Hurghadasse!!!

Tere!!
Kas on ka kedagi perega,kes lähevad 21.01.17 lennuga Hurghadasse! ???

Liis

Ikka on. Terroristidest vennad Abdul, Karim ja Anwar koos oma nõbudega Siinailt tulevad just samal päeval Kairost lennukiga. Kaasas 6 tonni trotüüli ja kalašnikovid.

K.Vainole ! Oled päris körgelt kukkunud! Tunnen kaasa...

Sellise küsimuse peale ju väga asjalik vastus :D!!!!!!!!!!!!! Minagi ei usu, et Liis lennukis päris ihuüksi on!!!!!!!!!!!! Kindlasti läheb keegi veel ja kindlasti on seal isegi mõned perekonnad!!!!!!!!!!!! Nii et ära muretse Liis, seal on peale sinu veel inimesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaah, ühe perega ei tõuse lennuk õhkugi. Ja tavaliselt on need puhkusereisid välja müüdud. U 200 kohta peaks lennukis olema. Ja nad kõik lähevad Hurghadasse. Aga. Rannik on u 30 km pikk ja hotelle u 300, nii et võib juhtuda, et samasse hotelli satub kas ainult oma pere või heal juhul veel paar seltskonda. Tark oleks küsida kes sel kuupäeval läheb sinna hotelli.

Olge täitsa mureta. Terve lennuk alati Eestlasi täis ja valdavalt on kõik puhkusel lahedad, vähemalt enamus. Leiate uusi sõpru kindlasti kui vahvad olete ka ise :) Peresid muidugi vähe. Me ise ka peredest vaid ainuesindajad olime.

See eest kärgperesid, eriti hurghadajärgseid, on vast ikka päris palju ;)

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi