Soovitage resiürood Norra fjordidesse sõiduks

 pilt
00

Soovitage palun head reisibürood, kelle kaudu sõita Kesk-Norrasse. Missuguste reisibüroodega on positiivsed ja missugustega negatiivsed kogemused? Tänud!


 

heasoovitaja pilt
0

norrasse

soovitan kin6lasti maailma parimat reisijuhti.tema reis väljub suvel, oli vist juulis millalgi. vaata AIM.EE.

reisifänn pilt
0

Kui soovid korralikku reisi Norra fjordidesse, siis võta 11-päevane reisiprogramm. Näed nii fjordid kui liustiku kui ka Trollide tee ning marsruut ei ole kokku pressitud 9 või koguni 7 päevaseks, et hinda alla saada. Seega kui vähegi aega ja raha on, siis 11-päevane Kesk- Norra 7–17.07 . Seda 11-päevast marsruuti sõidab ainsana Tensi reisid www.tensireisid, sel teemal on siin varemgi arutelu olnud ja neid marsruute võrreldud ning samale järeldusele jõutud.

 pilt
0

pole ta ainus midagi, kes normaalseid marsruute teevad, mõtlen Tensit, toksi sisse Neti otsingusse Kesk-Norra, siis näed.

kiska pilt
0

Selles osas olen täitsa

Selles osas olen täitsa nõus, et 7-päevane programm on suht mõttetu, Norra enda jaoks jääb vaid 3 päeva, ülejäänu läheb sinna- ja tagasisõiduks.
Seega soovitaks otsida ka ikkagi miinimum 9-päevast programmi.

Tiina pilt
0

Ikka soovitan Viru Reise! Odavamad ka, kui teistel.

reisifänn Tiinale pilt
0

Loomulikult võib sõita

Loomulikult võib sõita Viru reisidega, et odavam. Kuid algne küsimus oli hea reisi kohta ning vastatigi, et 7 päevaga ei ole võimalik eriti midagi näha ja soovitati 11 päevast hea reisifirma head reisi juhul kui on aega ja raha. Ka Tensil on 7– päevaseid ja ka need on juba välja müüdud ning nagu kodukalt näha on müüdud ka üks 11-päevane. Valik sõltubki võimalustest. Otsi siis vähemalt 9-päevane, et ka fjorde näha.

teemaalgataja pilt
0

Aitäh! Selles jõudsin kohe ise selgusele, et 7 päevaks ei ole mõtet Norrasse minna. Vaatasin nüüd Viru reise, ka neil on vaid 7-päevane marsruut. Tensi 11-päevane reis tundub küll asjalik olevat. Kas Tensi on muidu hea firma? Aitäh veelkord, reisfänn Tiina!

Lili pilt
0

Embach Toursil hea

Embach Toursil hea Kesk-Norra reisiprogramm

äkki kah? pilt
0

kes tensil/ embachil norra reise teeb? on kellegil kogemust giidist + bussist ehk söltub ka omajagu…

 pilt
0

Tensil on giidiks Piia, kes oskab norra keelt ja teab palju Norrast ja selle inimestest, sest on seal ise õpetajana töötanud- elanud. Vahete-vahel ka siin tripis Norrast kirjutanud. Ka bussijuht Antsul kogemusi palju seda maad sõites.

 pilt
0

ka Maineddil vist on Norra reis kavas

lili pilt
0

Embachil Ita (elanud ja õppinud ja töötanud Norras) ja Heiki (geograaf). Mõlemal aastatepikkused kogemused Norra reiside tegemisel. Ise käisin Itaga, reisiseltskond jäi väga rahule.

malo pilt
0

Kesk-Norra 11 päevast reisi on teinud ka Fortest Reisid, giidiks oli Tõnis (geograaf erialalt). Programm oli väga hea (nii fjordid kui liustikud).
Tensiga olen käinud neljal reisil (Norras küll nendega mitte), kõik reisid on olnud väga toredad – hea programm, tasemel giidid, korralikud bussid. Julgen küll seda firmat soovitada!

teemaalgataja pilt
0

Aitäh, tegin broneeringu

Aitäh, tegin broneeringu ära.

helle pilt
0

kindlasti mine Tensiga, olen nendega 4 korda rännanud ja suvel lähen Ungarisse( 5 kord)..
Ka Embach on tasemel, just nendega sai kunagi Norras tuuritatud. On korralikud bussid, giidid ja seltskonna kohta ei saa halba sõna öelda!

 pilt
0

kui lähed Norra vähemalt 11–15 päevaks ja giidiks tuleb mega hea giid Piia nimeline daam siis selle reisi sa ei inusta iial.Ta ise on seal elanud mõnda aega ja hästi valdab Norra keelt ja reisi teekond on suurepärane,peaasi et ilmaga teil oleks vedu.

Mesimumm pilt
0

Teemaalgatajale.

Nüüd siis reisil ammu käidud. Ehk jagad muljeid. Endal sama reis järgmisel suvel ees, seepärast küsin.

Kylli pilt
0

reisibyroo Norra minekuks

Norra reisikorraldajaks valiksin kindlasti Tiit reisid. Tollel Tiidul on kõvad kogemused just sellel maal reiside korraldamises.

Ise olen mitmeid kordi Kesk-Norras käinud nö metsikult. Kui mu vanemad tahtsid reisibyroo kaudu grupiga Kesk-Norrasse minna, sai yle vaadatud meie reisifirmade pakkumised, millest Tiit Reiside oma tundus hinna ja kvaliteedi suhte poolest kliendile soodsaim – programmides puudus inimeste aja ja raha raiskamine mõttetustele (a la paar päeva Soomes või Oslos või Bergenis), vaid pakuti ikka igakylgseid võimalusi selle imekauni maa nägemiseks just eelkõige looduse poolt pakutava osas.

Võibolla on see maitse asi, aga ma ei saa aru, milleks myya suhteliselt vaesele eesti inimesele kallist Norra paketti, mille kohustuslikus programmis on aja raiskamine Norra linnades või kogunisti Soomes!? Norra ehe ilu ja suursugusus peitub siiski Kesk-Norra looduses! Just nimelt Kesk-Norras ringi myttamiseks tasub panustada maksimum aeg oma reisipäevadest.

 pilt
0

reisija

tensil on suuremad toad (4 või rohkem inimest ühes toas), germalol on võimalus juurde makstes kahest tuba saada.
Ise valin Germalo.

Kati pilt
0

reisijale

võid valida küll kui sulle 7 päevasest lühiülevaatest aitab.
Mina jälle valin Tensi 11 päevase, sest kui juba minna siis näha ka rohkem, kuna Kesk-Norrasse ei ole plaanis teist korda enam minna
Neljane tuba mind ei häiri, ei lähe sinna magama vaid Norra ilu nautima
Kõigile kauneid reise uuel algaval aastal!!!

 pilt
0

reisija

kui ma välja ei saa magada (olen suht kehva unega ja lähen vara magama), siis pole ju reisil üldse mõtet. On ikka vahe, kas magad 2,4 või 6 inimesega ühes toas- igaühel omad harjumused. Kõik ei lähe ju korraga magama ega tõuse samal ajal üles.
Tensil on peaaegu alati kehvemad ööbimistingimused.

girss pilt
0

ööbimine

Ühed tuttavad käisid suvel Tensiga Norras ja ostsid küll kahese majutuse. Reisikavas seda võimalust jah tõesti välja ei pakutud, kuid küsimise peale sai osta kahese majutuse kogu reisi jooksul.

 pilt
0

j2lle see Kesk-Norra...

Sai pisut vaadatud neid Eesti reisibyroode Kesk-Norra reise. Ainus, kes tegelikult Kesk-Norrasse s6idab on Tensi Reisid. N2iteks Germalo pakutaval tuuril ei olnud Kesk-Norraga midagi pistmist ja ka teiste kohta peab seda sama ytlema. Norra keelt r22kivad giidid peaksid ikka ju teadma kuhu nad oma grupiga reisivad. Loomulikult on kogu Norra imekaunis, kuid Norra ilu peitub siiski L22ne-Norra loodudes ja Norra sydames. Ja Norra syda ei asu sugugi mitte Kesk-Norras.

 pilt
0

paar fakti veel

Norra geograafiline keskpunkt asub Kesk-Norras Steinkjeri linna l2histel. Kesk-Norras asuvad veel sellised linnad nagu Trondheim, Røros, Oppdal, Namsos, Kristiansund, Stjørdal. Kesk-Norras tegeletakse p6llumajandusega, Kesk-Norrat kutsutakse Norra toidukambriks.

kah käinud pilt
0

tensi pakub ka kaheseid majutusi, kui büroost küsida.

ööbistingimuste üle otsustab igaüks ise, aga paar fakti siia: tensil on üks motellis, mis asub 100 m. fjordist ja kus saab õhtukokteili nautida välibasseinist vaatega fjordile, tensil on üks ööbimine tundras, kus kämpingud on nn.ehtsas norra traditsioonilisel stiilis koos kamina kütmise võimalusega. germaloga olen ka reisinud, aga sealsed ööbimiskohad selliseid eredaid elamusi ei ole kahjuksp pakkunud (veel).
aga tõsi see on, et Norras on iga m2 kaunis ja omaette vaatamsiväärsus!

Hele pilt
0

Kesk- Norra

Kas oskab keegi midagi õelda Turja Touri Norra reiside kohta?

 pilt
0

aga

alati võiks kasutada otsingut
http://trip.ee/node/7659

mutukas pilt
0

Viru Reisid ja Norra.
Kas oskab keegi midagi õelda Viru reiside Norra reiside kohta?