Vietnam märts 2017 või Bali

Plaan minna läbi Singapuri (Finnairi head lennupakkumised hetkel) Vietnami märtsi keskel, jagage enda muljeid,kes käinud. Plaan on paar päeva olla Singapuris ja sealt PhuQuoki saarele puhkama 4-5 päeva, edasi HalongBay , Mui Ne ja Delta mekong. Huvitab kuidas Hanoist saab HalongBay-sse, jt soodsamad sõiduviisid sihtkohtades. Mõttes oli Vietnami asemel ka Bali saarele minna, tahaks valget liivaranda ja sinist merd ka puhkuse ajal :). Minek koos 11 aastase lapsega, kuidas hindate turvalisust lapsega reisil?

0
0

Bali, kindlasti pigem Bali. Ma ei väsi seda kordamast. Ma olen käinud 9 erineva palmisaare (sh Seišellid, Mauritius, Madagaskar, Reunion) peal, Bali oli konkurentsitult parim nii looduse kui infrastruktuuri poolest. Ja turvaline on seal ka. Vietnamist ma ei oska midagi arvata, selles elus ma sinna ilmselt ei reisi.

2
0

olin selle aasta jaanuaris kuu aega vitnamis. hanoist lennukiga nha trangi ja sealt kohaliku bussiga hakkasin alla sõitma. väga tore koht ja sõbralikud inimesed. ainuke et rannad lähevad järsku sygavaks ja lained on megad.

2
0

Märtsikuus peaks Balil olema vihmahooaeg, Vietnamis mitte. Balil rohkem eksootikat , Vietnamis vähem kuid pole seal Vietnamis häda miskit, liivarannad täiesti olemas. Käinud mõlemal.

1
0

Kui soovite heledamat liiva ja puhtamat randa ja ka kogu aja päikest,siis oleks parem minna Singapurist Saigoni ja sealt edasi ka Phu Quoc või siis Mui Ne jne. Singapurist on kõige soodsam lennata Jetstariga,mis läheb Saigoni 4 korda päevas.Pileti saab ka osta Phu Quocini, lennuk teeb vahemaandumise Saigonis. Saigonist saab Phu Quoci mitme lennufirmaga,nagu Vietnamairlines,Vietjetair,Jetstar,kui soovite ka Saigonis mõned päevad veeta. Mui Nesse saate turistifirmade bussidega või tellida endale transfeeri.Tuleb aga arvestada,et Mui Nesse sõit võtab aega oma kuus tundi,aga vahemaa sinna on ainult ligikaudu 250 km.Mekongi deltasse saab tellida Saigonist erineva kestvusega trippe. Singapurist Balile saab Air Asiaga praegu soodushinnaga. Balil on väga tumeda liivaga rannad ja vesi oli viimastel aastatel veebruaris väga prügine ,nii et ei soovinudki ookeanis ujuda.Lained väga suured ja hoovused tugevad. Balil sel ajal vihmaperiood,aga ega kogu aeg ei saja. Mul õnnestus olla aastaid tagasi olla Seminiakis,ei näinud poolteist nädalat üldse vihma.

1
0

Hanoist korraldatakse hulganisti tuure Ha Longi lahele läbi Ha Longi linna, kust läheb põhiline turismimaršuut. Soovitaksin lahele läheneda hoopis lahe teiselt küljelt, Cat Ba saarelt. Kirjelduse, kuidas kohale jõuda, leida allolevast lingist. Saarele võiks jääda mitmeks päevaks, tegevust leidub.Öömaja leidmisega probleemi ei olnud. Ise soovitaksin kajakituuri saarte vahel ja rolleri rentimist Cat Ba saare avastamiseks.

http://www.asiaoutdoors.com.vn/getting-to-cat-ba-island.html

1
0

"Märtsikuus peaks Balil olema vihmahooaeg"

Olime see aasta märtsi keskelt aprilli alguseni Balil ja Lombokil. Üks hommik mõni piisk ja teine päev vulkaani tipus paar hoovihma, muidu puhas päike :)

1
0

Eks ta ole jah, vihmaga on vihmahooajal kuidas kunagi, ise käisin Balil novembris ja tuli ka paar korda vihma. Vulkaani otsas vihma saada pole ka hea. Kuta rannas oli vanasti küll valge liiv.

1
0

"Balil on väga tumeda liivaga rannad ja vesi oli viimastel aastatel veebruaris väga prügine ,nii et ei soovinudki ookeanis ujuda.Lained väga suured ja hoovused tugevad."

Ei tea kus Paco rannas käis aga midagi sellist mina kuskil ei näinud :D Käisin Nusa Lebonganil, Nusa Cheninganil, Nusa Penidal ja Pemuterannis, Kutal rannas ei käinud. Gili saared on ka kindlasti heleda liiva ja sinise merega, Bali kõrval pisikesed saared siis ;)

Minu profiilil on üks pilt ka Nusa Lebongani rannast. Rannaribal oli 2-3 inimest, enamus istusid seal samas kõrval oleva hotelli bassu ääres :D Milline luksus ma ütlen :P

Käisin märtsis, üleval põhjas sadas 1x päevas 45min, all Kuta piirkonnas ei sadandu 2,5nädala jooksul kordagi. Pilvi ja vihma tekitavad mäed, Ubusid jälle sadas 1x päevas. Ja see pole selline sadu,et päev on mokas, ennem sadu ja pärast sadu on soe ja päikseline päev :P

2
0

Jutt käib randadest Kutast Seminyakini (Duble Six Beach ja Seminyak Beach) Rannas ujusid suured rämpsu saarekesed ja need olid veebruaris kolmel aastal järjest..Ju siis ei soosinud hoovused ja tuule suund.Lained olid ka nii suured,et rannavalve lubas vette minna kuni puusade sügavuseni. Balil on muidugi ka rohkesti idapool saart teisi randu ja randu lähisaartel.Samal ajal oli näiteks Sanuri ja Nusa Duo rand puhas ja liiv märgatavalt heledam.

1
0

Olin just Balil Sanuri rannas ja oli ilus puhas. Praegu ei ole muidugi veebruar, nii et ei tea, kuidas siis on.

2
0

Balil ikka väga ei ole ilusaid liivarandu. Meie saime oma vau efekti , kui tegime kõrvalepõike Gili saarele. Imevalge liiv ja türkiissinine meri, ainult ilma ujumissussideta vette ei pääse korralide tõttu. Märtsis saime vihma vaid korraks, see ei tohiks takistuseks olla!

2
0

Aitäh kõigile asjalike nõuannete eest!

0
0

tänud!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased