iraani reisipildid september-oktoober 2007

Ma vaatan et sa oled seal Golestān Palace's pättust teinud ;) Seal oli pildistamine siseruumides rangelt keelatud, sul õite mitu pilti tehtud. Ja isegi välisministeeriumi hoone oled ka pildile saanud. Oma teadmatusest tegin isegi mina sellest pilti aga mitte puu tagant piiludes vaid ikka keset platsi ja täies hiilguses, hea et kaamerat ära ei konfiskeeritud. Juurdejooksnud mehele piisas täiesti magusast naeratusest.

0
0

äratundmisrõõmule ja heameelele selle üle, et Naranjestani aeda on lõpuks ka lilli istutatud ja Silk Road hotelli paksude põskedega kass endiselt elu ja tervise juures, kas me oleme tõesti pildistanud Kashanis üht ja sama mootorratast? http://www.travelpod.com/travel-photo/nipitiri/iraan2006/1163636760/pb151948_kashan.jpg/tpod.html Number tundu sama olema, ainult et minu pildil on ratas varustatud talvekasukaga... :)

0
0

Mhmm. Mulle tuli ka see pildistamisekeeld üllatusena. Ligi hiilinud valvurile pakkusin diili, et teen temast ka pilti :) kõik see mis pärast järgnes võib kokku võtta kirjeldusega: esimesed minutid lotomiljonärina. Oi seda seletamist ja rõõmu teistele rahvuskaaslastele, et ta välismaalase fotokasse sai... rõõm oli kahepoolne.

Silk Road Hoteli kass on tõeline peremees seal, senikaua kui turiste käib ja see söögikoht alles püsib...... insallah see on vist kõige kuulsam iraani mootorratas... vähemalt eestlaste hulgas :)

0
0

Kas tegeled fotograafiaga? Pildid kenad. Kuid minu jaoks on maast ettekujutuse saamiseks yldplaane vähe.

0
0

Fotograafiat olen õppinud kunagi.Minu laiskusest jäi tudeerimine pooleli:( Reisil käies huvitavad mind rohkem kohaliku elu-olu detailid mida hiljem kodus põnev võrrelda on. Pilte üldplaanidest leiab tavaliselt riiki tutvustavatest raamatutest või saitidelt. Ostsin endale ka kohapealt ühe suure värviliste piltidega raamatu. Pildid selles on muidugi ilusad aga kaugel sellest mis peegeldavad tegelikku elu. Tahaks edasi anda kõigile eestlatele kohalike üleskutse - kallid kaasmaalased käige ära ja vaadake see maa oma silmaga üle. Karta pole midagi. Läänelik propaganda on sellest riigist väga vale ettekujutuse maalinud......

0
0

Eks sama võib ka öelda Iraani kohta, et islamistlik propaganda on läänest vale ettekujutuse loonud. Meedias kajastavate uudiste põhjal arvan ma, et lääs kajastab seda riiki eelkõige poliitilise poole pealt.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased