Oslo lennujaam ja ümberistumine

 pilt
00

Andke nõu palun: kas 45 min jõuab oslo lennujaamas ühelt lennukilt teisele jõuda? on see suur lennujaam? Kardan natuke, et ei suuda kohe õiget gate leida ja jään sellep. lennukist maha.


 

mire pilt
0

Jõuad. Seal pole suur lennujaam. Kui kardad, et gate´i ei leia, siis küsi infolauast, teeb sulle puust ette ja punaseks ka.

fännitar pilt
0

jõuad küll, aga 45 minutit kahe lennu vahel on ikka natuke liiga lühike aeg, kui lendad kahe erineva kompanii lennukitega. mis siis, kui esimene lennuk hilineb? kui lendad sama kompanii lennukiga, pole ilmselt probleemi.

æ pilt
0

Yldiselt peaks j6udma. Kui lennuk hilineb ja tegu on sama kompaniiga siis teatakse, et tulemas oled ja sind oodatakse. Kui tegu on erinevate kompaniidega siis ei hooli sinust keegi.

 pilt
0

Jah, ei ole see mingi suur lennujaam. Oleneb muidugi kas sa söidad edasi Norra siselennuga vöi siis riigist välja. E Airiga tulles jöuab lennuk tavaliselt enne graafikut kohale, nii et peaks vast jöudma. Ja pagasi saab ka kiirelt kätte. Aga jah oleneb otseselt lennust ja sihtkohast

 pilt
0

Jah just siselend ongi

Jah just siselend ongi teine, kas see muudab asja? Vaja Bergenisse lennata

isaac pilt
0

Kui on teine lennufirma,siis pole sul mitte 45 min. aega vaid 15 min,sest tavaliselt pannakse lennule registreerimine 30 min. enne lendu kinni.

fännitar pilt
0

mis lennukompaniidega

mis lennukompaniidega lendad? kui on odavlennuga tegemist, tuleb jah igas lennujaamas end uuesti lennule registreerida, aga tavalise lennu puhul tehakse check in alguses kuni lõpuni ära. s.t tallinnas registreerid end nii oslo kui ka bergeni lennukile. sõltumata sellest, kas on üks või mitu kompaniid. siis pole muud kui marssida ainult ühest väravast teise oslos.
aga kui on odavlend üks või mõlemad, pead pagasi oslos välja võtma ja uuele lennule end registreerima. nii võib ikka hirmus ajakriitiliseks minna see asi sul seal.
ja kahe erineva kompanii puhul on igal juhul riskantne jõuda teisele lennukile, kui esimene hilineb.

 pilt
0

odavlend ei ole. Tavaline estonian air+sas, seega, nagu aru saan, lugu kergem. Aitäh teile!

fännitar pilt
0

siis on lihtne jah. need

siis on lihtne jah. need ühe kompanii lennukid ka veel. kui EA muidugi ei hiline. :S

æ pilt
0

Kui EA ja SAS siis ei ole probleem. Tallinnas tsekid ennast sisse ju m6lemale lennule. Ja kui EA hilineb (tehnilistel p6hjustel n2iteks) siis oodatakse sind.

T pilt
0

Kas on kellelgi kogemusi Schönefeldi lennujaamaga? Easyjet'i ja Germanwings'i lendude vaheline aeg kuni check-in sulgemiseni on 1 h, kas jõuab?

 pilt
0

Kui easyJet ei hiline, siis muidugi jõuab.
Kui hilineb, viskad praeguse Germanwingsi pileti ära ja ostad endale edasilennuks uue pileti kohapealt.

summer91 pilt
0

Lend Tallinn-Oslo-London

Nimelt lendan järgmine nädal Tallinnast Oslosse ja siis sealt edasi Londonisse.
Lendan elus esimest korda ja kohe täiesti üksinda. Nimelt, tahtsin uurida seda, et kas Oslo lennujaam on väga keeruline, kuna mul on ainult 1 tund lendude vahel aega. Et kas suudan selle 1 h leida õige koha ja ikka teise lennu peale edasi jõuda?

marti384 pilt
0

On sul lennud ühe pileti peal? Kui jah, siis midagi keerulist Oslos pole, jälgi suunavaid silte ja vaata tabloodelt kust väravast su lend läheb ning vajadusel küsi teistelt inimestelt abi.

chrisrändaja pilt
0

Jõuab ikka

Oluline, et ei läheks exiti suunas vaid ikka “transfer flights”, muidu tuleb uuesti turvakontroll ja läheb kiireks!

fjord pilt
0

Oslos tuleb alati kõik kohvrid välja võtta, seda ka transiitlendude puhul. Minu arvates on seal Euroopa kõige aeglaseim pakisüsteem. Nii, et kui pead kohvrit ootama ja turvas järjekord on, siis on suht tõenäoline, et ei jõua. Kui sul lennud on ühe pileti peal, siis saad kindlasti tasuta järgmisele Londoni lennule pileti ümber vahetada. Kui mitte, siis läheb keeruliseks. Miks sa üldse Londonisse läbi Oslo lähed? Oled kindel ikka, et järgmine lend samalt lennuväljalt läheb?
Ise olen Oslo jätkulennult maha jäänud paar kuud tagasi. Mõlemad lennud olid norwegiani omad, aga eraldi piletitena ostetud. Tallinna lend hilines, kohver ka hilines. Lõpuks enam peale ei saanud. Ja kuivõrd kahe lennu vahele olin jätnud vaid 1 tunni ja 55 minutit, mitte 2 tundi, siis pidin ostma uue pileti.

Maxj pilt
0

to: fjord

Mis sa ajad, et Oslos tuleb alati transiitlendude puhul kohvrid välja võtta? Aasta tagasi SAS/EA-ga Barcelonast tagasi lennates midagi sellist küll ei olnud. Odavlennufirmade puhul on see muidugi normiks. Seega sõltub kõik lennufirmadest ja piletitest.
Aga jah, lennujaam on väike ja lihtne ning ära seal ei eksi.

naksitrall pilt
0

Oslos tuleb transiitlennu puhul kohver välja vötta juhul kui lendad edasi siselennuga. Vastupidi, tulles siselennult ja lennates edasi mönda teise riiki pole vaja kohvreid välja vötta, proovitud nii Norwegiani kui SAS/EA lennul.

fjord pilt
0

Küllap vist nii on tõesti, et välismaale edasi lennates saab kohvrid kohe edasi saata. Loogiline, see samm on tõenäoliselt alkoholi ja suitsu pärast sisse viidud. Norra tolli ju ei huvita see, kui palju sa Tallinnast tulles Suurbritanniasse suitsu viid. Ise pole Oslot transiitkohana iial kasutanud, sellepärast ei teagi. Aga Norra siselendude vahel on see kohvrijama tõsine probleem ja ajaraiskaja.

fjord pilt
0

to Max- See kohvrijama on Norra riigi poliitika, mitte odavlennufirmade süsteem. Odavlennufirmad, muide, lendavad üldjuhul Torp- Sandefjordi või siis Rygge lennujaamast siinkandis. EA lendab senimaani veel Gardemoni. Gardemoni väga väikeseks lennujaamaks ikka nimetada ei saa, orienteerumine inimesel, kes esimest korda elus lendab, võib ikka pisut aega võtta küll. Parem karta kui kahetseda.

eleri32 pilt
0

Tere,ei saa minagi aru sellest kohvrijamast… Lendan neljapäeval Norwegianiga liinil bergen-oslo -tallinn.Kas keegi oskab öelda,kas pean Oslos kohvri välja võtma ja uuesti ära andma või mitte??? Tulin juuli alguses Tallinn-oslo-bergen ja siis pidin kohvri välja võtma.Palun kes teab,andke infot.

Rare pilt
0

Tervist!
Olen SAS iga ainult lennanud liinidel Stavanger-Oslo-Tallinn, ning pagasit ei ole olnud vaja välja võtta, küll aga Eesti poolt tulles.

Kõike paremat

naksitrall pilt
0

Kui lendad Norrast välja, siis ei ole vaja kohvrit välja vötta, küll aga Oslosse lennates ja sealt sise lennuga edasi, kuna Norra ei ole EU-s.