Sügis 2008 "Hullude päevade" FINNAIRi sooduspakkumised

See info sai juba nädal tagasi ühe teema all kirja pandud, aga eraldi teemana on sellest ilmselt rohkem kasu.

Ehk siis 15.-18. okt 2008 on järjekordsed Stockmanni "Hullud Päevad" ja selle raames nagu juba tavaks saanud, pakub Finnair soodsaid lennupileteid.

  1. okt. - INDIA, Mumbai või Delhi - 6500 EEK
  2. okt. - JAAPAN, Osaka või Nagoya - 7300 EEK
  3. okt. - LÕUNA-KOREA, Soul - 7300 EEK
  4. okt. - HIINA, Peking* - 6900 EEK
  5. okt. - USA, New York - 6000 EEK

Lisaks palju lende erinevatesse Euroopa linnadesse, hinnad alates 2400-3100 EEK.

Reisimisperiood 20.10.2008 - 22.03.2009

*Pekingi reisimisperiood alates 03.11.2008

Hinnad kehtivad ainult Hulludel Päevadel 15.-18.10.2008 Hinnad sisaldavad edasi-tagasi lende alates Tallinnast ja kõiki makse. Piletite väljaostmine ja broneerimine peab toimuma samaaegselt. Reisimise kuupäevad ei ole muudetavad ja piletid ei ole tagastatavad.

Kas tegemist on ametliku infoga või sama kuulujutu copy-paste'ga? Kui viimasega, siis ma kustutan selle postituse, sest see info on juba üleval Trip.ee-s.

0
0

Soome saidil www.hullutpaivat.fi on sarnased sihtkohad ning hinnad, nii et marti384 ilmselt teab, millest räägib. Mul on omakorda ettepanek, et moderaatorid, kellel on õigus siin poste kustutada, teemasid lukku panna ja muidu domineerida, võiks kõigile teada olla, nagu Flyertalkis. Samuti võiks "moderaator" nende nime juures ka märgitud olla, muidu on veidi ebaaus.

0
0

See on ametlik info.

Moderaatorid võiksid tõesti end kuidagi nähtavaks teha.

0
0

Mina modereerin lennundusega seonduvat ja teen puhastustööd ostu-müügi teema all;). Snoop, kui sul on üldine ettepanek, siis tee sellest uus teema Trip.ee rubriigi all.

0
0

Juurde siis oluline info, et kohapeal saab viibida ainult 1 kuu.

0
0

Oskab ehk keegi ennustada, kas on lootust saada jõuluks või aastavahetuseks selle pakkumisega Indiasse? See nimelt ainuke aeg kui minna saaks. Tundub, et vist ei jää mul muud üle, kui ikka kohale sõita Lõuna - Eestist ja siis jääb ehk järjekorras seismise rõõmgi. Kui just kedagi tuttavat tln ei leia, kes seda minu eest tahakas teha!

0
0

Kas keegi oskab juba loetleda ka Euroopa sihtkohti ja hindu? Päris üks-ühele Soome pakkumistega pole alati olnud. Kas näiteks Zürich ja Lissabon on ka Eesti pakkumiste hulgas või peab neid Helsingisse noolima minema?

0
0

Võin õhtul täpsema info siia panna...pole praegu käepäerast seda paberilehte, kus kogu kraam kirjas.

Aga kui õieti mäeltan siis Lissabon oli täica olemas. Zürichi kohta ei mäleta.

Lähipäevil peaks Stockmanni püsikundedele ka Hullude päevade kataloog koju tulema, kui kõik kirjas.

0
0

to siiludus:

Küsitud info on soomekeelsel koduleheküljel olevas kataloogis olemas

0
0

Soome hinnad on loomulikult soomekeelses kataloogis olemas. Küsimus on Tallinnas müüdavates lendudes (ja seega ka algusega Tallinnast).

0
0

Suure tõenäosusega piletid sama hinnaga, mis Soomes, või paarsada krooni kallimad.

0
0

Lissabon 3100, Zürich 2600. Inf Hullude Päevade kataloogist.

0
0

Selgub, et Lissabon on hoopis paarsada krooni odavam kui Soomes.

0
0

15.okt. Viin, Genf, Bukarest - 2500 eek Rooma - 2700 eek

16.okt. Amsterdam - 2900 eek Varssavi - 2400 eek Zürich - 2600 eek

17.okt. Lissabon - 3100 eek London - 2900 eek Barcelona - 2700 eek Budapest - 2400 eek

18.okt. Milaano, München - 2500 eek Pariis - 2900 eek

0
0

Selline tähelepanek ka, et kui varem on olnud minu teada Hullud Päevad nii Soomes kui Eestis samal ajal, siis seekord on Soomes 8.-11.okt, Eestis aga 15.-18.okt.

Ma isiklikult arvan, et see võib väga oluliselt vähendada eestlaste jaoks neid odavaid lennupileteid, sest paljud sihtkohad on nii Soome HP kui Eesti HP ajal samad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased