Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Kas kellelgi kogemusi auto rentimise asjus USA-s?

Uus kasutaja
Et autot rentida, kas siis peavad olema USA juhiload või on ka mingeid muid varjante?
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Rentisime auto miamis Alamost. Bronnisime kodukalt auto, hea soodne hind oli. Kohapeal aga selgus, et see pole loplik hind- tuli lisa maksta kindlustuse eest. Said valida kas votad osalise voi tais kindlustuse. Meie votsime taiskindlustuse, et poleks pidand hiljem kui midagi juhtub, omast taskust midagi juurde sehkendama. Midagi loomulikult ei juhtunud, aga parem karta kui kahetseda. Arvan, et loppkokkuvottes tuli siiski auto odavam kui oleks rentinud seda Hertzis voi mones muus kallimas firmas. Teenindus oli seal hea ja auto oli tutikas.
Uus kasutaja
Unustasin lisada, et ei pea olema usa load. Kuidas saakski valismaa riigi kodanikul olla usa load? Eesti juhiload ja krediitkaart on vajalikud.
Rändur
Euroopa juhilubadest piisab, lisaks vaja krediitkaarti. Vanusepiirang on erinev, mõnes osariigis 18, teistes 21. Tavaliselt alla 25-aastastel rentijatel on lisamakse umbkaudu 10-20%.
Rändur
Kas oskab keegi täpsustada, palju see kindlustuse hind seal kohapeal juurde tuli- nimelt tahaks autot 9päevaks, äkki oskate öelda ligikaudse kindlustuse hinna Economy autole?
Rändur
www.ebookers.fi, sealt saab bronnida, koos köigi lisadega (autonvuokraus), siiani leitust köige soodsam.
Uus kasutaja
Alati tuleb vaadata, mida see rendihind ka sisaldab. Olen päris mitmest kohast rentinud ja lõppkokkuvõttes erilist hinna varieeruvust pole tulnud (muidugi on ka kalleid firmasid). Mõnel firmal on rent kallim, kuid kindlustused vähe odavamad, teisel on baashind madal,aga kindlustused soolasemad. Olenevalt autost on Loss Damage waiver kuskil 17-22 daala päev. Kindlustuste hinnad on enamasti Terms and Conditions all või eraldi valikutues nt. www.thrifty.com.
Uus kasutaja
Ameerikas reisimiseks võtke auto pakkumised orbitz.com -ist. See võrdleb teile omavahel kõiki sihtkoha laenutusi. Ei saa võtta, et Alamo on odavam Thriftyst või vastupidi. See käib põhimõttel Westmann ja Piibeleht. Alles konkreetse päringu puhul saate teada mis on mis. Kindlustus ei ole hinnas seetõttu, et paljud välimaised autokindlustused toimivad a rendiauto kindlustusena. Ja paljud mitte eesti krediitkaardid toimivad kui rendiauto kindlustajad.
.
.
.
!
Reisisell
Kas sul on selle koduka aadress ja kas auto toodi lennujaama vastu?
Uus kasutaja
Vaata neid aadresse, sealt auto väga soodsalt ning seal võimalus tellida just lennujaamast. Autorenti viib lennujaamast shuttle. Seega mugav lahendus! Keskklassi auto sain homseks 138 USD nädal Miamis ning L.A-s 102 USD.