New York, San Fransisco, LA, San Diego: okt.2012

Ootamatult on selgunud, et natukene vähem, pool eestimaad lendab oktoober- november üle NY USA läänerannikule.

Kuna priceline serblasest joodikunäoga vanamehega (kes ei ole aastast 2009 sugugi vanemaks muutunud) ei saa nelja inimese (kaks täiskasvanut ja kaks last) ühte hotellituppa majutamise osas kuidagi kaubale, siis oleks mul suur palve, et kaasmaalased siia kirjutaksid, kes mis nipiga ja kuhu on suuremaid punte inimesi eelnimetatud linnades oktoobrikuuks ära suutnud majutada.

Hetkeseis on vähemast NYC-s see, et "väikesesse õuduste poodi" Pennsylvania ** hotelli sai kahe suure voodiga toa koos maksudega 4 ööks 1039 taljaari eest bronnida. Kas on keegi seal ööd olnud?

Vaata üle travelzoo.com USA leht, mina olen üsna sageli abi saanud :)

0
0

Ma ei saa probleemist aru- USA hotellides-motellides nn "two doubles room" mahutab ju 4 inimest.

0
0

"Two doubles" on tore küll. Aga ma olen kuulnud, et mõistlik on suurlinnades perekonnale majutust otsida üle kõikvõimalike bronnikeskkondade.Eelnimetatud vanamees aga tahab kaks tuba pähe määrida..aga üks on vaja noh...

0
0

Koguaeg Priclinest 4 le võetud tuba, iseasi kui need lapsed juba liiga vanad ei ole. Jah, ükskord küll kohapeal üritati 1 voodiga tuba anda, aga väikse veenmise peale sai 2 suurega.

0
0

Pricelines ei pea panema inimeste arvu ju bidimisel. Paned, et 1 tuba ja siis on vanamehel täitsa suva, mitu matsi sinna tuppa pannakse.

0
0

Nagu Hea Kurimoor juba kirjutas, ei oma inimeste arv broneerimisel tähtsust, sest pakkumine käib toa kohta, mille sisustus on "üllatus". Kui tahad kindel olla, et kaks täiskasvanut ja kaks last kindlasti ära mahuvad, siis broneeri kaks tuba. Kuigi Priceline lubab, et igas toas on kaks voodit (tavaliselt queeni), kuhu pere peaks ära mahtuma, on minuga mitu korda juhtunud, et on vaid üks voodi -- king size. Ühe, ehkki suure voodiga tubasid tuleb rohkem ette madalama tärniga hotellide puhul.

Muuseas, see "vanamees" Priceline kodulehel pole üldsegi mitte serblane (ja mis serblastel viga on?). Tegemist on Star Treki esimese kapteni James T. Kirki osatäitja William Shattneriga, kes on hoopistükkis Austria-Ungari päritolu.

0
0

Ma olen alati kõikides hotellides kenasti küsinud twin tuba ja seda ka saanud. Vaid 1x üks väikelinna tütarlaps näitas oma tähtsust ja jorises natuke.

0
0

Palun vabandust, kui mu rohmakas keelekasutus kellegi rahvuslik-kinematograafilisi, või kunstilisi tundeid riivas, plaani kedagi solvata ei olnud mitte. Mul lihtsalt on vanaga sarnane serblasest sõber, kes nagu joodikas vähekene on. Ühesõnaga, mingit garantiid, et priceline twinni pakub ei ole. Samas: Kuule Vahelik: kustkohast sa selle välja lugesid, et priceline lubab, et toas on kaks voodit- queeni siis?

0
0

Mulle on öeldud, et tegelikult pannakse Priceline´i klientidele vaikimisi double tuba ehk siis ühe voodiga tuba. Samas tegelikkus on ikkagi see, et väike naeratus ja small-talk on selle alati muutnud twiniks. Olen väga palju kordi käinud USAs seltskonnaga 2 täiskasvanut ja 2 last.

0
0

San Diego lähedal on väga huvitav Birch akvaarium, pilet pole kallis ja rahvas ei trügi: http://aquarium.ucsd.edu/. Kindlasti peaks ära vaatama, kui juba sealkandis olete!

0
0

Palju tänu, kes viitsisid kirjutada. Reisieelarvet nokitsedes veetsin ühe unetu hommikupooliku tripadvisoris ja olge lahked:

Raha raiskamise õpetus NY

As in Oz, there are sales all the time these days. Chalk it up to a poor economy. For discount women's clothing check out Century 21, Lohmans and look for sales in Macy's. Shoes are in DSW, wihch has several branches in the City.

For electronics, the place to go is J&R Music World downtown on Park Row near City Hall. They have expanded greatly and also sell cameras, appliances, computers and all sorts of stuff. Their prices are very low.

As J&R is right up the block from Century 21, you can look for your Bose while your wife shops for clothes. You can meet for lunch at Pita Express on Ann street for some of the best falafel in the City. The stores are now filling with fall things and they're not on sale. But several of the major dept stores (Macy's, Lord &Taylor and Bloomingdales) offer tourists a 10% discount on most items if you register at the visitors desk before shopping.

I think Century 21 is not great for women's clothes but can be good for mens things and accessories. For mens suits it's also worth checking Nordstrom Rack on Union Square and the big DSW near there will have shoes for men and women. It's also worth checking Mens Warehouse. There's a place listed as #1 for discount mens suits here that I've never tried.

Macy's and Bloomingdales are 2 huge dept. stores with a wide variety of styles/prices. They both offer visitors an 11% discount off most things (not cosmetics) if you register at the customer service desk before you start shopping. Century 21, Loehmann's, Daffy's, Filene's, TJ Maxx are some other discount shops.

Check out Loehmann's on 7th Ave at 17th Street for discounted party dresses. They have a decent shoe and handbag department too. Great men's dept targeted to all the fashionable gay men in the neighborhood. In Union Square, there's a big Filene's (3 floors), which in my opinion is the "best" one. Just downstairs in the same complex is DSW to satisfy a shoe-shopping bug.

For inexpensive, trendy clothing - H&M is popular. There are locations in SoHo, one across from Macy's in Herald Square and one across from Bloomingdale's.

NYC shopping maps and websites: nymag.com/visitorsguide/shopping/index.htm (Scroll down) http://www.artseensoho.com/map.html (Ciick on each street) http://www.mustseenewyork.com/shopping.html (dept. stores and luxury shopping areas) www.virtualnyc.info/guide/spe_shopping.htm

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased