Bussireis Prantsusmaale (Avenue France)?

 pilt
00

Lugesin,et teeb Avenue Frnnce.Kas on äkki kellegil kogemusi,nagu pole enne tähele pannud.Vöi teeb lihtsalt La Stradaga koos,asukoht sama.Plaan suvel minna,otsin variante.


 

 pilt
0

La Stradal ongi eri nimed

La Stradal ongi eri nimed eri reiside jaoks. Bohemian teeb Tšehhi, Carinthia vist Austriasse, Strada ise Itaaliasse, nüüd siis veel üks varikorraldaja.

Turist pilt
0

JAMA

Siin on tegemist erinevate firmadega, kes pakuvad oma reisipakette Euroopasse. Tutvustan neid siis natuke, kuna olen nendega kokku puutunud.

  1. LA STRADA – Itaalia reisid. (Itaalia ringreis, Puhkusereis Rivieral)
  2. BOHEMIAN TRAVEL – Kvaliteetreisid Ida – Euroopasse. (2007:Ungari ja Tsehhi)
  3. CARINTHIA REISEN – Reisid Austriasse
  4. AVENUE FRANCE – Reisid Prantsusmaale.

Varikorraldajaid kahjuks ei tunne, kuna olen nende büroodega kokku puutunud. Eelmisel aastal sai Ungaris käidud ja polnud mingeid erilisi muresid. Sellel aastal sõidan Tsehhisse sama firmaga, millega Ungaris. Samuti on praeguseks välja mõeldud ka reis järgmiseks suveks…

 pilt
0

saage ükskord aru, et tegemist on ju ühe ja sama firmaga, mille tegelik nimi on OÜ Baltic Kuurort Grupp, üheks nimeks on ka veles travel. eelpool nimetatud firmasid pole tegelikkuses olemas, kontrollige äriregistrist või mõnest muust ametlikust allikast. nenede “erinevate firmade” näol on tegemist nagu kaubamärkidega. väga imelik, et inimesed, kes nendega reisivad, pole siiai aru saanud, kellega või millega tegemist. huvitav kelle arvele te reisi raha olete üle kandnud?

Turist pilt
0

Vastukaja: saage aru, et...

See, et tegemist on ühe ja sama firmaga, mis kuulub Baltic kuurort Gruppi on tegelikult täiesti olemas. Jätab soovida siinkohas jutt, et firmat pole olemas. Telefonikataloogis on näiteks täiesti olemas minu teada nende firmade kontaktandmed. Väga kahju sellest, et mõned siin tõesti ei tea, kellega reisivad. Mina reisin juba teist aastat Bohemian Travel´iga ja mina olen maksnud oma reisirahad alati sularahas ja otse. Mina ei tegele kunagi reisirahade ülekandmisega. Ma ei usalda ülekande süsteemi… Reisilepinguid sõlmides olen lugenud jah, et seal asub Baltic Kuurort Grupi nimi, aga see ei anna minu meelest küll alust arvata, et tegemist oleks ühe firmaga. See, mida kirjutatakse veles traveli kohta mina ei tea kahjuks midagi. Mind ei huvita ka see, kellele see firma kuulub. Peaasi, et on reisibüroo, kes pakub reisiteenuseid. Mina olen sellega juba kokku puutunud ja pean siia lisama, et eelmise aasta reisi põhjal olin mina igatahes väga rahul, sest kõik, mis seal reisil oli kõike ka nähtud sai… Ärge siis reisige nende nn. “erinevate firmade”. Vaid reisige mitte “erinevate firmadega”. Eesti Vabariigis on väga palju “erinevaid firmasid”, kes pakuvad oma teenuseid. Kohe kuidagi ei saanud sellest eelmisest kirjast aru, millele vihjati. Millise reisibürooga ma pean siis järgmisel aastal reisima, et minna enda soovitud reisile? Siin on tegemist võibolla sellise firmaga, mille alla kuuluvad näiteks mõned tütarettevõtted/firmad.

silvi eevi pilt
0

Pariis Normandia

Olin Pariisi Normandia reisil 11,08–19,08 Avenue Francega.Väga halvasti organiseeritud reis.Esiteks bussijuhid olid allapoole arvestust.Õhtuti hotelli leidmiseks kulus 1,5–2 tundi,sest eksisime ära,olgugi et Pariisis ööbisime 4 öö ühes hotellis.Neis 3 õhtut ainult otsisime hotelli.Sama toimus ka Poolas.Giidi töö jättis ka soovida.Turistidel
oli ainult järjekorras seismine.Ei saanud grupi eeliseid kasutada.Samal ajal oli giididel vaba aeg linnas ringi käia.Mina seda firmat küll ei soovita.Kahju,et ise nii alt läksin.Sama oli paljude reisijate arvamus,

 pilt
0

Pariis Normandia

Käisin ka Avenue France´iga Pariis-Normandia reisil (1.09–9–09.07) ning jäin väga rahule. Giid oli väga hea ning ka bussijuhid väga toredad. Ühel korral küll eksisime, kuid mingit tundide viisi hotelli otsimist meie reisil õnneks polnud. Buss ja hotellid olid ka väga korralikud. Hotellide suhtes olime mehega lausa üllatunud, sest lennukiga puhkusereisidel käies, pole hotellid selle tasemeni küündinud. Bussisõit oli muidugi pikk, kuid sellega peab ju arvestama juba bussireisi valides. Jah, nii mõnelgi korral oleks mõnes kohas tahtnud olla veidi kauem, kuid kui valisime reisi, kus on ka 48 reisijat peale meie, ei saanudki ju arvestada, et käiakse ainult seal, kus meie tahame. Leiti ikka kuldne kesktee- nii kirikusse kui ka kaubanduskeskusesse. Hiljem anti reisijatele ka tagasisideleht, kus miinusteks oli enamasti märgitud “vähe aega”. Seejärel selgitas reisijuht väga kenasti põhjuseid, miks ajakava just selline on ja usun, et kõik said sellest aru ega oskaks ise kuidagi seda reisi samades tingimustes paremini korraldada. Kui otsustate bussireisi kasuks, siis mina julgen küll soovitada Avenue Frence´i!

 pilt
0

Lisan veel Silvi Eevile...

Lisan veel Silvi Eevile… väga kahju, et Teie reisiga nii läks. Võibolla oli Teil teine giid ja teised bussijuhid. Aga grupi eeliseid ei saa kasutada selle pärast, et meie giidid ei või seal ekskursioone korraldada (nt. muuseumides jms). See õigus on ainult kohalikel giididel, kuid nemad ju eesti keelt ei räägi ja selle pärast meile seda varianti ka ei pakutud. Vähemalt nii rääkis meile meie giid (Tiiu).

Katrin Juurikas pilt
0

Katrin tuli reisilt

Jõudsin just tagasi Pariisist, Avenue France iga.. Giidiks oli Tiiu kellel oli kõik asjad väga ilusti ära korraldatud ja ka bussijuhid olid tasemel. grupi eeliseid saab kasutada juhul kui registreerida ennast Pariisi turismiinfos grupiks, mis asub kohe eifeli torni all, ja muuseumides ei keeland keegi võtta audiogiidi kuna tõesti on seal keelatud eesti giididel töötamine.Mina jäin väga rahule, ja järgmine reis läheb La Stradaga Itaaliasse, mis kuulub siis samuti Baltic Kuurort grupi alla aga siis Itaalia kaubamärki müüb. kõigile soovitan sebida ennast giid Tiiuga reisile :)

Turist pilt
0

Prantsusmaa bussireis: Avenue France

Eelmine reisijutu kokkuvõte oli päris tore. Ka minul on plaanis minna järgmise aasta sügise paiku Prantsusmaale. Samuti olen eelnevalt kokku puutunud “Baltic Kuurort Grupiga”. Sellel kompaniil on asjalikud reisid. Vähemalt sain seda tunda nii Ungaris, kui Tsehhis. Mida pakub Prantsusmaa seda näitagu minule juba aeg.

Katrin!
Kas sa käisid Prantsusmaal Oktoobrikuu alguses?

 pilt
0

sellel firmal on

sellel firmal on novembrikuus tulemas väga soodsa hinnaga reis pariisi, ainult 3400 krooni 9 päeva eest! kohti pidi veel olema ka, nii et kavatsen jõulueelset pariisi igal juhul külastada. minu tuttavad käisid ka sellel reisil suvel ja jäid väga rahule.

 pilt
0

liia

enne jõule on pariisis väga ilus, soovitan minna küll ja eriti veel sellise hinna eest:)

 pilt
0

see on küll vale jutt,et

see on küll vale jutt,et giid tiiu on pariisis tasemel.isegi väga jätab soovida,kuid olen olnud temaga reisil itaalias ja seal oli ta tõesti nagu kala vees.

katrin tuli reisilt pilt
0

Prantsusmaal sai käidud 6–14.oktoober

 pilt
0

Prantsusmaa!

Käisin Prantsusmaa-Normandia reisil 6–14 okt.ja reisi hind 3400,giidiks oli Tiiu,heade teadmistega kuigi veidi sarkastiline,aga mida tahta selle raha eest,muidugi aeg seab oma piirid.Mina jäin oma reisiga vägaa rahule,kuigi eksisime vihmaga ainult üks kord hotelli otsingul ära.

JustCrazy pilt
0

6-14 okt

oo, keegi minu reisikaaslastest… kellega tegu?

S ... pilt
0

Prantsusmaa ..

kas keegi saaks öelda selle reisi kodulehekülje ?

 pilt
0

äriregistri päring

Firma olemasolu äriregistris saab tasuta kontrollida aadressil www.kredinfo.ee . Lingina ei oska kahjuks panna :(

Turist pilt
0

Prantsusmaa - "Avenue France"

Tere!
Minule väga meeldis Prantsusmaa reis, mille sai ära proovitud 4–12.oktoobrini.2008. Reisi kokkuvõtteks lisaksin, et kõik mis sellelt reisilt sain, oli olemas. Reisikorraldus oli väga hea. Ilmad olid samuti ilusad. Pariisis olles ei tulnud ühelgi päeval vihmapiskagi, kui siis tuli ainult öösel. Giid Tiiu teadmised ja huvipakkuvad teemad olid väga head! Soovitan Avenue France ja kindlasti kui teil õnn naeratab, siis minge koos Tiiuga. Giid kellel säilib külma närvi.

Paula37 pilt
0

Kas 07.07 - 15.07 läheb keegi Tartust Avenue France´iga ?

TERE!

Küsin ka selle teema all – kas keegi on Tartust minemas nendega Prantsusmaale 07.07 – 15.07? Võib-olla annaks koopereeruda ja paluda firmal siiski meid Tartus peale võtta? Seda enam, et näiteks kojusõidul pannakse küll erinevates kohtades rahvast maha, hea oleks ju, kui saaks ka reisi alustada Tartust. Ja siis saaks rahus tagasiteel Tartus maha tulla, mitte Tallinnasse auto järele kolistada. Firma on lubanud, et kui Tartust rohkem minejaid, kui meie kahekesi, on see võimalik.

roosike pilt
0

Ka reisile

Üks inimene läheb Põltsamaalt ka 7. juulil sellelel reisile Prantsusmaale, küll oleks tore kui buss sõidaks Tartu kaudu, siis saaks siit peale. Kas ajate ikka asja, on nad nõus siit kaudu sõitma, kas neil on andmeid kui palju rahvast tuleb Lõuna-Eestist? Äkki õnnestub.

Ussicke pilt
0

28.08-05.09 reisile - ?

Teretused! Kas kellelgi siinolijatest on plaan selle reisiga ühineda? Ruumi veel on, kui pehmelt väljenduda. Väga tahaks, et see reis toimuks ja väga tahaks ka laheda seltskonnaga koos puhata :) Tulge ka!

niuhka pilt
0

GGiid TIIU on super, ääretult

Giid Tiiu on super, ääretult kompententne, oleme käinud koos abikaasaga mitu korda koos temaga reisidel ja müts maha ta on super , lihtsalt enda ego tuleb natuke alla suruda, sest tema teadmised on siiski suuremad kui sinul. La Strada on väga hea firma.