"Puhkus lõunas" lõppes edukalt

valdek pilt
00

Projekt “Puhkus lõunas” päädis võiduka finishiga Antarktika kõrgeimal mäetipul.
http://www.antarktika.pri.ee/index.htm
http://www.jkalpiklubi.ee/…l/index.html


 

rebaseonu pilt
0

Volitus

Igaks juhuks küsin, et kas sul meeste endi luba on nende veebilehte avalikustada? :) Oli mõni aeg tagasi see probleem, et nad nõudsid Trip.ee'st viited antarktika.pri.ee saidile ära koristada, kuna nende veebileht pidavat olema “ainult tuttavatele”. Imelik, kuid tõsi.

punks pilt
0

kummaline

Kuidas saab veebileht olla “ainult tuttavatele”?
Lugesin algul nende oikuilahedat päevikut, aga see pandi üsna kiiresti salasõnaga kinni. Ülejäänud materjal peaks olema avalik – kui nad selle juba ise avalikuks on teinud.
Ma väga loodan, et nende reisipäevik kunagi trüki- või veebivalgust näeb, algus oli igatahes paljutõotav ja hästi kirjutatud.

rebaseonu pilt
0

Salasõna

No arvatavasti salasõna nad panidki hiljem peale sellepärast, et liiga palju võõraid sattus lugema. Oleks tulnud kohe nii teha, mitte keelata oma saidile linkimist, kui eesmärk oli asja salajas hoida. Päevik tundus mullegi asjalik, aga pärast seda intsidenti kadus huvi nende asja vastu…

 pilt
0

Praegu on selline ajajärk, kus igaüks katsub teise seljas elada. Nii et kui rändurid raha küsivad ka köhatuse eest, siis tähendab see kapitalismi ühe sõbraliku euromaakonna mõistes. Kes siis veel plekib kui mitte tarbija.

Indrek BC pilt
0

algselt oli neil seal webilehel väljas ja avalik ka päeviku osa – see oli sõpradele mõeldud, aga kuna link levis siis esmalt püüti seda lihtsalt takistada – internetis on seda muidugi võimatu teha. ja siis sai päeviku osa parooli alla.

et nüüd ei tohiks enam probleeme selle lehe avaldamisel olla.

PS: Minu õnnesoovid ekspeditsooni rahvale ja eriti Alarile, kellel on nüüd veel vaid 2 tippu 7'st puudu!

need 7 tippu on siis kontinentide kõrgeimad tipud:
http://voyag.edicypages.com/…rgemad-tipud

valdek pilt
0

… lasid ära koristada …?!
Soh, seda ma mõtlesin täna, et olen mina loll või mäluinvaliid. Tahtsin vana teemat jätkata, sest mäletasin, käis siit ju nende teema läbi. Kuid mitte ühtegi sõna “Puhkusest lõunas”. Otsustasin, et loll ma ju ei ole, järelikult mäluinvaliid.
Aga päevik oli neil just selline, nagu peab, kaugel kuiviklusest.
Mõnus punt!

hehee, kaitsmata internetileht ainult sõpradele …
=o))

tom pilt
0

Lihtalt sekundeerin

Lihtsalt sekundeerin rebaseonule. Meil siin Tripis kerkivad vahepeal jah esile sellised anomaalsed olukorrad :). Loodame et asjad informatsiooniga (kõige laiemas mõttes) tulevikus hullemaks ei lähe.