.com
Tervitades Helen
Uus kasutaja
Tere Helen,

Kui saladus pole, millega tegeled seal?
Et nii kaua paigal saad olla:)
Uus kasutaja
Hei!
Olen minemas 7.septembril WH viisaga. Piletid olemas, alguses Aucksalndi ja sealt edasi lõuna saarele. Võite alati ühendust võtta, sest olen ka üksi minemas.. marissass5@gmail.com
Uus kasutaja
Proovisin sulle kirja saata, aga tuli tagasi et vale meiliaadress vms.