Olete ööbinud London(Stansfed) või Frankfurt(Hahn) lennujaamas..

 pilt
01

…kas Londonis yldse lubatakse ööseks saali jääda ja sama Frankfurti kohta ja kui turvaline on..?Keegi oskab ehk kommenteerida! Aitäh.


 
 pilt
01

Frankis lubatakse küll. Üleval on kohviku osa, ise lamasin seal pehmemate pinkide peal.

 pilt
01

Stanstedis lubatakse ka.

Stanstedis lubatakse ka. Kuna ilma tõttu lennuk õhtul ei väljunud pidime sinna ööbima jääma. Polnudki kõige hullem, aga noh ega sa pingi peal midagi suurt ei maga. Aga eks rahvast oli ka teatud nurkades end põrandale visanud.
Kui mina seal olin oli küll suht turvaline aga u never know. Asjadel tuleb ikka silm peal hoida.
siit võid veel lugeda inimeste kogemusi www.sleepinginairports.net

_k_ pilt
01

stansted

Stanstedi lennujaam ongi üks suur ööbimismaja – kuna enamik odavlende läheb hommikul 06.00 kuni 08.00, siis paljud ööbivad seal. Septembris nt oli õhtul kella 12 paiku 2 järjestikuse vaba tooli leidmine raskendatud, kuna kõik olid oma kohad juba sisse võtnud ja üritasid magada seal. Lisaks põrandatel magamiskottides ja miks ka mitte lihtsalt kilekottide peal.
Aga külm oli. Jube külm. Kui spetembris juba nii külm oli, et palaviku sain sealt, siis mõtle mis talvel veel on. Seal suured uksed, kust rahvas ja lennujaama töötajad edasi-tagasi käivad, lisaks suured klaasaknad..brr. Soe kampsun kaasa (või magamiskott).

 pilt
01

hahn

hahnis tuleb kohe teisele korrusele kobida ja seal omale miski vaikne koht otsida kuskil trepi all, esimesel korrusel käivad uksed kinni-lahti ja on tiba jahedavõitu.

kapa pilt
00

Läheme jaanuaris Stanstedi kaudu Tenerifele ja kavatseme öö lennujaamas veeta. Lugesin peaaegu kõik siinsed Stanstedi-teemad läbi, kuid ühele küsimusele siiski vastust ei saanud – kas Tallinna lennult maha tulles peab ilmtingimata lennujaamast nö väljuma või saab jääda (nii nagu Tallinnas) ootama oma uut lendu turvatsooni? Tegelikult on mul sama küsimus ka Lutoni kohta, sest tagasi tulles täpselt sama teema Lutonis.

punks pilt
01

Kui sul on kaks eraldi lendu (oletan et lendad EasyJetiga), siis pead sa ju end uuele lennule registreerima, mis tähendab, et pagas tuleb välja võtta ja hommikul uuesti ära anda.
Olen Stanstedis ööbinud päris mitu korda, puhvet on ka öösel lahti ja seal käib seltsielu, vähegi normaalsed lebamiskohad täituvad kella 9–10 paiku. Jahe oli seal küll, aga mitte külm, sest ööseks pandi kõik suured uksed peale ühe kinni. Fliispleedist täitsa piisas.

kapa pilt
00

Ma tulen õhtul Tallinnast Easyjetiga, ainult käsipagasiga ja lendan edasi hommikul Ryanairiga. Pagasit välja võtma ega ära andma pole vaja minna, sest mul pole seda. Ryanairi check-in teen ära kodus, internetis. Küsimus jätkuvalt: kas saan jääda turvatsooni või pean lennult tulles sellest väljuma?

punks pilt
01

If you arrive at Stansted on an international flight you will need to pass through passport control/immigration, whether your connecting flight is domestic or international. You will therefore need the correct documentation for entry into Britain.
If you're stopping over between connecting flights you'll need to leave the airport via passport control, baggage reclaim and customs, then check in as normal in time for your onward flight.

Vaata seda siin, ehk leiad abi http://www.stanstedairport.com/…tion%5ECreat…
Tundub, et sa siiski pead kõik riiki sisenemise formaalsused läbi tegema, aga miski ei takista sind kodus välja trükitud Ryanairi pardakaardiga kohe uuesti läbi turvakontrolli sisse minemast.

lilleriin pilt
01

Stanstedis ei lasta järgmise hommiku lendudele enne kella nelja öösel. All oodates tuleb võimalikult vara (st kell9 õhtul) omale toolid hõivata, et saaks normaalselt mitme tooli peal magada. Paljudel toolidel on käsipuud, mis teevad pikutamise raskeks. Aga soovitan esimesel võimalusel st kell neli väravatest läbi minna, üleval on pehmed toolid ja telekad ja palju vaiksem ja mugavam magada.

kapa pilt
00

Aitäh vastajatele!
Kui nüüd keegi teadja ka Lutoni kohta miskit öelda oskaks, oleks super!
Kas Tenerifelt tulles sama süsteem, mis Stanstedis, et õhtul saabudes pean turvatsoonist välja minema ja siis uuesti sisenema?
Või saab jääda turvatsooni?
Ja kui ei saa jääda, siis kas peale väljumist saab kohe uuesti sisse või on samuti mingi kindel kellaaeg öösel, millal turvavärvatest läbi hakatakse laskma?

Reisipakkumised

 

Lendude soodukad