Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Kanada viisa.

Uus kasutaja
Hei.

Kas kas kellelgi on kogemust olnud sellise organisatsiooni, nagu www.ovcanada.com? Tahan taotleda viisat Kanadasse elama-töötama minemiseks ja võtsin ühendust selle organisatsiooniga. Peab saatma cv koopia, passi koopia ja taotluseks ~250€. Tahaks teada, kas keegi on samuti kasutanud seda ja kas raha on ikka turvaline kohe välja käia.
(Kuna minu jaoks elu esimene viisataotlus ja nii kauge ettevõtmine tahaks kindel olla ennem kõiges, kui tegutseda koheselt.)

Ette tänades, Ene.
Mine uusima kommentaari juurde
Rändur / Toimetus
kuigi ma ise kunagi Kanada viisat taotlenud pole, tundub see su link natuke "mitte see", aga võibolla eksin. umbusklikuks teeb mind see küsitav suur summa, 250 eur.
leidsin sellised lingid, äkki abiks (kuigi need ei vasta otseselt su küsimusele)
www.cic.gc.ca/english/visit/apply-how.asp

ja siin mingi erategija: lps.canadianvisa.org/canadian-15/?gclid=COSHlqfDmM0CFcUocgodyh8NMw
Uus kasutaja
Reisisell
Kanada viisasid saab taotleda ametlikult kodulehelt ja kellegile selle teenuse eest maksta on mõttetu ja kahtlane. www.canada.ca/home.html
Olen ise praegu working holiday viisaga Kanadas, kui kavatsed taodelda seda viisat saan aidata
Uus kasutaja
Tere

Kuidas teemaalgatajal viisaga läheb/läks?

Olen taotlemas viisat järgmiseks aastaks ja võeti pool'i. Kuna lähen Austraaliasse juba 29/12 ja tagasi tulen alles 31/01/17 siis ei ole mul võibolla võimalust tervisetõendi hankimiseks. Kirjas oli, et kui 20mne päevaga kõiki dokumente ei esita võetakse tööloa taotlemise kutse tagasi. Küsimus siinkohal lihtne, kas tervisekontrollis otsitakse ka THC-d?