Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Vaikse ookeani saared.

Reisihuviline
Kellegil on kogemusi jaanuaris-veebruaris sealkandis reisimisega. kuidas ilmad ja lennuhinnad. Plaan minna kahekesi ja kolmeks nädalaks. Tänud kui kellegil on häid soovitusi :))
Mine uusima kommentaari juurde
Reisiguru / Toimetus
Ma kardan, et soovi tuleb veidi täpsustada, sest see piirkond on pehmelt öeldes üüratult suur.

Alloleval kaardil on vaid osa piirkonnast (eeldasin, et mõtted liiguvad kuhugi sinna). Mõõtkava võid ise järele vaadata.Sealkandis on eestlasi erinevate eesmärkide ja erinevais paigus käinud küll. Mitte palju, aga siiski.
Uus kasutaja
Jõulusaarele ( Kiritimati ) Kiribatis kui rahakott kannatab. Saarel on Captain Cook Hotel ja mõned BB. Siis saab järgmisel aastal minna teisele Jõulusaarele ( Christmas Islands ) India ookeanis.
Reisihuviline
Jah palju neid on :)) Hetkel juba pea paks,et mida neist valida,kōik on nagu piltpostkaardid. Aga prantsuse polüneesia esiplaanil.
Rändur / Toimetus
Vaikse ookeani saarte alla kuuluvad ka Havai saared ning siin tripi lendude soodukates olid vahepeal lennupiletid Helsingist Havaile saadaval alla 400€.

Mul minek veebruaris Cooki saartele. Valisin selle sihtkoha just lennupiletite hinna tõttu. Soodsaima lennuhinna sain kombineerides AirAsia Kuala Lumpur-Aucklandi lennud Jetstari Auckland-Rarotonga omadega. Edasi-tagasi lennupiletite hinnaks Kuala Lumpurist tuli 550€ koos pagasiga.
Sel hetkel on selles piirkonnas "vihmahooaeg" mis tähendab suuremat šanssi vihmale.
Uus kasutaja
Ka Aleuudid on Vaikses ookeanis .