Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Automatk Oktoobri keskel ca 7 päeva

Reisihuviline
Soov minna lastega 7-9 päevaks automatkale. Plaan oleks sõita kõigepealt jutti sihtpunkti ning sealt vaikselt tagasi mööda huvitavaid aktraktsioone pidi. Ööbimine apartmentides. Sõitjaid kaks. Laste vanus 6 ja 9. Mida soovitate kus hetkel oleks ilm soojem ja mõnusam kui siin. Automatk meile sobib. Lapsed on harjunud ja neile meeldib. Horvaatia- Slovakkia suund on mitu korda käidud juba. Sinna enam ei soovi minna.
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Kardan, et 7 päevaga ei jõua autoga sooja kohta ja tagasi. Muidu soovitaks Põhja-Poolat ja Saksamaad: Olsztyn -Malbork - Gdansk - Szcecin - (Stralsund - Rostock) - Torun.
Keskaegsed vanalinnad ja Stralsundis Euroopa uhkeim okeanaarium. Kihutamiseks läheb sellegipoolest.

Mina läheks lastega paariks päevaks Riiga ja Jurmala veeparki.
Uus kasutaja
Oktoobri keskpaik on praegu, kui mõeldud nädala pärast algavat koolivaheaega siis pigem oktoobri lõpus. Ilma ööbimiseta ei jõua eriti kuhugi. Vahepealse ööbimisega Poolas tuleks valikusse Praha ( Tallinnast umbes 1800 km) või Berliin ( 1600 km). Mõlemal juhul kannatab olla 3 päeva kohapeal ja alustada tagasisõitu rahulikult 2 ööbimisega. Horvaatias käinuna on Teil tõenäoliselt Viinis käidud, muidu kannatab ka teha Viin ja Praha 9 päevaga.
Uus kasutaja
meie lähme lastega Ungarisse ja mitte Budapesti vaid just väiksemaid kohti kaema ja termaalbasseine ja muud põnevat vaatama, tegema. kaugemale väga ei jõua selle ajaga
Reisihuviline
vàljasoit juba neljapaeval aga sihtkoht veel paigas pole. Hetkel kaalume Horvaatiat vòi louna Prantsusmaad. Eesmàrk on soita jutti kohale ja siis hakata tagasi tulema . 1-2 òòd alguses puhkuseks kohapeal. 1 òòmaja peaks mugav ja àge olema
Reisihuviline
aega hetkel neljapaevast kuni jägmise nädala laupäeva-pühapaevani. Nii et ca 10 pàeva siiski
Reisihuviline
voib veel huvitavaid marsruute pakkuda