Rumeeniasse august 2016.

Tere!

Plaan minna augusti teises pooles natuke körgema ja neliveolise söiduautoga autoga Rumeeniasse. Peamiselt plaan hulkuda Karpaatides. Kas keegi samal ajal minemas sinnakanti? Saaks ehk marsruute klapitada ja seltskonda suurendada.

Siim

Kas käisid ära? Plaanin 2017 autoga Rumeeniat võtta. Värske info oleks tervitatav.

3
0

Käisime 2016.a juunis seal. Rumeenias olime küll pigem läbisõidul, kuid siiski 3 päeva. Mis Sind huvitab?

0
0

Plaanime sõita 2017a. juunis kaheks nädalaks autoga Rumeeniasse . Ööbimised on broneeritdud ja marsuut paigas . Kas keegi oskab öelda palju maksavad umbes losside külastused , köisraudteega sõit , kas kloostrite ja kirikute külastus on tasuline ? Kas kaardiga makse toimib kõikjal ? Kas inglise keeles suheldakse ?

0
0

Olin pikemal Ida-Balkani tuuril jul-aug 2016.Vahetasin raha piiril,sest ei saanud kaardiga soetada Rumeenia e-vinjetti.See vinjeti tsekk jäta alles riigist lahkumiseni,minul kontrolliti 2x,paar km. peale piiri ja kiirteel ühte tanklasse sissesõidul.Kõige kallim oli vist Dracula Brani lossi külastus.Ülejäänud peaksid jääma 2-10 leu vahele,kui pole piletit ,siis piisab ka sümboolsest annetusest.Sularaha läks mul vaja ka Bukar-Const. kiirteel maksmisel,sest kaardid ei toiminud,oli 13leud.Pigem on sularaha riik.Inglise keel ei ole esimene valik,ent sõõmata-joomata-magamata küll ei jää!Soovitaks korra läbida ka tee 7c ja sattudes rannikule külastada linnakest Vama-Veche,asub 3km. Bulgaaria piirist.Edu!

2
0

Tänud ! Kõik need kohad on ka meie marsuudil , mida püüame külastada ja palju ka muud huvitavat . Järelikult tuleb panustada rohkem sularaha kasutusele . Kahjuks broneerisime rannikul Mamaias , Vama-Veche jääb seekord kõrvale .

0
0

Mamaia asemel ma oleks valinud Costinesti. Minu jaoks oluliselt mõnusam kuurort. Samas Vama Veche on Mamaiast alla 50 km. seega külastamiseks võiks olla ju ok:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased