USA viisa taotlemine 100 kr odavamalt

Nimelt juhtus selline asi, et kandsin USA viisa eest saatkonnale ülekandega kogemata topelt. USA saatkond ei ole aga nõus enammakstud osa tagasi kandma! Ainus võimalus, oleks see arvestada nö. mõne uue viisa taotlemise ettemaksuks. Kui keegi on just viisat taotlemas, siis võiksime üksteisele kasulikud olla ja tänutäheks saab keegi 100 kr taotlemise tasu kokku hoida.

See tähendab siis, et USA saatkond kinnitab, et on minu ettemaksu teie taotlemise tasuna arvestanud ja te kannate peale seda minu arvele üle 1400 kr.

Abile ja win-win tehingule lootma jäädes, Vallo

Tänasest on USA Eesti kodanikele viisavaba

0
0

Aga mitte halli ja punapassilistele.

0
0

Kahtlane teema! Lõhnab mingi skeemi järgi. Miks inimene ise ei või otse saatkonnale 100 krooni vähem kanda?

0
0

Kui nüüd vähe süvened teemasse, siis saad aru, et saatkonnal raha juba käes. Vaja lihtsalt kuidagi tagasi saada.

0
0

Asi ongi selles, et viisa taotlemise tasu on saatkonda topelt kantud.

USA saatkond vastas järgmiselt: "Kahjuks ei saa seda summat tagastada, võib-olla teil on keegi tuttav, kes kavatseb lähiajal Ameerikasse sõita ning võiks seda kviitungit kasutada."

Peale minu üllatust, miks ei saa raha tagasi teenuse eest, mida pole osutatud vastati: "vastavalt Ameerika Välisministeeriumi poolt sätestatud seadusele, ei toimu mingit tagasi maksmist."

Minu jaoks on see täielik müstika, kuidas lihtsalt ei ole võimalik raha tagasi saada. Kuid suhteliselt keeruline on Ameerika Välisministeeriumiga hakata Eesti territooriumil sel teemal vaidlema.

Kui mõni hea inimene on minemas, siis saab teema lahendatud ja keegi ka veidi väiksema kuluga endale viisa.

0
0

Kaheksale. Mis sest, et viisavaba kuid ei ole see nii odav midagi. Viisavabalt sõitmiseks peab omama biomeetrilist passi mille kiirkorras tegemine just odav ei ole (900.-) ning tavajärjekorras on passi tegemiseks aega kuni 30 päeva ja maksta tuleb 450.-.

0
0

Ikka leidub keegi, kes on rahulolematu. Eelöeldud siis Lumimummile! Ja lennupilet on kah kallis...

0
0

Biomeetrilise passi sain tavakorras tegemisel kätte kolme päevaga, naine tegi paar nädalat tagasi ja sai kätte nelja päeva pärast. Nii et ei näe küll mingit tormi uutele passidele.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased