Londonist Stanstedi, Ryanairi hommikune lend

Tere. Palun andke nõu. 2 täiskasvanut ja 6 aastane, lähme 29.01 Londonisse. Ööbime Waterloo rongijaama lähedal hotellis (Premier Inn Waterloo Westminister) Seal bookisin 2 ööd. 29.01-31.01. Tagasisõit on 01.02 kell 6:45. Alguses mõtlesin, et oleme lennujaama lähistel hotellis aga nagu aru saan pole seal Stanstedi juures midagi teha/näha.
Londonis seevastu ei tahaks aega kaotada, plaanime külastada loodusmuuseumi, teadusmuuseumi, vanimat mänguasjapoodi ja kindlasti midagi veel.
Kui kahekesi oleks siis 31.01 jalutaks niisama ja läheks võimalikult hilja õhtul lennujaama ootama, aga lapsega nii ei taha teha.
Samas ma ei saa nendest öö bussidest aru. Kus piirkonnas oleks hea olla, et bussipeatus pm ukse ees ja kas need ööbussid lennujaama peavad üldse graafikutest kinni?
Kokku tuleks siis 2,5 ööd Londonis, aga raske planeerida :(
Kui keegi üldse aru sai siis palun aidake :(

Bussid sõidavad väga tihti ka öösel. kui lennuk läheb 6:45 siis tuleks kuskil kell 3 öösel olla näiteks victoria peatuses. buss ise sõidab veits üle tunni. Buss national express . national express.com. pileti saab osta ka bussist.

Kindlasti osta ööbussile piletid internetist ette ära - usu või ära usu, aga öösel on olnud paras tunglemine nendele bussidele (sest väga paljud Ryanairi lennud lähevad hommikul kella 6-7 ajal). Ja arvesta sõiduks igaks juhuks rohkem aega. Tavaliselt jah kulub üle tunni sõiduks, kuid tuttav on istunud ööbussiga ka ummikus (kiirteel oli ummik varahommikul) ning väga napilt jõudis lennukile.

Victoria Station on jah see koht, kust bussid lähevad.
Arvesta sellega, et seal väga lähedal on minimaalselt hotelle - üksikud odavad on tõelised kitsad harjakapi mõõtu peldiktubadega, laiem valik on 1-2 km kaugusel.
Pikenda lihtsalt oma Premier Inni Westminsteri lähedal üheks ööks ja sõida taksoga öösel bussijaama. Ööbusse käib palju, aga lihtne on segadusse sattuda, kust ja kuhu nad käivad ja seda päris õiget bussipeatust leida. Taksod on Londonis odavad, ca 15 eurot maksaks öine sõit hotellist otse bussipeatusesse.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi