Hullude päevade kevad 2012 kohta küsimus

Kas oskab keegi öelda, kas sel aastal on jälle müügil Hulludel päevadel Air Balticu piletid? Ja oskab keegi öelda, kas võib julgelt osta Air Balticu pileteid sügiseks, ma pole viimaste uudistega kursis, ega nad ole pankroti lävel? Aitäh neile, kes teavad :)

1
2

Kui aus olla, siis AB on kogu aeg pankroti lävel ja ma isiklikult väldiksin seda lennufirmat. Nende Facebooki lehel on päris palju kaebusi ärajäänud lendude, räigete hilinemiste ja kehva klienditeeninduse osas.

2
0

Aitäh! Loodaks hirmsasti, et Stockmann siis mõne kindlama firmaga koostööd teeb. Üks täpsustav küsimus veel - kas kui piletid on ostetud Stockmanni Hullude päevade vahendusel, on siiski otsemüüja AB ja pankroti korral pole kelleltki piletite hüvitamist oodata?

0
0

Just, otsemüüja on AB

1
0

Ootan ka pikisilmi AB lennupakkumisi. 2 korda järjest olen sealt pileteid perele ostnud ja väga rahule jäänud.

1
0

Aga sa osta piletid ära ja tee kohe ka reisi ärajäämis kindlustus! Kui AB peakski vahepeal pankroti läheb saad sina oma raha tagasi...

0
0

Soovitus, ärge kasutage AirBalticu teenuseid. Endal suur negatiivne kogemus. Häving rahaliselt ja moraalselt.

1
1

Kindlustuse puhul tuleb enne veenduda, et nad lennufirma pankroti vastu ka kindlustavad. Siinsed kohalikud ei kipu seda väga tegema...

0
0

Hei.

Kas hullude päevade kataloog on juba saadaval? Kas keegi teab reisipakkumiste kohta inffi? ;)

0
0

Kataloogis on ainult Finnairi lennupakkumised.Reisipakkumisi ei ole.

0
0

Kas kellelgi on kataloog juba olemas? Paluks vihjeid, kas ja milliseid häid pakkumisi on näiteks Lõuna-Euroopasse :)

0
0

Rooma 199.- , Malaga 219.-

1
0

Mis reise peale Rooma ja Malaga veel on? Ning mis on hinnad? Aitäh inimesele, kes viitsib kirjutada :)

0
0

Panen siis juba kogu info: Kolmapäeval Singapur 699 eur, Toronto 519 eur, Pariis 179 eur, Budapest 179 eur, Varssavi 149 eir Neljapäeval Chongqing 419 eur, Genf 199 eur, Rooma 199 eur, Amsterdam 179 eur, Berliin 149 eur Reedel Hongkong 599 eur, New York 499 eur, London 199 eur, Praha 179 eur, Malaga 219 eur Laupäeval Dehli 449 eur, Zürich 179 eur, München 149 eur, Milaano 179 eur, Manchester 199 eur Pühapäeval Bangkok 599 eur, Viin 179 eur, Hamburg 149 eur, Brüssel 179 eur, Kopenhaagen 149 eur

1
0

Suur aitäh, Hea Kurimoor!

0
0
1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased