Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Jasna tõstukijärjekorrad

Uus kasutaja
Käisin viimati Jasnas 2007 ja ootasin tõstukijärjekorras 20 - 45 minutit. Sel talvel Austria jaoks raha ei jätku, aga Skandinaavia on ammendunud ja ainus valik jäi sõelale taas Jasna. Vaatan pilte Jasna uutest uhketest tõstukitest ja uutest radadest, aga kas keegi kommenteerib viimaste aastate muutusi tõstukijärjekordadest. Peale Skandinaaviat ja Austriat tundub üle 1 minuti ootamine ikka juba väsitavana.
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Jaanuaris sai käidud, ei olnud pikad järjekorrad ;)
Uus kasutaja
Sõltub, millal plaanid minna, Jõulud, aastavahetus on rahvast palju, suurtel tõstukitel järjekorrad, ooteag eelmise aasta vahetuse aeg 2012 kuskil ~15 min keskmiselt, kui ei ole tõstuki seisakut, samas väiksemad tõstukid võivad olla lühema järjekorraga ja osad nö. natuke nurga tagused üldse ilma järjekorrata. NB! Lisandub ka uusi kondleid, nii põhja kui lõuna Chopokisse ehk Jasnasse! Veekeskust, Tatralandia ka moderniseeritakse!
Rändur
Järjekorrad pikenevad, kui värsket lund tuleb. Odavama hinna peale pidid paljud kohale sõitma sh ka sakslased.
Rändur
Pikimad järjekorrad kipuvad olema kevadisel vaheajal - veebruari lõpp on Jasna hullult üle koormatud - peaaegu et mõttetu aeg sinna minekuks. Puudrihuvilistel tasub üle mäe Chopok Jug'i minna kui ülemine lift töötab (igaks juhuks tasub uurida, kas pilet ikka kehtib veel mõlemal pool mäge) - samas peab arvestama et Chopok Jug' i ülemised taldrikud nõuavad kohati kõvasti visadust, et ilma kukkumata üles jõuda:)
Kuna aga tatrates iga päev sama mäe peal ei viitsi käia, siis arvutused näitavad, et kui kõik Tatrate viimasel ajal hullult kalliks läinud mäepiletid kokku liita, siis tuleb mäepiletite hind praktiliselt sama või isegi kallim kui Austrias/Prantsusmaa nädala pilet (kus radade hooldus oluliselt parem).
Rändur
Lisan veel, et mõlemalt poolt tuleb üle harja matkata (Jug'i poolt on pikem maa ja kui ilm ära keerab, on eksimisoht päris suur, nii et ilma kogemusteta ei tasuks minna). Jug-i maad pidi sõites kulub selleks lisatund aega üks suund.
Jasna järjekorras oleme vist isegi üle poole tunni seisnud veebruari lõpul:)
Rändur
2009 ja 2010 aastal kui oli masu nn. siis puudusid igasugused järjekorrad, rahvast polnud ja rajad olid terve aja heas korras. Piletid on nagu on, soome tibatillukese mäe pilet on ka päevas 28 eur ja meie kuutsekas on veel hullem. Kui raha pole et suusatada siis pole pointi ju minna ja vinguda... 11 korda käinud ja lähen veel...
Uus kasutaja
Tere,
Täna suurem osa töstukeid kinni,tuuline, need töstukid mis liikusid järjekorrad sisuliselt puudusid.
Ilm: uskumatu aga lund ongi,all linnas meie suvi so, sajab vihma
Uus kasutaja
Käisin Jasnas 2013 veebruaris ja uusi võimsaid tõstukeid on palju, aga rahvast on veel rohkem. Rekord ootamine oli 18 minutit. Aga kõik mahtusime mäele ära ja üldiselt oli päris lõbus.