Eurotravel

 pilt
00

Kas keegi on reisinud Eurotraveliga? Plaanis minna suvel Austria-Baierimaa-Shveits ja Prantsuse alpid. On kellegil kogemusi, muljeid.


 

 pilt
0

Eurotravel

Ma ka kaalusin seda varianti, aga kui tutvusin kommentaaridega siinsamas trip.ee lehekülgedel, siis võttis kergelt öeldes küll jahedaks. Kui ikka nii kaugele logu bussiga sõita, kus ei tööta võib-olla ka kliimaseade, siis ma ei tea. Räägitakse ka giidide mittevastavusest ja ööbimistest kuni 12-kesi ühes ruumis. On see tõesti võimalik, ma ei tea. Ehk kellelgi on midagi positiivset selle firma kohta vastukaaluks öelda…

Tuulepiiga pilt
0

Eurotravel

Käisime 2006.a. suvel tsehhi-austria reisil.Päevad olid küll pikad aga selle eest nägime päris palju.Jäime reisiga rahule.Giid oli meil küll väga hea.Jäin ise ka enne reisi foorumi komentaare lugedes kahtlema.Siiski riskisime ja ei kahetse.Ma arvan ,et see firma on ikka aastatega edasi arenenud.

e pilt
0

Eurotravel

Käisime eelmise aasta juulis Alpid ja Vahemeri ning muljed eriti head. Buss ära ei lagunenud, lisaks giidile kaasas ka reisisaatja. Nägime väga palju, reisikava vaheldusrikas ja hästi koostatud. Julgen seda sõitu soovitada, sest näeb tõesti palju. Vahel jõudsime küll hiljem öömajale, kuid siis oli süüdi teeremont.

Kessu pilt
0

eurotravel

Mina käisin Prantsuse Alpides Eurotraveliga suvi 2006 ja jäin reisiga väga rahule just seetõttu, et nägin väga palju erinevaid vaatamisväärsusi ja programm oli väga tihe. Kuigi jah vahest tüdinesin ära sellest pikast bussisõidust, kuid ma arvan see oli kõike seda väärt.

marink pilt
0

Eurotravel

Meil on samuti plaanis suvel Prantsuse Alpide reis Eurotraveliga ette võtta. Soovin veidi tagasisidet, et kuidas buss oli (olen nimelt sõitnud bussiga, kus pandud juurde lisaistmed ja jalad ei mahu kuidagi ära) ja kuidas ööbimiskohad-just Formula-1, kas puhtad jne? Kas ööbimiskohad on linnast väga kaugel, et pole võimalust omapäi jalutada ümbruskonnas? Kuidas giidid?
Ette tänades…:)

Ennu pilt
0

Eurotravel

Käisin ka juulis 2006 Alpid ja Vahemeri reisil ja muljed on head.
Buss ära ei lagunenud,aga kuna ilmad olid sel ajal väga kuumad üle 30 temp, siis pealelõunasel ajal oli bussis päris palav, eriti tagaotsas, isegi konditsionéer ei suutnud jahutada. Vett kulus palju. Formulad on muidu korralikud ööbimiskohad, need asuvad üldiselt linnade äärtes ja kuskile jalutama seal õhtul tõesti ei ole minna. Aga kuna reisiprogramm on tihe ja ööbimiskohtadesse jõuab enamasti suhteliselt hilja, nii 22–23 paiku, siis polegi eriti jaksu ja viitsimist kuskile kaugemale minna.Aga näiteks õhtused kohviku- või restoraniistumised saab teha nendes kohtades, kus viimasena ollakse, selleks antakse vaba aeg ja igaüks teeb siis seda, mida ise tahab, kas uurib veel vaatamisväärsusi või istub kuskil ja lõõgastub. Ööbimiskohta sõidetakse siis juba puhkama.
Reisiprogramm oli väga hea, nägime palju ja päris erilisi kohti.
Giid oli muidu noor ja tal teadmisi väga palju ei olnud, aga reisisaatja kompenseeris selle.

 pilt
0

Kuidas toiduga on?

Ise plaanin minna koos lapsega Eurotraveli Põhja Itaalia ja Prantsuse Riviera reisile. Huvitab, kas tehakse ka nö. supermarketite peatusi, et õhtuks end toiduga varustada?

ennu pilt
0

Toit

Jah, meie reisil Alpid ja Vahemeri tehti neid piisavalt, muret söögiga küll kellegil ei olnud.

inkser pilt
0

Pransusmaa ringreisile 2 kohta

Kas keegi sooviks 2 kohta Prantsusmaa ringreisile 10 päeva, alates 22.08.07. Kahjuks ei saa ise minna. Bron. ja ettemaks tehtud. Soovijal palun helist. 55664057

 pilt
0

mann

Nende Alpide reis on suurepärane. Soovitan soojalt. Eriti võimas muidugi Mont Blanc. Reisisin ka ise selle reisikorraldajaga esimest korda ja pean tõdema, et jäin väga rahule. Kellele bussiga reisimine ei sobi, siis muidugi leiab vingumist, kuna päevad pikad ja programmitihedad.

Ussicke pilt
0

Küsiks kogenumate käest Eurotraveli Poola majutuse kohta – milline see oli? Ja eriti tore, kui ka nimi oleks meeles…

/LIIGA paljud Eesti bussireiside pakkujad (Viru Reisid, Aaria, Tensi) majutavad Vasilkovi linnakese JARD nimelisse kämpingusse, mis on pehmelt öeldes porno/

http://www.jard.pl/index.php?… meenutuseks link ka.

 pilt
0

ussickesele

Käisin just Eurotraveliga Lõuna-Prantsusmaal ja võin öelda, et hotellid olid normaalsed igal pool. Kui Poola majutusest rääkida, siis sinnasõidul ja tagasisõidul ööbisime Byalistokis 2* hotellis. Probleeme polnud.

Ussicke pilt
0

tänud :)

Kas sinuga kuidagi ühendust saaks, eelkirjutaja? Vaataks pilte ja uuriks Eurotraveli reisikorralduslikku poolt – ? Plaan Hispaaniasse minna ja otsin sellist firmat, kes seda bussiga teeks. tinkerbell@solo.delfi.ee

helle pilt
0

ussikesele

Minagi olin Lõuna- Prantsusmaal, lahe, aga…olid mõned ebameeldivused , millestei taha kirjutada.

anne.nigul pilt
0

Montreux

Sinna tahaks nii väga minna. Kuid ühtegi otselendu sinna millegipärast ei lähe, eurotravel teeb sinnakanti reise küll. Kas kellelgi on lähemat teavet?

 pilt
0

Ka mina käisin Alpide

Ka mina käisin Alpide reisil eurotraveliga ning pean mainima, et programm on hästi kokku pandud. Ning firmaga igati rahul. Julgen soovitada kõikidele

Cherry17 pilt
0

eurotravelist...

Ma käisin ka aastal 2006 Eurotraveliga reisil Alpid ja Vahemeri. Alguses oli natuke hirm, et tundmatu reisibüroo jne. Siiski polnud see asi nii hull midagi, pigem vastupidi. Ööbimiskohad olid F1 hotellid, aga seepärast oli hind mingi alla 6000 krooni (väga odav tegelikult). Selle reisi ajal külastasime ikka meeletult palju vaatamisväärsusi jms.

Soovitan:)

reisihull222 pilt
0

Austria -Baierimaa reis

Plaanis on minna Eurotraveliga Austria-Baierimaa reisile. Kellel on seoses selle reisiga kogemusi ja mida peaks teadmiseks võtma. Milliseid vaatamisväärsusi soovitate külastada ja kui palju peaks raha vahetama? Kas on võimalik ka kaardiga maksta? Olen tänulik info eest.

marikene pilt
1

Kas keegi on viimasel ajal käinud reisil Eurotraveliga?
Kas nende planeeritud reisid ikka toimuvad ja kas reisikavast peetakse kinni?
Kuidas on ööbimiskohad (kui maksad juurde, kas siis saab ikka kahesed toad F1 hotellides)?
Kuidas giidid on?

Renna pilt
0

Käisin sellel suvel reisil Püreneed-Andorra-Provence.Kõike, mis programmis lubatud, ka nägime.Ööbimine selline nagu lubatud, juurdemaksuga 2-ne majutus täiesti toimis. Buss oli korralik ja bussijuhid super.Giidiga kahjuks lood nii head polnud, meiega kaasasolnud kena neiu tegi seda tööd vist esimest korda elus. Olen paljude reisikorraldajatega käinud ja giidid alati väga head olnud, äkki lihtsalt ära hellitatud.Mina jäin täiesti rahule nii asjaajamise kui reisiga ja kui leian huvitava reisi lähen jälle, ainult giidi kohta küsin hoolikamalt teavet.