Millise reisikorraldajaga Horvaatiasse?

 pilt
00

Tere
Oleks soov suvel Horvaatias käia. Millise reisikorraldajaga minna? Sooviks bussirisi. Üks tingimus oleks veel selline, et algus/lõpp peaks olema Tartus.


 

 pilt
0

Siis sobib Est-Reisid

Even pilt
0

Kas eelnev mõtles seda

Kas eelnev mõtles seda reisi: http://www.estreisid.ee/144 ?
Kas mulle tundub või ongi kuidagi tühi. Liiga palju kuidagi puhkust, tahaks nagu rohkem näha.

gris pilt
0

viimane kava

Minu meelest just üsna mõnus reisikava. Erinevalt tavalistest bussireisidest annab rahvale võimaluse vahepeal ka niisama olla ja valida, mida rohkem teha meeldib. Kes tahab, pikutab niisama paar päeva kõht taeva poole, kes tahab, jõuab selle ajaga iseseisvalt midagi ette võtta ja kes tahab, saab seal kavas väljapakutud Dubrovniku ekskursioonile ja/või kalapiknikule minna.

tripp pilt
0

Minu meelest ka väga mõnus kava. Dubrovniku asemel käiks ma saarte peal. Trogir on linnana niigi ilus, Dubrovnik on lihtsalt “veel üks tore rannalinn”, aga saared on see päris Horvaatia.

 pilt
0

Kena kava on küll. Valiks samuti saared, Dubis 2 korda käidud. Ka tagasisõit on arukas, läbi Sloveenia ja Wieni, mitte sama teed mööda ruttu-ruttu. Ise sinna paaril aastal ei lähe, alles sügisel käisin.

 pilt
0

On ka www.tensireisid.ee

On ka www.tensireisid.ee mitu Horvaatia programmi ning bussireisid algusega Tartust ja lõpuga samuti.

 pilt
0

Est-reisidel

jäi 2006.a.mais Horvaatia reis ära reisijate vähesuse tottu. Teada anti nädal enne reisi. See oli väga ebameeldiv üllatus.

 pilt
0

ABZ Reisidega bussiga Horvaatiasse juulis

Tere!
Kas keegi on reisinud nimetatud firmaga? Meeldib nende reisiprogramm, kuid firmast ei tea midagi. Eriti huvitab meid kui uued või vanad on nende bussid, giidide tase.

Ette tänades,
AK

Mann pilt
0

Hoidu ABZ Reiside eest

Sai nendega Kreekas käidud. Buss oli tõeline uunikum, ei konditsioneeri, ei kohvi, bussijuhid olid niiiiiiiiii vanad, et oli oht, et võivad rooli taha ära surra. Reisisaatja ja giid ülimalt ülbed ja saamatud, piinasid tervet bussi oma jubeda muusikamaitsega jne. Öömajad alla igasugust arvestust. Kui probleeme ei taha, siis palun vali teine firma!

 pilt
0

Kõik oleneb giidist

Julgen soojalt soovitada ABZ Reiside Horvaatia reisi. Olen nendega seal mitu korda käinud ja lähen veel. Vähemalt selle giidiga reisides bussid alati korralikud ja bussijuhid kõbusad.Hotellid ka väga head. Kellelegi midagi vägisi peale ei suruta.

Tiiu pilt
0

Aaria Rreisiga Horvaatiasse

Kas keegi on käinud selle firmaga reisimas.Tiit Reisiga Norra reis oli super. Möödunud aastal Ungari-Slovakkia reis EUROTOURIGA oli jama.Poole ööni otsisime öömaja. Bussis puudus kuum vesi.Giid ei osanud nende maade kohta midagi rääkida.Pikal sõidul läbi Poola oleks võinud mõni videogi olla.

eneli pilt
0

Est-Reisid

Mul on ka kavatsus selle aasta mais just selle firmaga Horvaatiasse minna ja reis juba broneeritud. Valisin ka just meeldiva reisikava pärast. Loodan väga, et sel aastal reis ikka toimub, sest mul on eelmisest aastast mitme teise firmaga halb kogemus, et reisid ei läinud välja ja lõpuks pidin ikkagi minema juulis reisile, kui on just see kõige palavam aeg ja reisimine ei ole eriti mugav. Seega kutsun inimesi ikka ka mais-juunis reisima, sest lõunapool on siis juba soe ja saab juba ka ujumas käia. Vähemalt Horvaatias pidi mais juba paras suvine olema.
Kui keegi on Est-Reisidega just sellel reisil käinud, siis palun jagage muljeid.

 pilt
0

Käisin Est-Reisidega 2005

Käisin Est-Reisidega 2005 a. mais Horvaatia reisil. Ilmad olid super, sooja oli üle 20 kraadi ja vesi samuti soe. Reis iseenesest oli samuti huvitav.

 pilt
0

tensil veel septembri

tensil veel septembri reisile kohti, teised ka juba välja müüdud.Neil väga tore giid Imbi.

 pilt
0

perereisid horvaatias

selline reisikas teeb ka horvaatiasse bussireise ja seda nii algusega tartust kui tallinnast. kuigi enne peaks tsekkime reisiseltskonda. meil õnnestus eelmisel aastal sattuda bussi, mis koosnes peamiselt reisihuvilistest pensionäridest ning meie igasugused arvamusavaldused (kas teha veel ühe kiriku juures peatus ja et kas üldse lasta grupp 11-päevase reisi jooksul mõnda suuremasse poodi kui bensiinijaam) jäidki enamasti hüüdja hääleks kõrbes.

 pilt
0

Vastuseks Aaria Reisidega Euroopasse

Kui Aaria Reisid kasutavad oma 2-kordset, vist 75-kohalist bussi, mille sõidukiirus (aeglus) on keskmiselt 60 km/tunnis, siis on see paras katsumus. Kogesin eelmisel aastal. Ööbimiskohta jõudmine kella 1–2 ajal öösel.
PS! Ei ole viriseja. See oli minu ainus ebameeldiv reisibüroo valik.

 pilt
0

Soovitus reisiks!

Oleme 2 korda käinud Horvaatias Embach Toursiga ja väga rahule jäänud. Lennukiga 3 tunniga kohal ja kohapeal saab bussiga ekskursioonile minna. Reisikohveri pidevast pakkimisest olete vabad! Peatuspaigast Orebicist kohe silmapiiril Kotšula imeline saar ja Mljeti saarele saab võtta kohapeal ühepäevase ekskursiooni. Suurepärased vaated ja imeline loodus! Samuti saab kohapeal osta veel teisigi ekskursioone.Pealigi on toredad reisikorraldajad!
Olen korra käinud bussireisil Eurotouriga Itaalias ja kohutavaid katsumusi üle elanud ja enam kunagi selle firmaga ei reisi!

Inger-Stina Palmet pilt
0

Bussidest

Aaria Reisidel ei ole esiteks ühtegi kahekordset bussi. Teiseks – ka ükski renditud buss ei sõida kiirteel kiirusega 60 km tunnis. Linnavahel ja piiratud kiirustega aladel sõidetakse loomulikult 50 km/h.

Muuseas, bussi teiselt korruselt tundub ka 120 km/h 60 kilomeetrise tunnikiirusena. Kui soovite aduda kiirust, tulge istuge hetkeks alla, ehk bussijuht lubab natuke aega all esiklaasi juures istuda.

Euroopa Liidus on kiiruspiirang bussidele 80 km/h. Bussid, millega võib sõita max 105 km/h on väljalaskeaastaga 2004. Seda otsustab Saksamaal tehtav ülevaatus.

Seni, kuni Eesti majandus on lapsekingades, ei kajastu see mitte ainult sotsiaalsetes tingimustes: tervishoid, haridus vms, vaid ka muudes tööstusharudes – ka turismis. Kuni meie majandus on sellises seisus ei ole võimalik osta tuliuusi busse, mis maksavad alates 350 000 € = 5 400 000 eek.
Meie inimesed ei ole valmis seda summat kaudse kuluna kinni maksma.

Võtame näiteks bussireisi Hispaaniasse. Aaria Reisid pakub 13-päevast reisi 4590.- eek. Sakslased sõidavad sama marsruuti, loomulikult maha arvestada Poola ja Baltikum. Peale selle ööbivad nad teel sinna ja tagasi bussis. Hotell Hispaanias on täpselt sama – 3*** mere ääres. Ja sakslased maksavad sama reisi eest alates 550€, meie reis maksab 300€.
200€ vahe tuleneb sellest, et sakslased “maksavad kinni” uut bussi ja kohaliku reisifirma suuremat kasumit.

Seega, kuniks meie majandus on selline ja kuniks meil ei ole nii palju raha, pakume me ikka soodsaid võimalusi Euroopasse minna.

Väikse Remo emme pilt
0

aaria reiside bussidest

Olen Ingeriga ühel meelel – ülevalt ei taju kiirust – vahel tundub et lausa teosammul liigub buss, aga tegelikult ikka aegajalt sai lausa 150-ga sõidetud…
Meie jäime oma Hispaania bussireisiga ikka väga rahule…
Ülevalt avanes imeilus vaade, eriti mägedes…võrratu..
Muidugu mägedes sellise suurebussiga sõit on pea võrdeline tivoli ameerika mägedega…üli mõnus…
Ja meie pisipõnnile väga meeldis kõrgelt vaade…

Ole tubli Inger, ning jõudu ja jaksu..

eedi janson pilt
0

Kas AARIAGA Horvaatiasse

2006endal käisin Aaria reisidega Horvaatias kahel korral-kevadel ja sügisel Mõlemal korral oli reis täiesti tasemel Ööbimis kohtadesse jõudsime varakult ja bussid liikusid normaalselt.Varem olin Viru Reiside klient 8 aastat.Igal juhul Aaria Reisidega olen väga rahul.Sel aastal kasutan samuti seda reisi firmat.

viks pilt
0

Horvaatia

Kas keegi on reisinud giid Merle Merelaiuga Viru reisidest?

Tšultanja pilt
0

No ja kui keegi on temaga reisinud?

Lihtsalt uudishimust pärin, et kas piletid on ka juba ostetud?

xx pilt
0

On kätte jõudnud aasta 2011. Paljud siinmainitud reisikorraldajad on pildilt kadunud. Kas sel suvel pakettreise Horvaatiasse üldse tehakse ja keda soovitate?

Reisipakkumised