Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Reisiaasta 2016

Uus kasutaja / Toimetus
Aasta lõpetuseks ja uue hakatuseks küsib Trip.ee oma lugejatelt:

1. Kuhu reisiplaanid 2016. aastal viivad?

2. Kuhu ootad Trip.ee lendude sooduspakkumisi?
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Jaanuari lõpus Dubaisse ja Omaani. Sooduspakkumisi ikka tore lugeda, ka siis kui ei kasuta. Näeb minimaalse hinnataseme ära.
Uus kasutaja
Kindlasti tahaks minna Portugali, veebruaris ootab Rootsi ning aasta riigiks saab Itaalia, kus tahaks pikemalt peatuda. Soodukaid ootaks igasuguseid, nii mõnigi reis on just tänu nendele ette võetud :).
Uus kasutaja
Kuidas küll teeks plaane, kui abikaasa tervis poleks vedanud alt...Nii palju on kohti, kuhu tahaks minna!Egiptus ja Türgi on sellised "vahepalad". Kui siin külm ja kevad venib.Neid nagu ei peagi reisideks, pigem väike vahepala, et patareisid laadida.
Puhkus on järgmisel aastal taas novembris.Tahaksin väga midagi põnevat.Isegi Tais pole käinud!Grupiekskursioone enam üle ei ela.(Proovisin novembris Türgis.Ei iial enam!)Tahaksin eksootilist ja kauget.Ehk kellelgi sama unistus ja plaan?Ühineme?Trip.ee on superkoht, kust saab tohutult palju kasulikku infot.(Ja vahel vihastada ja kakelda ka nagu kasutaja Craqumiga).
Rändur / Toimetus
Mehhikosse talvel ja suve lõpus rattamatkale Gotlandile :)
Soodukaid: Brasiilia, Tansaania, Kuuba!!!!, USA läänerannik :P
Uus kasutaja
Veebruaris Hainan, Sanya. Kui õnnestub puhkust saada, siis ehk sügisel ka Kariibi mere kruiisile või jääb see järgmisesse aastasse. Sooduspakkumisi loen ikka, aga pole siiani kasutanud.
Uus kasutaja
Jaanuari lõpus Puerto Rico ja sealt kruiisile.
Rändur
Jaanuari keskel Sri Lankale :)
Ootaks ikka häid pakkumisi Aasia suunal.... aga kui tuleb mingi veahinnaga piletite müük mujale ja õnnestub küüned taha ajada - siis pole vahet, peamine soe kliima ja ports eksootikat
Minu poolt tänud ja head soovid uueks aastaks aktiivsetele sooduslendude jälgijatele/leidjatele
Uus kasutaja
Pool jaanuari veedan Floridas ja pool aprilli Edela-USA rahvusparkides, nn Grand Circle.
Muid plaane pole teinud, töö ja muu eluolu ei luba väga pikalt ette planeerida.

Sooduspileteid tahaks Havaile ja Uus-Meremaale. Aga siis ikka päris soodsaid. Või siis ka mitte nii soodsaid, ütleme nii et tavalise Economy hinnaga, aga Business Classi :) Üle-eelmisel aastal käisime nii Malaisias, Business Class ja piletite hind veidi alla 800 euro. Taolisi veahindu ootan pikisilmi.

Soovin kõigile head uut aastat ja häid reise!
Rändur
Jaanuaris Myanmar,Mandalay ja Tai,Hua Hin.
Soodasaid lennupileteid olen soovinud Singapuri,Kuala-Lumpurisse.Sealt
on kahtlemata soodne edasi lennata Balile,Filipiinidele,Saigoni,Pnom-Penhi,Puketissse,
Krabisse jne.Piletid tuleks osta Air-Asia Big Sale ajal ja kuskil 9 kuud ette,siis on
ka hind olematu.Mõned kuud hiljem olen aga otsima hakanud soodukaid Tallinnast
vastavasse kohta Aasias.
Ise olen kasutanud otsingumootorit momondo.fi.Olen sealt ka saanud viimased
aastad soodsa hinnaga pileteid Aasiasse.Tuleb aga mainida,et tuleks iga päev
korra vaadata soovitud kuupäevi.
Rändur
Mina lähen veebruaris Filipiinidele ja mais Lissaboni rannikule. Soodsad piletid ikka huvitavad. Näiteks Quitosse, Equadori.
Rändur
Veebruaris ootab ees Mehhiko ja mai lõpus väike ringreis Itaalias, mille keskseks sündmuseks on jalgpalli meistrite liiga tinaal Milanos.
Soodushindade jälgimine on vaikselt saanud väikseks osaks igas päevas. Ka Mehhiko mõte sai just sedasi alguse :) Aga eriti ootaks just Kuubat ja Peruud puudutavat infot.
Rändur / Toimetus
Sel korral saabus uus aasta rahulikult kodus, tulime Mehhikost just paar päeva enne aastavahetust. Pean tõdema, et reisil olles on aastavahetus minu jaoks toredam:)
Hetkel on kindlalt paigas ja piletid olemas lühikesele city break´ile NYCis veebruaris tänu Brussels Airlines´i odavatele otselennupakkumisele.
Samuti saab 2016. aastal lõpuks teoks ammune plaan teha üks pikem reis. Alguses tahtsime minna aastaks, siis pooleks aastaks ja hetkel jäi 3 kuud - töökohustused ja elukorraldus pikemat äraolemist ei võimalda.
Uue aasta pikk reis viib meid Aasiasse ja Okeaaniasse. Okeaania osa oleme juba suuresti ära planeerinud, kuivõrd lennupiletite hindade tõttu tuleb valikud ja ostud teha varakult. Okeaanias oleme ca kuu aega, seejärel kaks kuud Aasias - Indoneesia, Filipiinid, Borneo, Ida-Timor.
Peale selle oleks sisustada üks nädal-poolteist lihavõtete ajal - konreetset ideed veel pole, mõtteid on erinevaid, ootan sooduspakkumisi. Ja jõulude-aastavahetuse paiku tahaks ka sooja. Sekka nagu alati hulk tööreise, lühikesi Euroopa-nädalavahetusi jne. Üritaks lõpuks ära käia Prahas, Viinis ja Loire jõeorus. Ja eks näis, kuhu elu võib veel viia.

Ilusat ja seiklusterohket 2016 kõigile tripikatele!:)
Rändur
Veebruari alguses sõidan Jamaicale ja kui hästi läheb, sealt edasi ka Kuubale.
Sooduspakkumistel hoian ka pidevalt silma peal, kuid minu lemmikuks on ikka Ameerika pool - Mehhiko, Kesk- ja Lõuna-Ameerika riigid.
Rändur
Ei ole juba mitu aastat Saare- ega Hiiumaal käinud. Peaks suvel ette võtma...
Ka mujale merede taha üritaks. Rohkem Euroopast välja, kui seni.
Rändur
1. Kevadine reis ootab lapse võistlusplaanide taga, suvel kindlasti plaanis Hispaania rannikul pikem retk omal käel.
2. Sügiseks ootaks huvitavaid pakkumisi kas Aasiasse või Floridasse aga ka mõned Kariibi mere saared on veel läbi käimata, kuhu võiks minna kui soodsa hinna leiaks.
Rändur
Tai-Birma kolme nädala pärast on paigas. Ülejäänud mõttes. Kolm aastat pole New Yorgis käinud. Absoluutne lemmik, sinna peaks minema. Peruu mõtet veeretan ka, praegu soodsaid lende sinna, aga kalendrisse ei ole veel suutnud mahutada. Suvel ilmselt ees taas Ida-Euroopa autoreis, eks ajaressursist sõltub, kas pikem või lühem. No ja eks paar sutsakat lennukiga Euroopase tuleb ka ilmselt. Ning vähemalt üks mõnepäevane rattamatks Eestis. Mis soodukatesse puutub, siis praegu on lennuhinnad nii soodsad, et oleks patt päris muidu lendamist soovida.
Uus kasutaja
Plaanime minna aasta lõpus paariks kuuks Taisse, sestap ootan ja kiikan sooduspakkumisi just sinna. Olen selles suunas täiesti algaja, aga loodan siiski midagi leida :-)
Rändur
1. Kevadel Filipiinidele, suvel Saksamaale, sügisel Rhodosele.
2. Kõik sobib, selle aasta piletid on just tripist leitud, keep up a good work!
Uus kasutaja
Aprillis Lanzarotele, aga plaan on veel külastada Ameerika idarannikut. Huviga ootan pakkumisi Miamisse.
Uus kasutaja
Suvel tahan kaia Prahas. Tavaliselt reisime autoga.
Rändur
Paari päeva pärast sõidan mõneks päevaks San Fransiscosse.
Jaanuari lõpus tulen paariks päevaks Eestisse.
Ei ole veel otsustanud kas minna veebruari lõpu poole 5-6päevaks Filipiinidele, kiusatus on sees.
Märtsis tulen Eestisse, et lennata sealt kohe edasi Itaaliasse lumelauatama.
Itaaliast saabudes kohe paariks nädalaks Londonisse tööd tegema.
Sealt Prantsusmaale, et paar päeva sugulastega veeta.
Südamest loodan, et Prantsusmaalt viib tee tagasi Sydneysse läbi 2-nädalase peatuse Iraanis! Ma olen juba mitu aastat unistanud...
Aasta teises pooles tahaks Uus-Meremaal ära käia.
Eeldatavasti tuleb veel aega Londonis veeta.
Resideerudes Sydneys tahaks aasta teises pooles auto soetada et mööda Austraaliat ringi vaadata.
Lennumiile peaks piisavalt palju kogunema et mõne neist reisidest tasuta lennata.
Uus kasutaja
Jaanuaris Veneetsia, veebruaris Riia, märtsis Praha, aprillis Tartu. Kurioosne on see, et kui Malpensas, Veneetsia Püha Markuse katedrali ligidal, Riia toomkiriku kõrval, vanas Prahas on 3* või 4* hotellid tubli hommikusöögiga 39-61 eurot öö, seejuures valitud mitte kõige odavamad, siis Tartu vanalinnas algab hind 91 eurost ja Tartu kesklinnas algab 61 eurost. (Kas keegi oskab soovitada mõnd asutuse apartmenti 2 magamistoaga?) Tripile soovin õnnelikku uut aastat, olen siit palju abi saanud! Toredat reisiaastat kõigile foorumi lugejatele!
Rändur
Head uut reisiaastat kõigile Tripikatele!
Sel aastal plaaniks reisi Filipiinidele ja Hiinas tuleks ka käia ilmselt.
Sooduspakkumistel hoian silma peal.
Reisisell
1. Märtsis läbi Pekingi Taisse. Suvi-sügis tahaks Viini külastada.
2. Sooduspakkumistel hoian samuti silma peal ning loodan saada mõne idee planeerimaks järgmist reisi.
Ilusat ja edukat uut aastat kõigile!
Uus kasutaja
Uue aasta võtsime vastu Hongkongis, jõulud Filipiinidel. Suvel plaanis Portugal ja detsembris sooviks Kariibi mere ümbrusesse...
Uus kasutaja
Head uut aastat Trip.ee tegijatele ja suur tänu soodukate jagamise eest! Olen kasutanud.
Alanud aasta toob reisi Londonisse ja sügisel Indiasse. Soovide nimekirjas on Bali, Sri Lanka, Mehhiko ja Kuuba ning alati USA.
Rändur
Head alanud reisiaastat ja tänud tegijatele ehk lennupiletid algavale seiklusele saime tänu trip.ee jagatud vihjele! :)

1. Teele, teele, mu tallad hakkasid sügelema ja saapad nurgas vilistama, seljakott jooksis esikusse ning magamiskott bronnib netist pileteid ehk minek veebruari lõpus Filipiinidele (Legazpi-Caramoan-Siquijor-El Nido-HK)
2. Trip.ee lendude sooduspakkumisi ootaks võimalusel kõikvõimalikele Vaikse ookeani kurrunurruvutisaartele.
Rändur
1. Sel aastal kahjuks ei reisi kuhugi, kuna turisti roll asendub ema rolliga. Panustan 2017.aastale, et siis saaks mõne lühema reisi tehtud.
2. Sel aastal tahaks võimalikult vähe sooduspakkumisi näha, sest igakord neid nähes mu hing nutab sees. Aga teistele häid reise ja nagu näha, siis trip.ee seltskond juba reisimisega ei koonerda.
Uus kasutaja
Ostetud on Hispaania, Itaalia ning Valgevene. Esimesed kaks siit leitud soodsaid lennupileteid kasutades. Kindlasti hakkan paari kuu pärast jälgima, kuhu saaks aastavahetuseks mõistliku hinnaga minna.
Soodukaid ootaks Madeirale ja/või Assoridele.
Rändur
Head uut aastat!
Jaanuaris on reis Puerto Ricosse, edasi hetkel plaane veel pole.
Lennupiletite soodukat ootame Tenerifele :)
Rändur
Veebruaris Filipiinid. Sügises plaanid saavad vastavalt soodukale paika. Olen siinsete sooduka vihjetega reisinud viimased 8 aastat, ka veebruari reis sai Tripi soodukaga üles ehitatud. Tänud teile ja jõudu edaspidiseks.
Reisisell
Soodukaid jälgin alati.
Märtsis ootab Curacao
Uus kasutaja
Jaanuaris Egiptus perega, märtsis Hiina ja oktoobris Kuuba!
Soodukaid ootaks enim Hiina, Guangzhousse ja/või Hong Kongi ja ka Kuubale!
Rändur / Toimetus
Nagu harlikult - ei ole ühtki plaani ja oma vabad päevad/hetked on plaanis maksimaalselt ära kasutada. Kindlasti mitmele poole väljapoole euroopat. Sügavamale aafrikasse ja kuhugi vene-hiina-aasiamaade piirile.

Lennupileteid Aafrika huvitavamatesse piirkondadesse ootan ja jälgin huviga.
Uus kasutaja
Plaanis tööd teha, sest keegi peab ju sellega ka tegelema...