Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Rollerirent Mehhikos Playa del Carmeni piirkonnas

Uus kasutaja
Tere,
Sooviks teada kuidas on rolleri rendiga Mehhikos. Kui soovime liikuda marsruudil Cancun-Playa del Carmen-Tulum siis kas rolleriga kannatab neid teid sõita ja kuidas rendiga on, hinnad, piirangud?
Või on mõtekam rentida auto?
Meid on kokku 8.
Majutus Playa del Carmenis.
Mine uusima kommentaari juurde
Reisisell
Endal kogemus PDC rolleriga puudub, aga Cancuni või Tulumi külastuseks soovitan kasutada autot. Tegemist siiski maanteega ( või kiirtee?) ja ei kujutaks küll ette, kui seda vahemaad peaks rolleriga läbima. Autorendi hindadest niipalju, et tänavalt küsides saime ulme hinnapakkumisi. Broneerisime auto netist, vist 1 või 2 päeva ette ja hind 5 päevaks tuli 120-130€, täpselt ei mäleta (dets. 2014)
Uus kasutaja
Mis firmast soovitataks rentida, kuidas seal sõidukultuur ja kuritegevus on?
Avis pakkus ulme hinda 11 päeva ja üle 900. Auto siis suur, 8 kohaline.
Reisisell
Auto võtsin läbi momondo või skyscanneri, täpselt ei mäleta. Rendifirmaks oli Mex rent a car - neil kontor 5dal avenüül. Mingeid probleem nendega ei tekkinud ja kõik sujus ladusalt, isegi auto sain veidi parema kui olin broneerinud.
Liikluskultuur on minu arvates täiesti okei. Võib-olla Playas on veidi keeruline liigelda, sest seal enamasti ühesuunalised tänavad, aga ka sellega harjub :) Tasulistel teedel liiklevad peamiselt turistid, seega liikulus väga hõre. Mujal kohtab ka kohalikke.
Eks kuritegevusega on ikka nii, nagu enamus turismipiirkondades. Midagi paaniliselt kartma küll ei pea. Mehhiklased on väga sõbralikud, ja kui sa ameeriklane pole, võivad nad sulle isegi tasuta tekiilat pakkuda :)
Soovitan soojalt rentida auto ja Yukatani poolsaart avastada. Teel Tulumisse jääb teepeale palju cenotesid, samuti Akumal - väike rannake, kus võib ujudes kilpkonni kohata.
Rändur
Rolleriga oli OK ring Cozumeli saarele teha aga pikemad otsad vast rendiautoga mõnusamad...kuid tõenäoliselt on need ka rolleriga teostatavad.
Rändur
Rentisime auto läbi Kayaki 2-ks nädalaks 60€-ga. Varsti minek, eks siis paistab, kas saame pedaalidega mänguauto vms:)
Rändur / Toimetus
Teed Cancuni ja Tulumi vahel on heas korras. Kindlasti on mugavam rentida auto. Võtsin just Cozumeli saarel üks päev ennem rendi algust auto läbi Rentalcarsi ning hinnaks tuli 12€. Hinnale lisandus kohapeal ka kindlustus. Rentisin auto Mex Car rentalist, mille teine nimi on Fox ning probleeme ei tekkinud. Rendipakkujaid on igas suuremas turismipiirkonnas ohtralt ning üldjuhul alustatakse hindades vägagi optimistlikult ja kauplemisruumi on kõvasti.