Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Kahe lennu vahe Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamas

Uus kasutaja
Tere
lendame Finnairiga Bangkoki ja peaks jõudma 9:15 hommikul. Tahaks edasi lennata Bangkok Airwaysiga Trati. Lend väljub kell 11:40 samast lennujaamast. Kas keegi oskab kommenteerida, kas kahe lennu vahe on piisab (kui Finnairi lend jõuab õigel ajal) ? Ilmselt vaja vahepeal välja võtta pagas jne.
Tänud!
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Teil on 2,5 h. aega. Seda on kindlasti piisavalt. Tõenäoliselt saate ka pagasi otse Trati saata. Isegi kui peate pagasi välja võtma, jõuate ilusasti.
Reisiguru / Toimetus
Finnairil on Bangkok Airwaysiga koodijagamine, Täpselt ei tea, mis liinidel, aga tõenäoliselt saate pagasi lõpuni saata ja probleeme pole.
Uus kasutaja
Praeguse graafiku järgi maandub 7.25 , reaalne u. 8 niiet aega maailm. Ma jõudsin isegi 9 ks teise lennujaama, muidugi lintide alt läksin otse, kõigist mööda, passikontrolli. Narveerisin hirmsasti, et äkki muidu ei jõua!
Uus kasutaja
Tänud!
Küsin siis kohe seda ka, et kuidas tundub Bangkokis lennujaamavahetusega siselend, mille vahe on 3 ja pool tundi? Mõte lennata Tratist läbi Bangkoki Trangi.
Lend toimuks reedel.
Uus kasutaja
Finnairi-Trati vahe on täiesti piisav.
Samuti lennujaamavahetuse aeg.
Ma ei tea, mida te Trangis teha tahate või kas see on lihtsalt maandumispunkt saartele minekuks. Sel juhul on ka võimalik Suvarnabhumist lennata Thai Smile'iga Hat Yaisse, kust saab sama edukalt näiteks Ko Lipele.
Reisiguru / Toimetus
Bussisõit BKK->DMK võtab aega umbes 1 tund. Suur osa infot Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamas bussi väljumise kohta on eksitav, sest buss väljub teiselt, mitte esimeselt tasandilt, kuhu sildid juhatavad.
Uus kasutaja
Tänud. Mõte oli minna jah Trangi saartele, Ko Kradanile näiteks. Aga eks lõplik valik sõltub sellest, kus saab mõistliku hinnaga majutust. Valik pole väga suur. Mõistlik hinda meil kuni 100 eurot öö. Reisime lastega ja see määrab mugavusastme.
Ko Lipel käisime paar aastat tagasi, oli väga chill ja ilus. Kuigi oma betoneeritud kõnniteedega isegi liiga turistikas. Aga no samas - mugav:)
Uurin Hat Yai varianti, tänud!
Uus kasutaja
Ko Bulon on vähem turistikas ehk tulevane Lipe või siis Lipe enne betoneerimist.
wikitravel.org/en/Ko_Bulon_Leh