Reisikindlustus

Tere koigile!

Sooviksin Teilt kusida mis reisikindlust te soovitate osta? Palun jagage Teie kogemust.

Aitah aegsasti

0
0

Kui eesti keel peaks su emakeel olema, siis oi oi oi... Üldiselt soovitaks küsida erinevaid pakkumisi ja lähtuda tingimustest.

3
0

Mina nt kasutan panga krediitkaarti, kus juba automaatselt 100% reisikindlustus sees. aga muidu jah, vaata hinda ja mis selle eest saad siis, omavastutused jne

3
0

Mina olen Salva teenust kasutanud, kuigi vahet pole (kasutanud ka Ergot ja IF´i) ja ainult tervisekindlustust, sest kui oma autoga reis, siis muud artiklid niikuinii ei sobi või on erinõudeid. Lennureiside puhul on mõistlik ka tõrkekindlustusus. Aga õnneks pole kunagi vaja läinud. Siin aga kehtib Murphy reegel, kui kindlustust pole, siis niikuinii vaja. :)

2
0

Nordea Gold krediitkaart kindlustab terve perekonna ära ja kuutasu vist oli c 4€. tuli aasta lõikes sootsam, kui hakata eraldi kindlustust võtma.

1
0

Mina teen oma pangas ( SWEDBANK). Palju soodsam kui kindlustus firmadel.

0
0

Pankade kuldkaardikindlustustel on omad piirangud, millega tuleb end kurssi viia. Näiteks Swedbanki kuldkaardiga kassas olev reisikindlustus kehtib vaid juhul, kui seda kaarti (või kaardiga seotud kontot) on kadutatud vähemasti 75% reisi maksumuse ulatuses.

3
0

Näiteks Swedbanki kuldkaardiga kassas olev reisikindlustus kehtib vaid juhul, kui seda kaarti (või kaardiga seotud kontot) on kasutatud vähemasti 75% reisi maksumuse ulatuses. - Täna pangas öeldi mulle 50%. Varasemalt on mul piisanud sellest, et kaardiga on ostetud lennupiletid. Aga mis mulle uudisena tuli ja ei sobi - see kehtib ainult 3 kuud, st kui reis sellest pikem, siis pead 3 kuu pärast uue kindlustuse tegema. Lisaks väitis telleripreili, et Swedi Gold krediitkaardi reisikindlustus katab ka rolleriga sõitmist, sukeldumist ja suusareise, mida paljud kindlustajad ei kata.

0
0

Swedis on see maksmise kohustus ainult Visa/Masteri kuldkaartidega, Amexi puhul seda piirangut pole. Samas vaevalt keegi sularahas reisi eest maksab, ikka läheb ju see raha kontolt maha, niiet see 50% piirang ei tohiks takistuseks olla.

0
0

Telleripreili jutu kuulamisele lisaks tuleks tingimused ikka ka läbi lugeda paraku. Sukeldumine on kaetud küll, aga ainult kuni 10m sügavusele ja mitte öösel ega vrakkidel. Küll aga on Swedist pakutud mulle võimalus krediitkaardikindlustusele juurde osta tavaline reisikindlustus ohtliku tegevuse lisakaitsega konkreetselt sukeldumispäevadeks. See katab näiteks sukeldumise kuni 40m, off-piste suusatamise. Nõutakse küll, et see lisakindlustus tuleb ära osta enne reisile minemist, aga kui on pikem reis ja ainult osa plaanist spordiga tegeleda, siis võib kokkuhoid olla märkimisväärne.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased