Bangkok-Pattaya

Kes oskab öelda kui palju maksab taksoga sõit Bangkoko lennujaamast Pattaya keskusesse

Kes oskab midagi öelda sellise koha kohta nagu Chanthaburg, kes sel käinud jne.

0
0

Takso alates 1000 Thb.

Konditsioneeriga buss/mini Van (Suvarnabhumi lennujaam, Don Mueang lennujaam, Ekkamai ja Mo Chit BTS ) 110-130 Thb. Väljumised tavaliselt iga 40 min - 1 tund järel.

0
0

Niipalju veel, et kauplema ei pea, igas lennujaamas on Pattaya taksoletid, minibussiletid. Maksad seal, saad talongi vastu ja sellega sõidad sihtpunkti. Hind kõigile sama ja kohe öeldakse õige hind - ei pea nägusid tegema, lettide vahet jooksma ja "no ma vaatan siis mujalt" ähvardama nagu mõnes teises Aasia riigis, et hind nõiaväel mitu korda langeks. Alternatiiv on guugeldada "bangkok /lennujaama nimi/ to Pattaya taxi" ja tellida sealt mõni endale vastu. Neid lehti on kümneid, võrdle ainult hindu ja vali välja.

0
0

Vaadake saiti thaicalltaxi.com. Olen sealt tellinud sõiduks Hua Hini ja Hua-Hinis olles ka tagasisõiduks.Bangokis tellisin eelmine päev ka Don Muangi lennuväljale sõiduks. Firma töötab perfekselt,ei hiline minutitki. Hind ka minu meelest üks soodsamaid. Saab tellida erineva suurusega autosid,vastavalt inimeste arvule.

1
0

Võimalik, et väljapoole Bangkokki sõiduks on see enam-vähem normaalne hind. Kuigi olen kindel, et saab ka soodsamalt. No aga Bangkoki sisesed otsad on selle hinnakirja järgi otsustades ikka mega kirve hinnaga. Näiteks Suvarnabhumi lennujaam - Don Mueangi lennujaam 1000 Thb?!? No mida asja. Tavalise tänavalt võetud taksoga meetriga sõites saab sama otsa 500 eest koos kiirteemaksudega küll kätte.

0
0

Mina tellisin kunagi endale sealt, hetkel tundub, et hinnad isegi sammad, mis 4a. tagasi.

http://www.pttaxiservice.com/

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased