Ungarisse Bohemian Traveliga

 pilt
00

Tere kõik reisihuvilised!

Otsides Bohemian Traveli kohta foorumist infot, leidsin, et selle Tšehhi-reise kiideti siin väga. Kas kellelgi on kogemusi ka sama firma reisidega Ungarisse? Minus tekitab kõige rohkem segadust reisi hind, mis on 2095–2295.- (sõltuvalt ajast). Samal ajal kui näiteks Gondvana Reisid 3450.-, Tensi reisid 3890.- (Ungari-Slovakkia), ABZ Reisid 3190.-. Ise pooldan loomulikult kõige odavamat varianti, kuid huvitav, miks hinnavahe nii suur on.

P.S. Lisan ka Bohemian Traveli Ungari reisi kava http://www.hot.ee/…l/Ungari.htm


 
 pilt
00

võta bohemian travel, ega teistel midagi olulisemat polegi lisaks suurele hinnale ja see, kuidas reisi hind kujuneb igal firmal, on täiesti omaette teema

 pilt
00

Olen nendega käinud

Olen nendega käinud Itaalias ja Tšehhis, jäin väga rahule.Ei oska kohe ühtegi halba sõna öelda. Olen käinud ka teiste firmadega, kuid uuesti läheks reisile just nendega.

Sel suvel tahan nendega ka Ungarisse minna.

muhv pilt
00

Kui Bohemian Traveliga

Kui Bohemian Traveliga võtta kesklinna hotell, siis meeldiv reis on garanteeritud. Head giidid, korralikud hotellid ja pole ka hinna suhtes nii ahned kui teised firmad. Ise käinud nendega kahel reisil ja ainult meeldivad mälestused.

 pilt
00

Kas Bohemian Traveli reisid 1– või 2-kordse bussiga?

 pilt
00

Nii palju kui mina olen käinud, on olnud 1-kordsed. Kui ühele reisile on olnud rohkem tahtjaid on läinud 2. bussi.

krissu pilt
00

Mine kindlasti, olen ka Tsehhis ja Itaalias käinud ja julgen soovitada.

piilu pilt
00

Ise olen nendega käinud ja plaanin ka suvel minna Ungarisse. Neil on 1-kordsed bussid. Reisid siiani olnud OK.

 pilt
00

ABZ reisidega oleme mitmel korral sõitnud ja rahule jäänud. Bohemian Travelit ei oska kommenteerida, aga tundub samuti ok firma olevad. ABZi vastu siiski ilma hea põhjuseta ei vahetaks :)

reisija pilt
00

väga lahe firma suhtleme praeguseni reisisaatjaga kuigi saime alles reisil tuttavaks,.hea teenindus-võta kesklinna hotell.saad palju linnas kolada.

Ingrit pilt
00

Tahan ka Ungarisse

Siin kiidetakse ABZ reise, mille programm ka mulle meeldis, ags siis tuli välja, et nad on Võrust (vist). Stardiga tuleb probleeme. Bohemian on aga kohapeal ainult 3 päeva, aga mina tahaks rohkem. Praegu olen Aaria Reiside poolt, nemad teevad 10-päevase. Kas keegi lülitub 5.-15. 08.?

pets pilt
00

kõigun ka bohemia ja Aaria vahel – aeg sama

Tahan ka Ungarisse pilt
00

Eelmisele.Aaria reis kestab

Eelmisele.
Aaria reis kestab kauem, aga nendel pole toitlustamist. Pool mugavust puudu. See-eest saab rohkem näha. Muide, ABZ jätab oma reisi hoopis ära. Uurin veel asja.

Pets pilt
00

Paar hommikusööki on -

Paar hommikusööki on – Viru Reiside Praha-Viin Balaton(3 päeva) jne on ka huvitav

katlinno pilt
00

ABZ jättis jah ühe reisi Ungarisse ära, täpselt selle kuhu minna tahtsin. Kuid nüüd siin neid positiivseid kommentare lugedes asun hoopis augusti alguses Bohemian Traveliga sinna poole teele:)

kati pilt
00

Viru reisidega Ungarisse

On soov minna Viru Reisidega suvel Ungarisse, kas kellelgi on mingeid emotsioone selle reisi kohta.

Tahan ka Ungarisse pilt
00

Plaanisin ABZ-ga minna, aga nad jätsid augustikuise reisi ära. Nüüd lähen Eurotouriga, ikka augusti algul. Pisut lühikeseks jääb ju (4 päeva + sõidud), aga pole parata. Klapib mu puhkuseajaga.

Katile pilt
00

Katile.
Kuskilt kommidest lugesin, mis koledaid asju Viru Reisid teeb. Uuri siit ja Delfist, enne kui end kirja paned.

Pets pilt
00

eelmisele – ehk täpsustad – ei leidnud midagi halba Viru Reiside kohta – endal ka plaan augustis minna nendega reisile- Praha – Viin, Balaton 3 päeva, Budapest, soolakaevandus

ära karda pilt
00

VR tegi jamareise rohkem algul, kui ajas taga odavaid busse ning need teel ära lagunesid. Nüüd on asjad arenenud ja enamasti kukuvad ka reisid rahuldavad vöi isegi head välja.
Ega nüüdki ole bussirikked välistatud, Taistol samuti bussipark paljuski vananenud, väljast kenad aga mootor turtsub ja kere väriseb. Paljud saavad nendega petta. Virukad sagedamini, sest lähevad odavama rendihinna otsa.
Kui eriti nöudlik pole ning muud teadmised omal olemas, vöid julgelt virukatega ja Aariaga liikuda, tegijad samast pundist.Siin möned ülistavad teisi reisikorraldajaid, olen ka nendega söitnud, ei tooda ka neil kohvi voodisse ega pühita perset puhtaks. Pole see vahe nii suur ühti.

veel pilt
00

Aga mis Bohemiani puutub, siis ise pole küll söitnud aga käinud on rahule jäänud. Olevad hästi korraldatud. Nad teevad reise ka Austriasse, Tsehhiasse ja Itaaliasse, erinevate nimede all: La Strada, Carinthia, Bohemian. Ehk on veel möni salanimi, lihtsalt ei tea rohkem.

Tahan ka Ungarisse pilt
00

Petsile.
Pane otsingusse VR ja loe. Ära ehmatas. Üksikud kiidusõnad on kui pärlid muu saasta sees. Mis ei tähenda muidugi, et head rohkem poleks. Üks ekstreemreis teise otsa. Kommidesse suhtun siiski ettevaatlikkusega ja kõike ei tasu uskuda. Mõtlesin Eurotouri peale, aga kui selle otsingusse toksisin, oli pilt samasugune- üksikud kiidusõnad. Ja firma süüdistav-ülbe suhtumine lisaks, kui midagi nässu läheb. Bohemia kohta seevastu leidsin vaid kiidusõnu. Aga nad on ju NII VÄHE kohapeal!! Kui 4 päeva läheb edasi-tagasi sõidule, siis ringivaatamisele võiks ju rohkem kulutada kui 3.
Balatoni kohta ütles üks käinu, et pidi nagu mudaauk olema, ujumiseks ei kõlba.
Muidu aeg ja programm Aarial küll mulle sobis. Endiselt uurin veel asja.
I.

Tahan ka Ungarisse, VM Reisidega pilt
00

Huvilised, mida arvate VM Reisidest 5.-12. aug. hinnaga 4175.-? Alternatiiviks VR-le, Aariale ja Eurotourile? Bohemiaga ei konkureeri VM reisi pikkusega. Ausalt, tahaks natuke rohkem ringi vaadata, kui juba nii kaugele olen läinud.

 pilt
00

Kes soovib

Kes soovib ellujäämiskursust puhkuse asemel, võib Viru reisidega tõesti minna. Parem maksta mõni tuhat rohkem ja tunda end inimesena. Aga seda juba teise firmaga.

Pets pilt
00

eelmisele - mis tähendab

eelmisele – mis tähendab paar tuhat rohkem – Ungari reisid on kõik sama hinna klassiga – ainult Bohhil on imelikult odav

 pilt
00

http://www.hot.ee/bohemiantravel/

http://www.hot.ee/bohemiantravel/ olen nendega käinud mitmetel reisidel ja lähen kindlasti veel.
Väga kahju, et nad Hispaaniasse reise ei tee.

Balatonist pilt
00

Kui Bohemian hakkab tegema reise Hispaaniasse, siis tuleb ilmale Iberian Travel.
Balatonist niipalju, et on sogane jah. Sellepärast, et valdavalt on tuul läänest ja idakallas madal ning tatine. Palju etem on läänekallas Tihanyi juures, ka kenad künkad. Aga meie reisikorraldajad tahavad raha kergesti kätte saada, nii nad sinna teiselepoole ei jõuagi.

klk pilt
00

Augustis oleks soovi minna, varem kogemusi ei ole

 pilt
00

Läheme ka augustis Bohemiantraveliga Ungarisse.

ehhee pilt
00

Mina küll virukaid ei soovita.ise käisin eelmisel suvel ja ei jäänud nende pakutavaga rahule.kavas oli rohkem kui giid ira läbi viia suutis.

Madri pilt
00

Mõni “pärl” Viru Reiside kasuks

Olen käinud selle firmaga 3 korda pikkadel reisidel ja rahule jäänud. Hinnaklass ja reisi kvaliteet ja programm on vastavuses.
Ei usu, et mõned tuhanded kallima hinnaga saate rohkem näha või kuulda. Ajaliselt sama pika reisi jooksul ei ole lihtsalt võimalik rohkem läbi sõita. Ja ööbimise tärnide arv ei ole ka oluline – magama te ju sinna ometi ei lähe. Reisi hind sõltub ikka ennekõike firma hinnapoliitikast. Ja nagu kogenumad reisijad pajatavad, siis apsakaid juhtub kõigil. Hinda enne reisi enda tolerantsust, kas suudad olla leppiv või armastad olla rahulolematu viriseja. Kõik reisiga seonduv ei saagi 50 -le inimesele meeldida ja kahjuks need mõned vingujad rikuvad tihti ka teiste reisimõnu. Kui oled hakkaja ja ka tahad odavamalt reisida, siis võid valida just selle aja, reisi ja firma, mis sulle parajasti sobib. Ka mõningad apsakd on teinekord täitsa vahvad ja lisavad asjale värvi. Bussireisi tuleb alati võtta kui seiklust, milega kaasneb ka väike sportlik pingutus – nt. sinu rasket kohvrit ei tiri ükski firma hotelli 4-ndale korrusele jne. Ja tuleb leppida , et giid ei anna iga maja ja mäe kohta huvitavat infot. Ja talletada te seda pika reisi jooksul kõike nagunii ei suuda ja lõpuks muutub see pidev giidi jutt ka tüütuks. Ja kõiki tripi kommentaare, eiti aastatetaguseid, ei maksa tõena võtta. Ajad muutuvad, aga kahjuks mitte inimesed. Seega sõltub mulje bussireisist ennekõike reisikaaslastest. Pika teekonna jooksul kujuneb bussist oma nn. kodu ja eks kujutage ette elu ühetoalises korteris koos 50 võõra inimesega. Ja siin ei aita mõni tuhat rohkem makstud krooni ja reisijuhi hea tahe, aitab vaid enda hea tuju ja tahtmine asja nautida.Ilusat reisisuve!

tädi pilt
00

bohemian travel on normaalne reisikorraldaja. nende hind sõltub sellest kas lähete kolme või kahetärnihotelli.meie läksime kahjuks alt kolmetärnihotelliga mis oli must ja kubises sipelgatest ja 2 inimest paigutati tuppa kus ei olnud akentki ja 4 inimest pidi leppima kahe inimese toa asemel nelja omaga. aga lubati et sinna rohkem gruppe ei viida.igatahes soovitan uurida enne reisi hotelli nime ja kui see on viki minge parem kahetärnihotelli .muuseas seal oli ka parem toitlustamine kui kolmeses.aga reisiprogramm on tasemel ja ette heita pole miskit.( tulime reisilt just eelmine nädal)

ülle laine pilt
00

kevadine ungari

käisime kevadel ungaris Bohemian traveliga.Täielik puhkus.Ei anna võrreldagi eelmise aasta Viru reiside Hispaaniaga.Peamiselt vanem rahvas,rahulik.Mis ette nähtud,nägime ära,kuid mõned puudused siiski olid.Ärge võtke kallimat hotelli.Seal sai neid valida.Odavama hotelli vastas kohe kaubanduskeskus ja tropikaarium.Ostad kohe veinid kaasa ja vaatad loomi.Ja elementaarne-BUSS LÄKS JÄLLE KATKI.

Eiri pilt
00

Mõelge ikka

Nii odav reis bohemianil sdaab olla ainult kahekordse bussiga või mingi väga kehva hotelliga(vetsud koridori peal) võoi ollakse koha peal ainult 2 päeva!!!!!Selleks ei ole küll mõtet minna.Kuna olen ise palju reise korraldanud, siis väike vihje-enam vähem normaalne Ungari hind hakkab ikka alates 41oo-st, ei vähemast.Ja paljud reisikorraldajad meelitamiseks pakuvad välja väga tihedat programmi,mis on üks metsik jooks,mis selle mõte,Ungarit tuleb ika nautida,eriti Egeri veinikeldreid ja termaalbasseine.Giid ei tee ka imet,ega aeg kummist ei ole kui laua taga istuv reisikorraldaja on maad-ilma<d kokku lubanud,kuulake ikka mida kogenud inimesed räägiva<d!!!!

 pilt
00

Kiidan samuti Bohemiani-

Kiidan samuti Bohemiani- kõik on viimseni paigas- kellaaegadest peetakse kinni, hea buss, head hotellid,… kõik mis lubatud oli olemas. Läheks nendega iga kell uuesti!

inx pilt
00

Eirile

Sinu pakutud 4100-ga tegi üks firma 11-päevase ringreisi, 4-päevase puhkusega kohapeal. Jäi lahkesti aega veini naudelda. Bohhil ongi sellised hinnad. Stabiilselt. Iseasi, kas tasub tõesti 2+2 päeva sõitmise alla panna, et vaid 3 kohapeal olla. Aga selliseks kujneb enamik nädalasi reise.

 pilt
00

to ülle laine

Kas buss läks katki Bohemial või Virul?

marju pilt
00

Bohemian travel?

mis vahe on nende reisikalendris hallil ja roosal värvil (kodulehel siis), kas mõni värv tähendab, et reis välja müüdud?

teab ehk keegi?

Turist pilt
00

Unarisse: Bohemian travel

Olen selle bürooga kokku puutunud. Minule igatahes Budapest ja Ungari meeldis, kui sai käidud sellel reisil eelmise aasta (06) suvel. Reisiseltskond oli samuti meeldiv ja sõbralik. Tänanvu suvel(07) sai käidud sama bürooga Tsehhis, mis oli samuti tore ja meeldiv vaheldus igapäevaelule. Mina soovitan küll Ungarisse sõita. Eriti, kui giidiks LEA!

Turist pilt
00

Ungarisse: Bohemian travel

Olen selle bürooga kokku puutunud. Minule igatahes Budapest ja Ungari meeldis, kui sai käidud sellel reisil eelmise aasta (2006) suvel. Reisiseltskond oli samuti meeldiv ja sõbralik. Tänanvu suvel sai käidud sama bürooga Tsehhis, mis oli samuti tore ja meeldiv vaheldus igapäevaelule. Mina soovitan küll Ungarisse sõita. Eriti, kui giidiks LEA!

tinal pilt
00

Ungari reis

Käisin Bohemian Traveliga augusti lõpus Ungaris. Nii odava reisi kohta polnud programm paha, aga giidi pealt oli kõvasti kokku hoitud. Üks neiuke sosistas vahel paar aastaarvu, aga giiditööst tal eriti aimu ei olnud. Ungari ja Budapest jätsid meeldiva mulje ja kuna reisimõte tekkis alles nädal enne väljasõitu, polnud aega endal ette valmistada. Sellepärast oleks tahtnud giidiga reisi!

Jaanika30 pilt
00

Bohemian Travel

Tere. Kas keegi viimasel ajal on kasutanud selle firma teenuseid? Huvitab reis Ungarisse.

vopski pilt
01

Käinud ise nendega Tsehhis ja Austrias. Mõlema korraga olen jäänud rahule, bussid normaalsed ja ööbimiskohad samuti. Pole kindel kas Ungaris on see võimalus, aga võimalusel vali 3*** hotell. Asub kesklinnale lähemal ja söögid on ikka söökide moodi. Üheks miinuseks võib pidada hilist saabumist Poola hotelli eelviimasel päeval, aga see annab selle eelise, et viimasel päeval ollakse Tallinnas juba kella 20 paiku. Kindlasti võib iga reis olla isemoodi, täpsemalt küsi nende kontorist.

Jaanika30 pilt
01

vopski, eelmisel aastal käisin Carinthia'ga Austrias. Kõik oli super. See on ju üks firma, ainult erinevad nimed?

vopski pilt
00

Jah, üks ettevõte on erinevate nimede taga.

10mari pilt
00

Plaanis juulis Ungarisse minna.

Reisipakkumised