Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Göteborgist laevaga Taani

Rändur
Oskab keegi vihjeid anda, kas laevaliiklus toimib (kaardil on olemas märge, et peaks olema) ja kui jah, siis mis piletid maksavad ning kas neid saab ka netist osta?
Tänan
Mine uusima kommentaari juurde
Rändur / Toimetus
Göteborgist saab praamiga Frederikshavni Taanis, ca 10 väljumist päevas, pakett auto + 5 inimest algab 60 eurost. Täpsemad ajad ja hinnad on siin: www.stenaline.nl/en/ferry/crossing/frederikshavn-gothenburg/timetables/
Rändur
Aitäh, Buldooza :)
Uus kasutaja
Frederikshavn - Göteborg laevapilet

Soovin kasutada Frederikshavn – Göteborg liinil laeva. Ma ei saa piletit broneerida, kuna Islandilt tuleva laeva Taani saabumisaeg ja koht võib olenevalt ilmaoludest muutuda. Kas kellelgi on kogemust, kas sadamst vahetult enne reisi saab autopiletit osta? Kas autoga reisijale on eraldi kassa?
Rändur
Ma ei usu hästi, et siin nii hirmus palju sellist rahvast liigub, kes on seda otsa sõitnud.

Muidu veebilehelt www.frederikshavnhavn.dk/en/services/port_services/ infot sind huvitava kohta ei suutnud kahjuks leida. Ent vana hea ise järelepärimise nõks töötab siiamaani, sadama number peaks olema +45 96 20 47 00. Niikaua kuni siia foorumisse mõni parem asjatundja juhtub, on sul juba otse algallikatest inf käes...
Rändur
Olen söitnud, aga ilma autota, reisija pileti ostmisel probleeme polnud, kahjuks auto kohta ei oska öelda, aga kui on sama nagu teistel Stena Line laevadel, siis ei tohiks probleeme olla.
Rändur
Meie oleme umbes 5-6 aastat tagasi sõitnud liinil Frederikshavn- Göteborg aga seda suurema seltskonna ja bussiga ning meil olid piletid muidugi ette bronnitud. Oli seda tüüpi parasjagu suur laev, mis meil Helsingi Tallinna vahet sõidavad. Puht loogika järgi võiks öelda, et kui kohti on, vaevalt, et kedagi kaldale jäetakse. Meie sõitsime mingite väravate juurde, kus vastav asjamees arvutist meie bronni üles otsis, kas ta ka piletit oleks müünud, kahjuks ei oska öelda.
Uus kasutaja
Soovitan otsida Stenaline rootsikeelne leht üles ja sealt piletid osta. Kaks aastat tagasi oli igatahes rootsi lehelt tunduvalt odavam pileteid osta kui eurode vm. eest.

Laev aga loksub päris kaua ja kui meie sõitsime, siis hoolimata küllaltki suurest laevast oli tunne nagu sõidaksime väikse kökatsiga, sest kogu aeg käis ülesse ja alla, kuigi minu meelest väljas oli päris kena ilm. Päike paistis, oli ehk väike tuuleke, aga ei midagi hullu.