Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Seljakotiga Aasiasse.

Uus kasutaja
Tere!

Sooviksin minna lähiajal seljakotiga Aasiasse. Minu jaoks sobiv aeg minekuks oleks umbes 25.12 ja tagasi tulekuks 08.02 sõltuvalt piletitest. Enda plaan oleks minna Bangkokki ja sealt rongiga edasi Kambodža/Vietnami poole. Oskate soovitada, odavaimat lendamise/reisi marsruuti Aasiasse/Aasias ja mida peaksin viisadega tegema (kust taotlema).


Tervitades,

Rauno
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Loodan, et asjaosalised ei pahanda..... Lugesin ise kahe noore seiklustest samal teemal ja usun, et küsimuste korral on nad valmis ka vastama.
aasiaseiklus.wordpress.com/

Head reisi!
Reisiguru / Toimetus
Palju edu väljalennuga 25. detsembril. Pikkade vahemaandumistega turistiklassi leiad äriklassi hinnaga. Ülejäänud küsimustele vist vastuseid ei tule, sest minimaalse kodutöö tegemist siin Trip.ee-s ikkagi eeldatakse.
Uus kasutaja
Kui täpsustad plaani, siis saaks täpsemalt vastata - aga üldiselt on odavaim viis Aasias lendamiseks AirAsia, Tai on viisavaba, Kambodža viisa saad piirilt, Vietnami viisakutse saad teha netis kui Vietnamisse lendad, kui üle maa, siis tee Phnom Penhis Vietnami saatkonnas.
Uus kasutaja
Sain praeguse hetke seisuga edasi-tagasi piletid, minekuga järgmisel nädalal turkishiga ja täitsa okei hinnaga praeguse perioodi kohta 700€. Üldiselt olen lõuna-Taid külastanud, hetkel mõtlen, kas külastada pigem Põhja Taid ( Chiang Mai) või siis liikuda kohe Kamboodžasse. Millised võiksid olla Teie soovitsued mida teha, kuhu suunas liikuda?


Tervitades,

Rauno
Rändur / Toimetus
Mõtle esmalt välja mingisugunegi marsruut ning kaua kuskil riigis olla tahaksid. Pooleteise kuuga võib külastada päris mitut riiki olenevalt kas oled slow või fast traveller.
Kindlasti võiksid valikusse lisada ka Laose.
Uus kasutaja
Kuidagi liiga tagasihoidlik plaan. Selle ajaga vähemalt: s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/35/12/57/35125797093502e19759c70afc52275b.png
Uus kasutaja
Mina läheks Chiang Mai kaudu paadiga Luang Prabangi, tuleks Laost mööda alla (Vang Vieng, Vientiane, Konglori koobas, Bolavani platoo, Si Phan Don), sealt Siem Reapi, Phnom Penhi, läheks sealt üle maa Vietnamisse ja käiks läbiMekongi delta, Ho Chi Minh City, Da Lati, Hoi Ani, Hue ja Hanoi. Aga mulle ka lihtsalt meeldib Laos märkimisväärselt enam kui Kambodža.
Uus kasutaja
Aitäh abi eest, vaikselt hakkan endale mingit pilti ette saama, mida täpsemalt külastada ja kuhu poole vaadata. Keegi oskab miskit rääkida sealse rongi/bussi liikluse kohta, ise olen kasutanud rongi Bangkok - Surat Thani, see rong tundus täiesti mõistlik. Kuidas on aga lood põhja Tai ühistranspordiga? Lennukipiletid on tunduvad ka suhteliselt mõistliku hinnaga aga ilmselt maismaatransporti kasutades näeb muidugi rohkem.

Igatahes iga soovitus tuleb kasuks.
Uus kasutaja
Lood on head. Bangkok-Chiang Mai öörongi sleeper on superluks, aga pilet tasub ilmselt netist ette osta (väike juurdehindlus). Kohapeal olid piletid novembris nädal ette välja müüdud. Green Busi V-class Chiang Maist Chiang Raisse on üks mugavamaid busse, millega ma üldse kunagi sõitnud olen, kaasa arvatud Euroopas. Kohalik buss Chiang Raist Laose piirile Chiang Khongi oli nagu kohalik buss ikka, päevinäinud ront, käis kah, aga varahommikune väljumine polnud täis ega maksnud suurt midagi.