Mauritius 21.nov2009-20veb2010. 3 kuud elamusi sel saarel.

Tervitused.Tõsi ta on. Käidud, oldud.. Ikka veel lähedal sellele (hetkel naaber saarel Reunionil). Niisiis, lahkusime Eestist talve alguses ja lendasime läbi Dubai Mauriitiusele. Ma palju ei lobise siinkohal, sest ma võin seda armu palumata pikalt teha. Kuid mainin ainult, et saarel on vaga chill ja hinnad on normis. Siiski arengumaa, mis paneb ka hinnaklassi paika. Sutsu kallim kui Indias. Kes teab, et India on vaga odav. Siis Mauriitius on lihtsalt odav. Üürisime 3× kuuks mõnusa väikese teise korruse verandaga korteri ookeani ääres lahesopis Grand Paies. See koht on väga armas ja kena. Sai ka ringi käidud, kuid mitte palju. Kuid sai nautida ja puhatud sajaga. Ma usun, et mul on varuks üllatav fakt jällegi peavarju suhtes seal. Selle korteri täisvarustusega, mille hinnaks kujunes ainult 7000 Rs kuus total. Teeb see a-la 2ooo krooni.Tehke järgi. Tehke järgi ükskõik milline minu ellujäämis kogemus väikese rahakotiga Indias, Mauil või siin. See kehtib ka siin ja seal. Ehk soovite hüva nõu? Kuigi see sisaldab filosoofiat ja õpetust. Tahan ma ümber pöörata pea kõik väited, et tuhande pakid olgu valmis:) Ma armastan puhtust ja privaatsust samuti. Ning need aspektid on alati esindatud. Kui just suure perega või kvaliteet reisi ei ihka kõrges hinnas. Grand Pays oli meil terve teine magamis tubagi vaba 2-le. Pluss ilus laimi roheliste seintega armas köök vaatega helesinisele ookeanile, dush/vets väga okey jne… Palun, eetri aeg on teie. Kui on kysimusi.. Mitte, et mul oleks vajadus või kihk sellest rääkida. Aga mulle meeldib mõned väited ümber lükata hinndade suhtes ja reisi planeerimise/filosoofia suhes. Kõike kaunist ja päikest, hetkel Reunionilt juba. Kus öösel on 28 kraadi sooja :) Viva!

Nii kaua pesitsesid seal ja ikka ei oska ühegi sealse koha nime õigesti kirjutada :(

0
0

Kas pilte oma blogisse üles paned? Toredat puhkuse jätku. Mulle meeldis Reunion rohkem.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased