Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

La Palma

Uus kasutaja
Plaan minna detsembris La Palmale .
Lennud on ostetud ja hotellid broneeritud.
Tripi üldfoorumist selle saare kohta ei leia midagi , saart nagu polekski ( Kanaari saarte nimistus puudub)
Ootan tripikate meeldivaid reisikogemusi . On seal eestlaste kogukond ?
Plaan on saarel veidi ringi tuuritada , käia Caldera de Taburiente rahvuspargis matkamas ja Roque de los Muchachose tippu tõusta.
Igasugune info on oodatud.
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Mul on ka, kas kasutasid Easyjeti kohale jõudmiseks? Eestlasi pole mõtet sealt otsida, fritse ja engelsmanne on vähe. Mina üürin auto, tundub, et tegu on mini Tenerifega, ehk siis laheda kohaga. Võta lainurk obje kaasa, seal saab parimad pildid teha öisest taevast. Kui huvi tekib, kasuta nende teenust
www.astrolapalma.com/en
Uus kasutaja
La Palma on väga tore saar, seal on tohutult palju matkaradu, koopaid, musta rannaliiva, kaljusid ja tugevaid hoovuseid. Elasin seal paar kuud aastal 2012. Reedeti on Puntagordas farmeriteturg mis koondab kogu saare puuvilja-juurviljakasvatajad ja ka nii öelda poolkohalikud, ehk sisserändajad kes müüvad enda tehtud ehteid jm...Tasub rendiauto võtta ja saarele ring peale teha :)
Uus kasutaja
EasyJet-iga jah , lend 03.12
Võtame ka auto , kuid probleem kes selle Ruta De los Volcanes-i matkaraja teise otsa nihutaks.
Uus kasutaja
Sai siis ära käidud sellel imelisel saarel. Sinna minnes oli EZY tühi, tagasi tulles peaaegu täis. Kovrikaalumisega keegi ei vaeva enam mitte, sai 14 kg käsipagasiga käidud ilusti. Auto üürimine on omamoodi seiklus, üheselt mõistetavate siltidega keegi ei vaevu, sai seal lennujaama all labürindis Sixt'i otsitud tükk aega. Lõpuks tuli välja, et office on tavaline laud posti taga.
Teisel pool posti asetsev laud ei tea, mis kõrvallauas toimub ja kes või mis toimetab.
Igastahes saar on fantastiline, väga roheline, mägiteed on vägagi käänulised kui täitsa üles sõita teleskoopide juurde. Üleval oli sooja suisa +6!
All mererannas Tazacortes oli 26...
Turiste vähe, peamiselt fritsud. Räuskavaid inglasi-venelasi ei kuulnud kuskil. Ööbimine oli Brena Bajal, vägagi õnnestunud koht. Poed minuti kaugusel, rand Los Cancajos 6 min. autosõitu. Kõige soojem vesi oli Chorco Azuli basseinides, meie villa bassu oli jääauk sellega võrreldes.
Hinnad odavamad kui Eestis natsa, hetkel disla oli 0.88 , e95 0.96€ Toit sama mis siin. Kuigi bussid liiguvad, soojalt soovitan siiski auto kohe üürida. 110€ nädal pole palju. Jalgsi matkajatele jagub radu ning enamasti häst märgistatud kraatri ümbruses. Autoga saab ka päris hästi igale poole kus vähegi soovi on. Teed on päris head enamjaolt.
Ehk kui tahad vaiksemat ja rohelisemat Tenerifet, siis on see õige koht.
P.S praegusel aastaajal oli saare idakülg kuni lõunani päikeseküllane, ehk siis päevitajad arvestagu sellega. Peale lõuna lükkab valdavalt läänetuuled pilved üle mäetipu alla, seega siis on paras aeg trippimiseks.
Ja taevas oli ikka väga tähti täis...