Carinthiaga Austriasse

 pilt
00

Kas keegi oskab öelda, kas selle firma Austria reisidel on olnud korralikud bussid?


 

Veinika pilt
0

Tere
Bussid läbivad turvakontrolli ja saavad vastavad load, et võivad sõita Euroopa teedel. Need ajad on ammu läbi,kus käidi vene-aegsete bussidega. Elame ju Euroopa Liidus.

 pilt
0

täies ulatuses ei läbi

täies ulatuses ei läbi mingit kontrolli. osade firmade bussid lagunevad endiselt ära, lisaks ei tööta konditsioneerid, ei tööta wc jne. kui virukad peaksid uued korralikud bussid hankima, ei suudaks nad enam 3 tuhandega pariisi reise korraldada.
see sama vene firma Veles Travel, kes Austria reise korraldab Carinthia Reisen nime all, korraldab tšehhi ja ungari reise Bohemian Travel nime all ja itaalia reise LaStarda nime all. enamasti on küll nende busse positiivselt kommenteeritud. kuid nt eelmisel suvel juhtus selline lugu, et mõned tunnid enne reisi väljumist teatati kõigile, et reis jääb ära, kuna buss läks katki. seega kui bussiga midagi juhtub, nad uut bussi organiseerida ei suuda. odavreisifirmadega reisides peab kõigeks valmis olema.

 pilt
0

reisinu

olen käinud Catinthia ja ka LaStrdaga ja olen väga rahul.

tinal pilt
0

esimene bussireis

Lähen Carinthiaga Austriasse 30.aprillil. See on mul esimene bussireis, reisinud olen küll palju, aga põhiliselt omal käel. Olen teiste kogemusi huviga lugenud, peagi saan kirjutada, kuidas minul läks.

 pilt
0

Reis Austriasse

Käisin Carinthiaga reisil 12.aprillil.Bussifirmaks oli Pesorliinide 50 kohaline kõigi mugavustega buss.Giid Anu oli super,bussijuhid olid super, öömajad olid super ja ilmad olid ka super.Ei oska paremat reisi soovida!

tinal pilt
1

Austria reis

Käisin Carinthiaga Austrias 30.4–6.5 ja jäin väga rahule. Ei hakka siin reisikirja avaldama ja Austria ilu kiitma, see on niigi selge, räägin reisi korraldusest. Reis oli küll odav, aga giidiks oli tore Triinu ja korraliku bussifirma juhid tundsid hästi nii teed kui oma tööd. Buss oli mugav, tehti piisavalt peatusi ja lõuna ajal olid sooja toidu söömise võimalused korralikus kohas Leedus ja veel paremas kohas Poolas. Hotellid olid Poolas korralikud, eriti tagasisõidul kaunis Piszi linnas. Viini lähistel oli majutus üsna tagasihoidlik, aga nii odava reisi puhul ei tohiks keegi luksust oodatagi. Oli puhas ja sõbralik ning soovi korral sai soodsa hinnaga tellida maitsva õhtusöögi ohtra veiniga.
Hotellidesse jõudsime valgel ajal, hilinemisi ja äpardusi ette ei tulnud. Kõik ekskursioonid olid toredad ja toimusid ettenähtud mahus, vaba aega jäi ka omapead ringi vaatamiseks. Eriti hea sõnaga tuletaksin meelde giidi Triinut, kes oma suurte teadmiste ja sõbraliku huumoriga kõigile reisi väga meeldejäävaks tegi. Usun, et kõik sellel reisil olnud jäid rahule, sest meil oli suurepärane giid, hea bussifirma ja normaalne seltskond, kelle vahel ei tulnud ette hõõrumisi ja konflikte. Polnud enne taolisel bussireisil käinud, aga giid Triinuga läheksin kindlasti veel sõitma!

 pilt
1

Olen Triinuga käinud

Olen Triinuga käinud Itaalias ja Tšehhis ning mõlemal korral jäin väga rahule. Ta on tõesti super.(nii tedmised, kui ka suhtlemine)

tinal pilt
0

Väike kriitika büroole

Reisist on peagi möödas nädal ja olen ikka väga rahul tänu giid Triinule ja tõrgeteta sujunud bussireisile, aga büroo kohta siiski selline väike kriitika, et keegi ei öelnud poole sõnagagi, et tehakse lõunapeatused Leedus ja Poolas, kus saab sooja toitu süüa. Seda polnud mainitud ka reisikirjelduse broshüüris, mis kaasa anti. Kui pole enne käinud ja ei tea süsteemi, vead ilmaasjata rohkem süüa kaasa kui vaja. Kuulsin mõnelt kaasreisijalt, et nendel olevat olnud probleeme bürooga suhtlemisel, aga see on juba nende asi kirjutada, kui soovivad.

 pilt
0

Mina käisin sama firmaga aprillis Austrias ja pean ka tunnistama, et see oli elu kõige kaunim reis. Sooja oli 26 kraadi, kõik õitses ja austria oli imeline! Meie giid oli Anu ja ta oli ka täiesti suurepärane. Midagi ei oskaks ette heita, sest kogu reis sujus loogiliselt ning saime erinevatest kohtadest ja kogu maast kaasakiskuvalt esitatud ülevaate, meid n.ö. nakatati Austriaga;) Giid Anu ja bussijuhid moodustasid professionaalse ja lausa silmatorkavalt hästi klappiva meeskonna olles alati naerusuised ja mõjudes tuju tõstvalt. Julgen kõigile soovitada seda reisi, eriti kui giidiks on Anu ja ka bussijuhid samad on.

 pilt
1

Olen kohe minemas

sama firmaga Austriasse. Kas keegi oskab öelda, kas nendes lõunapeatuse kohtades saab ka kaardiga maksta või on oluline vahetada endale nii Leedu kui Poola raha. Heal meelel ei veaks kaasa ei lahtist raha ega sööki, aga ei tahaks loomulikult pärast ka pealt vaadata kui teised söövad.

 pilt
0

Leedus saab maksta ka kaardiga, kuid Poolas kasutasime sularaha.

 pilt
0

tavaliselt on saanud ka Poolas kaardiga maksta

dunst pilt
0

reisinu

käisin selle firmaga eelmine aasta Austrias, oli väga kena reis.Helika oli giidiks, igavesti asjalik giid. Kõik, mis välja oli reklaamitud, sai ka nähtud.

 pilt
0

Nii Leedus kui Poolas kui tsehhis saab maksta kaardiga.Kuigi jah bussijuht [tles et on tulnud ette et kaardi maksmine on lihtsalt maas.Selles m]ttes on vist vajalik et mingi sada poola raha oleks ikka kaasas.Leedus saab ka kroonides kuigi sealt saab tagasi leedu litte mi,,ega jah pole miskit teha.

Turist pilt
0

to: tinal - Carinthia Reisen

Tuletan siinkohal meelde, et reisi ajal tehakse peatusi pea iga 3–4 tunni tagant. See tähendab seda, et kui sõidetakse läbi Baltikumi jäävate alade, siis peaks ise ka veidi arvestama sellega, et Leedus ja Poolas tulevad ette väiksemad puhkepeatused. Seda ei hakata minu arust küll nüüd programmi kirjutama, kus tehakse peatusi ja kus ei tehta. See asi jagatakse ära võrdselt bussijuhtide sõidugraafikule ning samuti ka ajalisele koormusele, et mitte hilineda järgmistesse kohtadesse. Sõidan juba teist aastat Bohemian traveliga ja minu mälu mööda, kui mullu sai Ungaris käidud, siis polnud brosüüris küll mainitud, kus tulevad puhkepeatused. Nendest puhkepeatustest teavitatakse eelnevalt reisijaid ja võimalusel õeldakse, millal ja kus toimub järgmine puhkepeatus.

BOHEMIAN TRAVEL, CARINTHIA REISEN, AVENUE FRANCE ja LA STRADA on minu teada erinevad reisifirmad. See kas firma kuulub venelastele või sakslastele ei oma minu arust tähtsust. Omab tähtsust see, et reis millele ma lähen oleks kvaliteetne ja korralik.

NB! Teadmiseks teistele reisijatele, kellele meeldib väga kritiseerida!

 pilt
0

Nüüd peab uute seaduste

Nüüd peab uute seaduste järgi peatusi tegema 2–2,5 tunni järel, kui on pikem aeg, siis ka pikem peatus. 3–4 tunni tagant siis enam eriti ei tohiks peatuda, nagu aru saan.

Turist pilt
0

Uued seadused

Kahjuks ei ole ma kuulnud uuemaid reisidega seotud seaduseid. Miks ei tohi 3–4 tunni tagant siis peatuda? Sõitsin eelmisel aastal läbi Poola ja minu mälu mööda tegime oma grupiga puhkepeatusi iga 4 , kui mitte 5 tunni tagant. Poola on suur riik ja selle läbimiseks kulub väga palju sõiduaega. Täiesti loomulik, et tehakse aeg-ajalt puhkepeatusi. Oleneb muidugi ka sellest, milliseid sõidumarsuute valitakse, ning sellest lähtuvalt ka puhkepeatuste perioodid.

 pilt
0

varem oli nii, et üks bussijuht ei tohtinud roolis olla rohkem kui 4 tundi, siis ühendatigi bussijuhtide vahetused wc-peatustega. kui oldi graafikust maas ja hilineti nt lennuki v laeva peale, siis loomulikult peatusi ei tehtud, bussijuhid vahetasid kohad mõne sekundiga ja kihutati edasi.
minu teada reisijate peatuste kohta küll mingeid seadusi pole. rahvusvaheliste liinide bussid (nr eurolines) ei tee ju selliseid spetsiaalseid petuseid.

 pilt
0

peatused

Kohustuslikke peatusi tehakse selles, et bussi/rekkajuhid ei väsiks ja et nende tähelepanuvöime säiluks, siit edasi vöite ise arvata, et kysimuses on liiklusohutus. Puhkehetked kuuluvad normaalse tööaja hulka. Ei tea, kuidas Eestis, Soomes valvatakse neid auto/bussijuhtide puhkepeatuste tegemist vägagi rangelt.
rahvusvaheliste liinide bussid (nr eurolines) ei tee ju selliseid spetsiaalseid petuseid. – teevad kyll, vähemalt välismaal. Ja kui nad ‘spetsiaalselt’ kusagil ei peatu, siis möningad nö tavalised peatused on planeeritud veidi pikemateks.

ZUZI pilt
0

Käisin selle firmaga Austria reisil 2010a. mais.Reis oli väääga meeldiv- giid Anu, bussijuhid, hotellid---kõik mis reisiks vaja…super, SUPER. Lähen ju reisile tutvuma uute maadega,nende kultuuriga,vaatamisväärsustega. Kui ikka saad õhtul hotellis korralikult pesta, puhata…mida veel tahta.
Ja igal pool saab kauba eest maksta kaardiga, milleks vahetada Eestis raha,teadmata kui palju kulutad.
Soovin kõigile huvitatutele kauneid reisielamusi Austriasse giid Anuga.

Bussijuht pilt
0

Täpsemalt bussijuhtide kehtivast töö- ja puhkeajast http://eur-lex.europa.eu/…exUriServ.do?…
Artikkel 7

Pärast nelja ja poole tunnist sõiduperioodi teeb juht vähemalt 45minutilise katkematu vaheaja, kui ta ei alusta puhkeperioodi.

Nimetatud vaheaja asemel võib olla vähemalt 15 minuti pikkune vaheaeg, millele järgneb vähemalt 30 minuti pikkune vaheaeg, mõlemad on sobitatud sõiduaja suhtes nii, et järgitakse lõike 1 sätteid.

TheRedeemer pilt
0

LP Bussijuht,

Kahe juhiga sõites on seadus veidi teistsugune.

Turist pilt
0

Käisin Austrias Carinthia Reisen firmaga. Kokkuvõttes oli tore reis, kuid Austria hotellituba ei meeldinud. Suvine aeg ja minu ühekohalises toas oli vooditekk paks nagu oleksin talvel sinna sattunud. Samuti jättis soovida kohaliku hotelli tualet ja dussikabiin. Kuid plussiks saan õelda vaid seda, et kohalikud reisipäevad, mis me Austrias ringi liikusime olid toredad ja päikselised. Eriti tore oli sõit Salzburgi väikelinna, mis jättis ilusa elamuse!

NB! Austria reis toimus 04 – 10.08.2012.a.