Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Sihanoukville rannad Kambodžas

Uus kasutaja
Kui peatume Sihanoukis umbes nädala ja olen pigem selline puhkaja, kes hindab rannas olemist, siis milliseid randasid soovitate ujumiseks ja elamiskoha otsimiseks. Milline randadest kohe kindlasti ei sobi
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja

Elasime Sihanoukis ja lebotasime, ujusime Otres 2 rannas. Sinna sõitsime rolludega. Otres 1 pole ka iseenesest midagi viga. Sihanouki enda rand väga ujuma ei kutsunud, küll aga jagus seal tegevust õhtu-öötundidel.
Reisisell
S'ville'is meeldisid nii Otres kui ka Victory beach, mõlemad jäävad meie seltskonna soovitusse.
Reisisell
Kui Sihanoukville rannad ei meeldi, võib sõita lähedalasuvatele saartele, kus saab ööbida ja kus on väga ilusaid randu!
Rändur
Mandril soovitaks Otres'i randu. Sinu hinnata, et kas ööbid Sihanoukville's ja kasutad Otres'e randa minekuks rollerit või võtad Otres'ele ööbimise. Lähedal olevatest saartest võiksid tiba uurida näit.Koh Rong'i, kui soovid rohkem ehedust. Paar korda viibinud ja rannapuhkuse mõistes rahule jäänud. Laevaliiklus päevapõhiselt tihe ja kiire. Kokkuvõtlikult saaksid nädala jaotada mandri ja saarte vahel, saad parema ettekujutuse.
Uus kasutaja
mina soovitaks paariks päevaks Koh Kiew seal peale internetivaba puhkamise pole midagi teha. suur vaikus ja rahu, õhtul saab planktonit uurida
Uus kasutaja
mandril olime Otres1 rannas ,meeldis rohkem kui Otres 2
Uus kasutaja
Meile Sihanoukville rannad ei meeldinud, kui eelkõige soov ilusaks rannapuhkuseks, siis meie jäime väga rahule kõrval asuva Koh Rong Samloem saarega!
Uus kasutaja
Majutuseks soovitan julgelt eestlaste Otres Resorti. Lähedal kena puhas rand ja koht ise väga mõnus. Samas - vähemalt aasta tagasi oli õhtuti see piirkond väga vaikne. Meile see sobis.
Koh Rong Samloemi saar oli ka väga kena.
Uus kasutaja
Randadest kus mõnus ujuda ja olla, pakuksin kindlasti jah Otres 2 randa . Samas ei tähenda see aga seda et seal tingimatta ööbima peaks, kuna rannalõbu on enamuses ikka päevane tegevus siis ööbimise ikka valiksin selle järgi mida on soov õhtuti ette võtta ja kus on võimalik õhtuti mõnusalt jalutada. Päeval aga on võimalik sõita suvalisse randa kas motoga või tuk tukiga.
Kui motosõit on käpas siis on mõnus teha päevaseid rännakuid pikki kallast sõites ja sobivaid randu vaadates.
Jim
Rändur
Otres2 on hetkel parim siiski päevitamiseks ja ööbimiseks. Samuti saab sealt üpris lihtsalt väga ilusale saarele Koh ta Kiev. Ka samloemil pole viga, aga Koh Rongi jätaks rahvarohkuse poolest küll vahele. Otresel onkahead kohad ööbimiseks. Kahjuks küll viimastel päevadel langesid seal välja Elephant Garden ja Bananaboat. Aga eestlaste resort on ilus, kuigi mõnede meelest liiga kallis. Victory Hill on kahjuks lõbusate tüdrukute ja venelaste linnaosa.