Ungarisse Bohemian Traveliga

 pilt
00

Tere kõik reisihuvilised!

Otsides Bohemian Traveli kohta foorumist infot, leidsin, et selle Tšehhi-reise kiideti siin väga. Kas kellelgi on kogemusi ka sama firma reisidega Ungarisse? Minus tekitab kõige rohkem segadust reisi hind, mis on 2095–2295.- (sõltuvalt ajast). Samal ajal kui näiteks Gondvana Reisid 3450.-, Tensi reisid 3890.- (Ungari-Slovakkia), ABZ Reisid 3190.-. Ise pooldan loomulikult kõige odavamat varianti, kuid huvitav, miks hinnavahe nii suur on.

P.S. Lisan ka Bohemian Traveli Ungari reisi kava http://www.hot.ee/…l/Ungari.htm


 

 pilt
0

võta bohemian travel, ega teistel midagi olulisemat polegi lisaks suurele hinnale ja see, kuidas reisi hind kujuneb igal firmal, on täiesti omaette teema

 pilt
0

Olen nendega käinud

Olen nendega käinud Itaalias ja Tšehhis, jäin väga rahule.Ei oska kohe ühtegi halba sõna öelda. Olen käinud ka teiste firmadega, kuid uuesti läheks reisile just nendega.

Sel suvel tahan nendega ka Ungarisse minna.

muhv pilt
0

Kui Bohemian Traveliga

Kui Bohemian Traveliga võtta kesklinna hotell, siis meeldiv reis on garanteeritud. Head giidid, korralikud hotellid ja pole ka hinna suhtes nii ahned kui teised firmad. Ise käinud nendega kahel reisil ja ainult meeldivad mälestused.

 pilt
0

Kas Bohemian Traveli reisid 1– või 2-kordse bussiga?

 pilt
0

Nii palju kui mina olen käinud, on olnud 1-kordsed. Kui ühele reisile on olnud rohkem tahtjaid on läinud 2. bussi.

krissu pilt
0

Mine kindlasti, olen ka Tsehhis ja Itaalias käinud ja julgen soovitada.

piilu pilt
0

Ise olen nendega käinud ja plaanin ka suvel minna Ungarisse. Neil on 1-kordsed bussid. Reisid siiani olnud OK.

 pilt
0

ABZ reisidega oleme mitmel korral sõitnud ja rahule jäänud. Bohemian Travelit ei oska kommenteerida, aga tundub samuti ok firma olevad. ABZi vastu siiski ilma hea põhjuseta ei vahetaks :)

reisija pilt
0

väga lahe firma suhtleme praeguseni reisisaatjaga kuigi saime alles reisil tuttavaks,.hea teenindus-võta kesklinna hotell.saad palju linnas kolada.

Ingrit pilt
0

Tahan ka Ungarisse

Siin kiidetakse ABZ reise, mille programm ka mulle meeldis, ags siis tuli välja, et nad on Võrust (vist). Stardiga tuleb probleeme. Bohemian on aga kohapeal ainult 3 päeva, aga mina tahaks rohkem. Praegu olen Aaria Reiside poolt, nemad teevad 10-päevase. Kas keegi lülitub 5.-15. 08.?

pets pilt
0

kõigun ka bohemia ja Aaria vahel – aeg sama

Tahan ka Ungarisse pilt
0

Eelmisele.Aaria reis kestab

Eelmisele.
Aaria reis kestab kauem, aga nendel pole toitlustamist. Pool mugavust puudu. See-eest saab rohkem näha. Muide, ABZ jätab oma reisi hoopis ära. Uurin veel asja.

Pets pilt
0

Paar hommikusööki on -

Paar hommikusööki on – Viru Reiside Praha-Viin Balaton(3 päeva) jne on ka huvitav

katlinno pilt
0

ABZ jättis jah ühe reisi Ungarisse ära, täpselt selle kuhu minna tahtsin. Kuid nüüd siin neid positiivseid kommentare lugedes asun hoopis augusti alguses Bohemian Traveliga sinna poole teele:)

kati pilt
0

Viru reisidega Ungarisse

On soov minna Viru Reisidega suvel Ungarisse, kas kellelgi on mingeid emotsioone selle reisi kohta.

Tahan ka Ungarisse pilt
0

Plaanisin ABZ-ga minna, aga nad jätsid augustikuise reisi ära. Nüüd lähen Eurotouriga, ikka augusti algul. Pisut lühikeseks jääb ju (4 päeva + sõidud), aga pole parata. Klapib mu puhkuseajaga.

Katile pilt
0

Katile.
Kuskilt kommidest lugesin, mis koledaid asju Viru Reisid teeb. Uuri siit ja Delfist, enne kui end kirja paned.

Pets pilt
0

eelmisele – ehk täpsustad – ei leidnud midagi halba Viru Reiside kohta – endal ka plaan augustis minna nendega reisile- Praha – Viin, Balaton 3 päeva, Budapest, soolakaevandus

ära karda pilt
0

VR tegi jamareise rohkem algul, kui ajas taga odavaid busse ning need teel ära lagunesid. Nüüd on asjad arenenud ja enamasti kukuvad ka reisid rahuldavad vöi isegi head välja.
Ega nüüdki ole bussirikked välistatud, Taistol samuti bussipark paljuski vananenud, väljast kenad aga mootor turtsub ja kere väriseb. Paljud saavad nendega petta. Virukad sagedamini, sest lähevad odavama rendihinna otsa.
Kui eriti nöudlik pole ning muud teadmised omal olemas, vöid julgelt virukatega ja Aariaga liikuda, tegijad samast pundist.Siin möned ülistavad teisi reisikorraldajaid, olen ka nendega söitnud, ei tooda ka neil kohvi voodisse ega pühita perset puhtaks. Pole see vahe nii suur ühti.

veel pilt
0

Aga mis Bohemiani puutub, siis ise pole küll söitnud aga käinud on rahule jäänud. Olevad hästi korraldatud. Nad teevad reise ka Austriasse, Tsehhiasse ja Itaaliasse, erinevate nimede all: La Strada, Carinthia, Bohemian. Ehk on veel möni salanimi, lihtsalt ei tea rohkem.

Tahan ka Ungarisse pilt
0

Petsile.
Pane otsingusse VR ja loe. Ära ehmatas. Üksikud kiidusõnad on kui pärlid muu saasta sees. Mis ei tähenda muidugi, et head rohkem poleks. Üks ekstreemreis teise otsa. Kommidesse suhtun siiski ettevaatlikkusega ja kõike ei tasu uskuda. Mõtlesin Eurotouri peale, aga kui selle otsingusse toksisin, oli pilt samasugune- üksikud kiidusõnad. Ja firma süüdistav-ülbe suhtumine lisaks, kui midagi nässu läheb. Bohemia kohta seevastu leidsin vaid kiidusõnu. Aga nad on ju NII VÄHE kohapeal!! Kui 4 päeva läheb edasi-tagasi sõidule, siis ringivaatamisele võiks ju rohkem kulutada kui 3.
Balatoni kohta ütles üks käinu, et pidi nagu mudaauk olema, ujumiseks ei kõlba.
Muidu aeg ja programm Aarial küll mulle sobis. Endiselt uurin veel asja.
I.

Tahan ka Ungarisse, VM Reisidega pilt
0

Huvilised, mida arvate VM Reisidest 5.-12. aug. hinnaga 4175.-? Alternatiiviks VR-le, Aariale ja Eurotourile? Bohemiaga ei konkureeri VM reisi pikkusega. Ausalt, tahaks natuke rohkem ringi vaadata, kui juba nii kaugele olen läinud.

 pilt
0

Kes soovib

Kes soovib ellujäämiskursust puhkuse asemel, võib Viru reisidega tõesti minna. Parem maksta mõni tuhat rohkem ja tunda end inimesena. Aga seda juba teise firmaga.

Pets pilt
0

eelmisele - mis tähendab

eelmisele – mis tähendab paar tuhat rohkem – Ungari reisid on kõik sama hinna klassiga – ainult Bohhil on imelikult odav

 pilt
0

http://www.hot.ee/bohemiantravel/

http://www.hot.ee/bohemiantravel/ olen nendega käinud mitmetel reisidel ja lähen kindlasti veel.
Väga kahju, et nad Hispaaniasse reise ei tee.

Balatonist pilt
0

Kui Bohemian hakkab tegema reise Hispaaniasse, siis tuleb ilmale Iberian Travel.
Balatonist niipalju, et on sogane jah. Sellepärast, et valdavalt on tuul läänest ja idakallas madal ning tatine. Palju etem on läänekallas Tihanyi juures, ka kenad künkad. Aga meie reisikorraldajad tahavad raha kergesti kätte saada, nii nad sinna teiselepoole ei jõuagi.

klk pilt
0

Augustis oleks soovi minna, varem kogemusi ei ole

 pilt
0

Läheme ka augustis Bohemiantraveliga Ungarisse.

ehhee pilt
0

Mina küll virukaid ei soovita.ise käisin eelmisel suvel ja ei jäänud nende pakutavaga rahule.kavas oli rohkem kui giid ira läbi viia suutis.

Madri pilt
0

Mõni “pärl” Viru Reiside kasuks

Olen käinud selle firmaga 3 korda pikkadel reisidel ja rahule jäänud. Hinnaklass ja reisi kvaliteet ja programm on vastavuses.
Ei usu, et mõned tuhanded kallima hinnaga saate rohkem näha või kuulda. Ajaliselt sama pika reisi jooksul ei ole lihtsalt võimalik rohkem läbi sõita. Ja ööbimise tärnide arv ei ole ka oluline – magama te ju sinna ometi ei lähe. Reisi hind sõltub ikka ennekõike firma hinnapoliitikast. Ja nagu kogenumad reisijad pajatavad, siis apsakaid juhtub kõigil. Hinda enne reisi enda tolerantsust, kas suudad olla leppiv või armastad olla rahulolematu viriseja. Kõik reisiga seonduv ei saagi 50 -le inimesele meeldida ja kahjuks need mõned vingujad rikuvad tihti ka teiste reisimõnu. Kui oled hakkaja ja ka tahad odavamalt reisida, siis võid valida just selle aja, reisi ja firma, mis sulle parajasti sobib. Ka mõningad apsakd on teinekord täitsa vahvad ja lisavad asjale värvi. Bussireisi tuleb alati võtta kui seiklust, milega kaasneb ka väike sportlik pingutus – nt. sinu rasket kohvrit ei tiri ükski firma hotelli 4-ndale korrusele jne. Ja tuleb leppida , et giid ei anna iga maja ja mäe kohta huvitavat infot. Ja talletada te seda pika reisi jooksul kõike nagunii ei suuda ja lõpuks muutub see pidev giidi jutt ka tüütuks. Ja kõiki tripi kommentaare, eiti aastatetaguseid, ei maksa tõena võtta. Ajad muutuvad, aga kahjuks mitte inimesed. Seega sõltub mulje bussireisist ennekõike reisikaaslastest. Pika teekonna jooksul kujuneb bussist oma nn. kodu ja eks kujutage ette elu ühetoalises korteris koos 50 võõra inimesega. Ja siin ei aita mõni tuhat rohkem makstud krooni ja reisijuhi hea tahe, aitab vaid enda hea tuju ja tahtmine asja nautida.Ilusat reisisuve!