Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Autorent Tallinnas

Uus kasutaja
Tere! Kas keegi oskab soovitada autorendi firmat Tallinnas. Vajame kahte autot 5 päevaks mööda Eestimaad sõitmiseks. Kuidas teha valikut erinevate firmade vahel.
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Soovitan täitsa. Oleme nendelt kahel korral võtnud. Saate kõik inimesed ühte ainsasse sõidukisse.
Rändur
Neil korralik teenindus ja soodsad hinnad.
Uus kasutaja
Olen mitu korda kasutanud firma Bulvar Autorent teenuseid nii Soome sõiduks kui ka Leetu. Autod on alati väga puhtad, teenindus tiptop. Korduv kasutusel tasub küsida soodustusi.
Uus kasutaja
Akord Autorent pakub sooduskupongi
kupongiraamat.ee/index.php?page=67&group_id=22
Uus kasutaja
Või siis MM-i Autospirit on kõige odavamad variandid. Ise kasutasin easyRenti. Peaasi, et lennujaamast ei võta, seal täielik kirves!
Uus kasutaja
Küsige neilt pakkumist. Neil on võib-olla veidi kallim hind, aga autod on vähemalt uued. Ise olen hinnas alla ka saanud.
www.quickrent.eu
Uus kasutaja
Mul oli eelmisel aastal selline lugu, et tahtsin Eestisse tulla ja auto rentida aga ei suutnud ühtegi firmat leida, kuna oli krediitkaarti vaja, mida ma ei oma. Lõpuks siis mõned päevad enne tulekut kontakteerusin Felmark autorendiga ja sain auto rentida tagatisrahaga ning nüüd, kui järgmine kord Eestisse tulen, siis kindlasti pöördun sama firma poole. Auto oli Toyota Corolla ja oli täiesti super :).
Uus kasutaja
Meie oleme ka alati Felmark autorendi teenuseid kasutanud. Væga rahul, soovitan :)
Uus kasutaja
olen tavaliselt B3-e kasutanud, vahel ka Amestic, hinnad soodsad, uued autod ja teenindus korrektne. Probleeme pole olnud ei autodega ega ka krediitkaardi puudumisega. Seega julgeks soovitada :)

Siin mainitud Felmarkil on ju väga väike päevase läibisõidu piirang (250km), sellega ei saa ju isegi pärnus käidud :D Samas ise küll nende kodulehelt mingid märkeid selle kohta ei leidnud palju iga lisakilomeeter maksab :S
Samuti peab juht olema vähemalt 24 ja 1a staaziga, B3-l ja Amsticul sellised piirangud puuduvad, ole kasvõi eile load saanud 18 aastane :D
Uus kasutaja
Veelkord pean kiitma! Just võtsin nädalavahetuseks auto. Super teenindus, hea hind (kodulehe hinnad on turistidele), hea auto. Julgen soovitada!
Uus kasutaja
Selline asi, autocar autorent on sügisel ja talvel head soodustused.
Uus kasutaja
Soovitan Prorent autorenti. Korralikud autod, korralik teenindus, head hinnad. Ja meile toodi auto tasuta koju ukse ette ära. Väga bueeno!
Kodukas oli neil vist www.prorent.ee
Uus kasutaja
Soovitan vaadata www.dayrent.ee
Väga ok koht. Olen sealt ise võtnud ja seni rahul.
Uus kasutaja
Viimasepeal teenindus ja väga paindlik suhtumine. Väga okeid hinnad on neil seal arent.ee/
Uus kasutaja
Autorent Tallinnas | www.skyrent.ee
SKYRENT on suhteliselt noor firma , aga inimesed ja autod on OK. Alati saab hinnast kokku leppida. Vaadake kindlasti kodulehe!
Rändur
minu isiklikud kogemused Sirautorendiga www.sirrent.ee/ olid igati positiivsed. Lõppkokkuvõttes oli odavam kui oma autoga Soomest Eesti tulla
Uus kasutaja
Eestis käies kasutan isegi Sir Renti.
Uus kasutaja
Ei tea kas läheb sellese teemasse aga küsimus.
Kes pakub tallinnas autorenti põhimõtteliselt piiramatu läbisõidupiiranguga ja diisel mootoriga universaalkerega autot.
Kõik mida olen uurinud on maks 400 km läbisõit päevas . Soov oleks suvel rentida nii kuuks ajaks ja euroopasse minna.
Uus kasutaja
Töötan autorendifirmas juba aastaid ja võin öelda, et viimaste aastatega on aina vähemaks jäänud neid pakkujaid, kes Euroopasse sõiduks masinaid mõistlikel tingimustel välja rendivad. Põhjuseid mitu - esiteks tõmbab üks selline rent kahe nädalaga kahe tavakuu jagu läbisõitu (hooldused jooksevad kiiremini peale) spidole , teiseks on risk, et kui teepeal midagi juhtub, siis auto pikalt rivist väljas ja teenib miinust.
Uus kasutaja
Julgen soovitada AT Renti. Väga hea ja kiire teenindus, korralikud ja puhtad autod. Ja üsnagi soodne.
Krediitkaarti ei nõutud. www.atrent.ee
Reisisell
Minul on hea kogemus Eesti Autorendiga. Puhtad ja heas korras autod.

www.eestiautorent.ee/
Uus kasutaja
Julgen soovitada Maxiautorenti Tallinnas. Hinnad soodsad, teenus kvaliteetne. www.maxiautorent.ee/
Uus kasutaja
Soodsad talvised hinnad on ka RentMe Autorent Tallinnas rentme.ee/ Võimalik siis tellida auto soovitud kohta näiteks lennujaama jms