Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Mõistliku hinnaga ööbimist Londonis

Uus kasutaja
Tere oskab keegi soovitad odavat ööbimiskohta Londonis.
Hea oleks kui ei asuks väga kaugel kesklinnast (oxford st) aga infot võib anda iga koha kohta.

Tänud
Mine uusima kommentaari juurde
Rändur
Vaata selliseid saite:
www.londontown.com/hotels
www.priceline.com (kasuta: name your own price). Näiteks Westminster'i piirkonnas saab hetkel "best deal"'na 4* hotellis 1 öö (2 inimest) hinnaga $88 ehk 940 kr.
Uus kasutaja
Uurisin nati seda name your own prise'i lehte. Et kas keegi on seda lehte kasutanud kah, et kas hommikusöögid on ka hinna sees? Ja kas hotelli ja tuba saab ka valida. Ei julge nagu niisama krediitkaardi numbreid anda seal?
Rändur
Olen kasutanud! Tegu on nagu loteriimajutusega, kus saad panna ise paika piirkonna, sinu pakutud hinna ja hotelli taseme (tärnid). Kui sinu pakkumine antud piirkonnas mingi vastavatele tingimustele vastava hotelli poolt heaks kiidetakse, siis saad alles teada, mis hotelliga on tegu. Tuba valida ei saa, tavaliselt on tegu standardtoaga. Euroopa hotellid suuremalt jaolt on koos hommikusöögiga. Omadest kogemustest tulenevalt arvan, et tegu on väga hea süsteemiga, kes on väga populaarne just eeskätt USA's. Kui hotelle saab bronnida üle maailma, va siiski mõned riigid.
Uus kasutaja
Travelodge'id on suht odavad
Uus kasutaja
Tänud
Uus kasutaja
www.priceline.com - kuidas sealt osta hotelli kohta? Ei lase ju asukohaks Eestit validagi.
Uus kasutaja / Toimetus
Aga miks sa pead Eesti valima, maailm on suur ja lai :P
Rändur
www.priceline.com's vali New York koodiga "99999" ja siis saad teha ostu ära. Kuid aadressiks märgid oma Eestis oleva aadressi. Nii oleme meie pidevalt teinud. Ja see toimib. Tõesti ei saa seal valida Eestit, vaid ainult vist oli Kanada ja USA.
Reisisell
No oleneb, mis sorti ööbimiskohta otsid, kõige odavam variant on hostel. Kõige rohkem hosteleid leiad Bayswater'ist, mis asub väga lähedal (5 min bussisõitu) Oxford street'ist. Hinnad algavad £10 öö shared room'is. Hosteleid on erinevaid ja erinevates konditsioonides. Guugeldades leiad päris mitmeid hosteleid. Btw, West two hostel'ist ja Hostel 63'st (mõlemad Bayswater'is) leiad nii mõnegi eestlase, kes seal töötab :)
Reisisell
Tere!

Sain sünnipäevaks lennupiletid Londonisse ja läheme sinna koos elukaaslasega 21. aprillil, ööbimist vajaks neljaks ööks. Kuna eelarve on üsna napp ja rohkem tahaks aega ja raha panna vaatamisväärsustega tutvumisele, mitte ööbimisele, sooviksin informatsiooni odavamate ööbimisvõimaluste kohta (kuni 3000 krooni neli ööd kahese toa eest).

Oleks huvitatud ühest kaheinimese toast (eriti hea oleks, kui oleks ka kööginurga kasutamise võimalus) topeltvoodiga ja korraliku tualetiga, samuti peaks see koht sobima rasedale (suitsuvaba ja piisavalt puhas). Hommikusöögi soovi ei ole.

Olen siin kõik haakuvad teemad läbi uurinud ja vaatasin ka ise hostelite hindu, kuid kõige odavam variant, mis ma leidsin oli 3600 krooni neli ööd. Kuulsin, et kodumajutus võib odavam olla? Ehk teab keegi midagi soovitada?
Rändur
On booking.com, hostelbookers.com, hostelworld.com. Leiad nii odavamat kui kallimat.
Reisisell
Tänud, vaatan kohe need üle. Leidsin ise ka ühe hea ja ülevaatliku ööbimiskoha otsingumootori eurobookings.com, kus ei nõuta ettemaksu ja hinnad olid üsna soodsad (lisaks veel sooduspakkumised viimastele allesjäänud kohtadele). Hetkel leidsingi sealt parima pakkumise: 2800 krooni kahele neljaks ööks, koos kööginurgaga.
Reisisell
Kuna vaadatud kohad olid kesklinnast liiga kaugel, on igasugused nõuanded endiselt väga oodatud! Kuna kõrgrasedal on vist keeruline metroode ja muude asjadega tunde liigelda, siis oleks hea, kui ööbimine oleks kusagil kesklinna kandis.
Rändur
Londoni piires sõidavad metrood üldjuhul üsna kiiresti, tunde kindlasti ei lähe. Peaasi, et saad kesklinna ja seal võib juba jala liikuda (kuigi metroo säästab palju jalavaeva). Samuti on olemas overground ehk rongid, mis sõidavad maa peal. Metroos pole just palju õhku aga kuna iga rasedus on individuaalne, siis eks sa ise pead hindama, kuidas sa hakkama saad. Kuhu kanti su need kesklinnast kaugel olevad hotellid/hostelid jäävad? Äkki ei olgegi nii kaugel tegelikult. Btw, kõrgrasedana ei pruugita sind üldse lennukile lasta.
Reisisell
Kuulsin, et kuni kolmanda tsoonini on täitsa mõistlik ööbimist vaadata, muidu jääb liiga kaugele? Sõidu ajaks olen 6. kuud rase (vaatasin kohe järgi ja õnneks pole siis veel mingeid arstitõendeid vajal, et lennukile pääseda), kasutasin mõistet kõrgrase natukene valesti. Ma usun, et saan kenasti hakkama, terve raseduse ajal on enesetunne olnud suurepärane, mingeid komplikatsioone pole seni olnud, lihtsalt väsimus tuleb kiiremini peale, seepärast oleks hea, kui hotell oleks piisavalt lähedal, et väsimuse korral saaks päeval sinna puhkama minna.
Rändur
Kuni kolmanda tsoonini on kindlasti ok, kuigi 2 tsoon on ka väga lai mõiste http://www.tfl.gov.uk/assets/downloads/standard-tube-map.pdf Ma soovitan, et vaata milline metroojaam hotellile kõige lähedam on (mida lähemale metroole, seda parem) ja siis kasuta seda kasulikku planeerijat, mis näitab täpselt palju aega läheb ja mismoodi saab http://journeyplanner.tfl.gov.uk/user/XSLT_TRIP_REQUEST2?language=en Edu! :)
Reisisell
Oh, super!! Suur tänu, vaatan kohe järgi! ;D
Reisisell
Leidsime ööbimise. See ei jäänud küll eelarve sisse, kuid mugavus sai võitu: Sohos neli ööd kahele topeltvoodiga toas 4000 krooni. Suur tänu kõigile soovituste ja nõuannete eest!
Uus kasutaja
Oskab keegi aidata ? On plaanis minna 11–15 Märtsil Londonisse ja ööbida seal siis neli päeva, tahaks abi saada ööbimiskoha otsimisel hind võiks olla suht soodne sobib ka Hostel, See võiks asuda O2 kontserdihalli lähedal, ümbruses või vähemalt ühistranspordi peatuste läheduses :)
Ja siis on ka küsimus transpordi kohta kuidas seal see liikumine(metroode,busside ja rongidega) on kas on võimalik osta mingi nädala kaart või midagi et saad sõita kuhu vaja ja nii ? et ei peaks ostma eraldi piletit koguaaeg.

Teie abile lootes,
Kerli .
Rändur
Uus kasutaja
KERLILE!
Tere Kerli! Ma lähen kahe sõbrannaga 11-15 märts (sama aeg mis sinulgi) Londonisse! Esimese öö veedame ka lennujaama juures hotellis,siis tahame saada linnale lähemale! Et koos oleks ehk kergem leida!
Võid helistada mulle,sest aega napib juba :) Minu nr: 56305927
Uus kasutaja
www.hostelworld.com
Sealt saad leida nii oma rahakotile kui ka asukohale korraliku olemise. Omaltpoolt soovitan Astor Hyde Park. Hind ja kvaliteet on paigas
Uus kasutaja
Tere!

Lähen Londonisse 22. juuli ja sooviks ööbimist 16ks ööks. Asukoht võiks paikneda Londoni muusikakooli lähistel, mille aadressiks on 9-13 Osborn Street, London E1 6TD.
Äkki keegi oskab midagi soovitada?
Aitäh!
Uus kasutaja
Hotellid Londonis

Kes ööbinud Londonis, palun soovitage soodsamaid hotelle.
Olen korra seal hotelliga alt läinud- kuna vaatasime netis, et väga kena koht, kohale jõudes oli aga suhteliselt räämas hotell. Ei pea olema väga kallis, 2 või 3 tärni hotell on ok. Ka BB-d võib soovitada. Selliseid, kus olete ise ööbinud ja tõesti teate, et tegemist normaalse kohaga.
Tänan!
Uus kasutaja
Tere! Kas te oskate soovitada mingit odavat hostelit/motelli vms Londoni kesklinnas või kesklinna läheduses? Oleksin väga tänulik.
Uus kasutaja
Kas oleks kellegil majutada 2 noormeest Londonis 16–18 september . Tuleme Norrast :) või oskate soovitada mõnda odavat hotelli .? Aitähh ette!
Uus kasutaja
Palun soovitage head 3* või 4* hotelli Londonis

Lendame jaanuari keskapaigas Londonisse ja otsime hubast, võimalikult kesklinna lähedal asuvat hotelli, mille 2-in. toa saaks kätte kuni 500 euro eest . Kuna valik on väga suur ja hinnad päris kallid, siis raske valida..
Uus kasutaja
Kui 500 eurot on ühe öö eelarve, siis pole ka 5* hotellid probleem (enamike hinnavahemik 200-250 eurot).
Uus kasutaja
Soovitan Mint Hotel Westminster. Nimi ütleb asukoha ära ja ka kõik muu on Sinu soovidele vastav. 4*, väga ilus hotell, suured toad, hind u 170€.
Uus kasutaja
Sry, minu viga... 500€ maksimum ikka kolme öö eest kokku :) ja koos hommikusöögiga.
Rändur
Tuhandeid soovitusi ja kommentaare: www.booking.com
Uus kasutaja
Lühiajaline majutus Londonis

Ega ei leidu Londonis või selle lähiümbruses kedagi, kes üüriks mõneks päevaks välja tuba? Kuupäev umbes 17–22 august. Teretulnud ka soovitused kust leida odavat majutust.
Uus kasutaja
Üks odavaimaid majutusi Londoni kesklinnas on Piccadilly Backpackers- http://www.piccadillyhotel.net/icadilly. Kui nõudmised pole kõrged ja piisab voodikohast, siis on väga norm. Olin seal ise aasta tagasi mais.
Kõik on väga lihtne, kuid puhas ja korras, seltskond sõbralik, voodipesud samuti puhtad, tekid, padjad normaalsed. Ja kõik vaatamisväärsused ca 2 km raadiuses.Esimene hosteli kogemus ning Londonisse sattudes kasutan seda kindlasti veel.
Uus kasutaja
Soovitage majutust Londonis

10.-15. aprillil on plaan paetuda tagasisõidul ka Londonis. Kas keegi teab soovitada soodsamat (kodu)majutuskohta kesklinna kandis või ööbimiskohta kust on mugav kesklinna jalutada/bussiga sõita.
Marina, marinhaven@hot.ee
Uus kasutaja
Odav ööbimine üheks ööks Londonis

Tere. Mure siis selline, et eeldatavasti saabun Londonisse 9-da septembri õhtul arvatavasti Lutoni lennujaama (kuid võimalik, et mõnda teise Gatwicki lennujaama, Stansted). Kas keegi oskab anda nõu, kus saaks veeta rahulikult ja odavalt öö nende lennujaamade lähedal? Vaja siis hommikul edasi Hershamisse jõuda (mingid liikumisjuhised olemas). Kuidas see reis võimalikult odavalt teha?