Töö Inglismaal

 pilt
00

Kellel on kogemusi Inglismaal töötamisega, kas 6–7 naela tunnis on piisav, et minna UK-sse parematele jahimaadele ( kui mul Eestis palk hetkel ümmardades 5000.- kuu, neto )? Majutus ja söök olevat seal prii. Tööpäeva pikkus 45 päeva nädalas. Olen suht kokkuhoidlik tüüp.
Ette tänades.


 

kanada pilt
00

arvuta ise, kui teenid 6 poun

arvuta ise, kui teenid 6 poundi nädalas ja ei pea elamise ja söögi eest maksma, siis on see loomulikult väga hea.

 pilt
00

45 tundi nädalas on muidugi suht palju. uuri kindlasti kuidas jääb puhkuste ja vabade päevadega. kuidas makstakse palka ja et sind alt ei tõmmata :) ja muidugi elukoha kohta.
aga kui ongi normaalne elukoht tasuta ja söök ka siis oled õnnega koos.
kui oled nõus rohkem töötama ja selle eest rohkem palka saama siis tasub loomulikult minna, ükski kogemus ei tee paha. ise käin suviti inglismaal tööl ja ka suht rahul. eestiga ei anna võrrelda.
 :)

kõike head

M pilt
00

Pa"hh

Lo'petage a"ra see pudruma"gede ja piimajo'gede propageerimine Inglismaal. Miinimumpalk Londonis on 5.10 tunnis ja mujal UKs 4.25 Seega 6–7 on no'ks parem kui miinimum. Selle pealt maksad maksud. Mingi 13% vist selle summa pealt. Na"lga ei ja"a", eriti kui autosuvilas tasuta lastakse elada, aga mingi “lo'pp hea” teenistus see nyyd ka ei ole.

 pilt
00

Tudeng

Aga üliõpilastele on £5000 6 kuu jooksul maksuvaba ja nii annab küll päris korralikult kõrvale panna. vot

M pilt
00

He he he

Ylio'pilastel on yldse magus elu – council taxi (mis olenevalt councilist vo'ib olla ka 110£ nina pihta kuus) ylio'pilased ei maksa.

 pilt
00

mr.T

Jah, aga üliõpilane peab Eestisse tulles hakkama makse maksma. See et sa üliõpilane oled ja seal makse ei maksa Eesti Maksuametit ei koti ja pead siin täie rauaga 24% maksma teenitud summa pealt.

M pilt
00

Hmm

Kui sul on va"lkas o'ppides stipendium, siis ei maksa sa ka Eestis tulumaksu, sest stipendiumid on maksuvabad.

M pilt
00

Maksuametist veel

Maksuameti kodulehelt.

Kuid alates 2004. aastast kehtib välisriigis töötamise eest saadud tuludele Eestis maksuvabastus juhul, kui isik viibis töötamise eesmärgil välisriigis vähemalt 183 päeval 12
järjestikuse kalendrikuu jooksul ja palgatulu oli välisriigis maksustatud ning maksustamine on dokumentaalselt tõendatud.

Vott.

ellu pilt
00

maksud

naljakas on see, et nii palju kui mina olen teiste euroopa kodanikega raakind on valja tulnud see, et nemad (hisp, itaallased jne) ei pea synniriigis makse veel maksma. miks siis eestlased peavad? see oleks ju idiootsus maksta makse UK ja veel Eestis ka, ei tea milleks ma siis siia tulin? et topelt makse maksta ve? irw

T pilt
00

To: ellu

Ju sa oled teiste euroopa tudengitega ra"a"kinud vo'i nendega kes UKs juba rohkem kui aasta on.

Ning ka eestis ei pea tulumaksu maksma kui oled va"lkas rohkem kui aasta olnud. Lisaks on Eestis maksusoodustus haridusele kulutatud raha pealt.

ellu pilt
00

maksud

ei ole nad tudengid miskit ja pole nad ka siin kaua olnud, paar kuud vaid.

kylaline pilt
00

inglismaa yes or no

hyppelauas on firstshois pakkumine inglismaale
see on taielik jama ei soovuta sinna minna
see salatite valmistamissse jms jama
kui minna siis ise ilma vahendajata muidu need panevad koik oma taskusse

Maarit pilt
00

Miks seletavad need, kes kohal ei ole?

Mina tulin 2 kuud tagasi Inglismaale t66le ja OLEN V2GA V2GA RAHUL, et siin olen.
Lubati tasuta elamist ja toitu t66andja poolt, head t66tasu jne ja K6IK ON OLEMAS!!

eestis ei leia mitte kusagil sellist suhtumist t66tajatesse nagu siin on lihtt66tajasse. Ok, oleneb ka muidugi t66andjast, aga minul vedas:) Ja niipalju kui olen oma tuttavatega, kes siin on, r22kind, on ka nemad v2ga rahul:)))

Pigem on t66andjad pettunud EESTLASTES, kes algul lubavad ja lubavad tulla, kuid siis hyppavad alt 2ra.

Tehke ise oma j2reldused!!!

P2ikest

mairo22 pilt
00

www.eures.ee hea asjalik leht läbi kammitud ja alla 2 nädala tagasi registreerisin end ka sealsetesse (Inglismaa) cv.ee laadsetesse saitidele. Täna tuligi inglismaalt kõne ja suured firmad nagu ikka, otsivad Münhenisse töötajat. Töö elektroonika vallas ja hõlmad üle 160hoolduse koordineerimist üle euroopa ning koolitusmaterjalide ettevalmistamist. Kuna mina end kellelegi otseselt ei pakkunud ja firma boss isiklikult mulle helistas, siis on üsna suur tõenäosus ka see töö saada.
Igatahes soovitaks asjalike soovidega inimestel end sellelaadsetes saitides registreerida.
Kunagi ei tea, millal kõne tulla võib – nii ka mina üllatusin.

Aktiivsed teemad