Millise reisikorraldajaga Horvaatiasse?

 pilt
00

Tere
Oleks soov suvel Horvaatias käia. Millise reisikorraldajaga minna? Sooviks bussirisi. Üks tingimus oleks veel selline, et algus/lõpp peaks olema Tartus.


 

 pilt
0

Siis sobib Est-Reisid

Even pilt
0

Kas eelnev mõtles seda

Kas eelnev mõtles seda reisi: http://www.estreisid.ee/144 ?
Kas mulle tundub või ongi kuidagi tühi. Liiga palju kuidagi puhkust, tahaks nagu rohkem näha.

gris pilt
0

viimane kava

Minu meelest just üsna mõnus reisikava. Erinevalt tavalistest bussireisidest annab rahvale võimaluse vahepeal ka niisama olla ja valida, mida rohkem teha meeldib. Kes tahab, pikutab niisama paar päeva kõht taeva poole, kes tahab, jõuab selle ajaga iseseisvalt midagi ette võtta ja kes tahab, saab seal kavas väljapakutud Dubrovniku ekskursioonile ja/või kalapiknikule minna.

tripp pilt
0

Minu meelest ka väga mõnus kava. Dubrovniku asemel käiks ma saarte peal. Trogir on linnana niigi ilus, Dubrovnik on lihtsalt “veel üks tore rannalinn”, aga saared on see päris Horvaatia.

 pilt
0

Kena kava on küll. Valiks samuti saared, Dubis 2 korda käidud. Ka tagasisõit on arukas, läbi Sloveenia ja Wieni, mitte sama teed mööda ruttu-ruttu. Ise sinna paaril aastal ei lähe, alles sügisel käisin.

 pilt
0

On ka www.tensireisid.ee

On ka www.tensireisid.ee mitu Horvaatia programmi ning bussireisid algusega Tartust ja lõpuga samuti.

 pilt
0

Est-reisidel

jäi 2006.a.mais Horvaatia reis ära reisijate vähesuse tottu. Teada anti nädal enne reisi. See oli väga ebameeldiv üllatus.

 pilt
0

ABZ Reisidega bussiga Horvaatiasse juulis

Tere!
Kas keegi on reisinud nimetatud firmaga? Meeldib nende reisiprogramm, kuid firmast ei tea midagi. Eriti huvitab meid kui uued või vanad on nende bussid, giidide tase.

Ette tänades,
AK

Mann pilt
0

Hoidu ABZ Reiside eest

Sai nendega Kreekas käidud. Buss oli tõeline uunikum, ei konditsioneeri, ei kohvi, bussijuhid olid niiiiiiiiii vanad, et oli oht, et võivad rooli taha ära surra. Reisisaatja ja giid ülimalt ülbed ja saamatud, piinasid tervet bussi oma jubeda muusikamaitsega jne. Öömajad alla igasugust arvestust. Kui probleeme ei taha, siis palun vali teine firma!

 pilt
0

Kõik oleneb giidist

Julgen soojalt soovitada ABZ Reiside Horvaatia reisi. Olen nendega seal mitu korda käinud ja lähen veel. Vähemalt selle giidiga reisides bussid alati korralikud ja bussijuhid kõbusad.Hotellid ka väga head. Kellelegi midagi vägisi peale ei suruta.

Tiiu pilt
0

Aaria Rreisiga Horvaatiasse

Kas keegi on käinud selle firmaga reisimas.Tiit Reisiga Norra reis oli super. Möödunud aastal Ungari-Slovakkia reis EUROTOURIGA oli jama.Poole ööni otsisime öömaja. Bussis puudus kuum vesi.Giid ei osanud nende maade kohta midagi rääkida.Pikal sõidul läbi Poola oleks võinud mõni videogi olla.

eneli pilt
0

Est-Reisid

Mul on ka kavatsus selle aasta mais just selle firmaga Horvaatiasse minna ja reis juba broneeritud. Valisin ka just meeldiva reisikava pärast. Loodan väga, et sel aastal reis ikka toimub, sest mul on eelmisest aastast mitme teise firmaga halb kogemus, et reisid ei läinud välja ja lõpuks pidin ikkagi minema juulis reisile, kui on just see kõige palavam aeg ja reisimine ei ole eriti mugav. Seega kutsun inimesi ikka ka mais-juunis reisima, sest lõunapool on siis juba soe ja saab juba ka ujumas käia. Vähemalt Horvaatias pidi mais juba paras suvine olema.
Kui keegi on Est-Reisidega just sellel reisil käinud, siis palun jagage muljeid.

 pilt
0

Käisin Est-Reisidega 2005

Käisin Est-Reisidega 2005 a. mais Horvaatia reisil. Ilmad olid super, sooja oli üle 20 kraadi ja vesi samuti soe. Reis iseenesest oli samuti huvitav.

 pilt
0

tensil veel septembri

tensil veel septembri reisile kohti, teised ka juba välja müüdud.Neil väga tore giid Imbi.

 pilt
0

perereisid horvaatias

selline reisikas teeb ka horvaatiasse bussireise ja seda nii algusega tartust kui tallinnast. kuigi enne peaks tsekkime reisiseltskonda. meil õnnestus eelmisel aastal sattuda bussi, mis koosnes peamiselt reisihuvilistest pensionäridest ning meie igasugused arvamusavaldused (kas teha veel ühe kiriku juures peatus ja et kas üldse lasta grupp 11-päevase reisi jooksul mõnda suuremasse poodi kui bensiinijaam) jäidki enamasti hüüdja hääleks kõrbes.

 pilt
0

Vastuseks Aaria Reisidega Euroopasse

Kui Aaria Reisid kasutavad oma 2-kordset, vist 75-kohalist bussi, mille sõidukiirus (aeglus) on keskmiselt 60 km/tunnis, siis on see paras katsumus. Kogesin eelmisel aastal. Ööbimiskohta jõudmine kella 1–2 ajal öösel.
PS! Ei ole viriseja. See oli minu ainus ebameeldiv reisibüroo valik.

 pilt
0

Soovitus reisiks!

Oleme 2 korda käinud Horvaatias Embach Toursiga ja väga rahule jäänud. Lennukiga 3 tunniga kohal ja kohapeal saab bussiga ekskursioonile minna. Reisikohveri pidevast pakkimisest olete vabad! Peatuspaigast Orebicist kohe silmapiiril Kotšula imeline saar ja Mljeti saarele saab võtta kohapeal ühepäevase ekskursiooni. Suurepärased vaated ja imeline loodus! Samuti saab kohapeal osta veel teisigi ekskursioone.Pealigi on toredad reisikorraldajad!
Olen korra käinud bussireisil Eurotouriga Itaalias ja kohutavaid katsumusi üle elanud ja enam kunagi selle firmaga ei reisi!

Inger-Stina Palmet pilt
0

Bussidest

Aaria Reisidel ei ole esiteks ühtegi kahekordset bussi. Teiseks – ka ükski renditud buss ei sõida kiirteel kiirusega 60 km tunnis. Linnavahel ja piiratud kiirustega aladel sõidetakse loomulikult 50 km/h.

Muuseas, bussi teiselt korruselt tundub ka 120 km/h 60 kilomeetrise tunnikiirusena. Kui soovite aduda kiirust, tulge istuge hetkeks alla, ehk bussijuht lubab natuke aega all esiklaasi juures istuda.

Euroopa Liidus on kiiruspiirang bussidele 80 km/h. Bussid, millega võib sõita max 105 km/h on väljalaskeaastaga 2004. Seda otsustab Saksamaal tehtav ülevaatus.

Seni, kuni Eesti majandus on lapsekingades, ei kajastu see mitte ainult sotsiaalsetes tingimustes: tervishoid, haridus vms, vaid ka muudes tööstusharudes – ka turismis. Kuni meie majandus on sellises seisus ei ole võimalik osta tuliuusi busse, mis maksavad alates 350 000 € = 5 400 000 eek.
Meie inimesed ei ole valmis seda summat kaudse kuluna kinni maksma.

Võtame näiteks bussireisi Hispaaniasse. Aaria Reisid pakub 13-päevast reisi 4590.- eek. Sakslased sõidavad sama marsruuti, loomulikult maha arvestada Poola ja Baltikum. Peale selle ööbivad nad teel sinna ja tagasi bussis. Hotell Hispaanias on täpselt sama – 3*** mere ääres. Ja sakslased maksavad sama reisi eest alates 550€, meie reis maksab 300€.
200€ vahe tuleneb sellest, et sakslased “maksavad kinni” uut bussi ja kohaliku reisifirma suuremat kasumit.

Seega, kuniks meie majandus on selline ja kuniks meil ei ole nii palju raha, pakume me ikka soodsaid võimalusi Euroopasse minna.

Väikse Remo emme pilt
0

aaria reiside bussidest

Olen Ingeriga ühel meelel – ülevalt ei taju kiirust – vahel tundub et lausa teosammul liigub buss, aga tegelikult ikka aegajalt sai lausa 150-ga sõidetud…
Meie jäime oma Hispaania bussireisiga ikka väga rahule…
Ülevalt avanes imeilus vaade, eriti mägedes…võrratu..
Muidugu mägedes sellise suurebussiga sõit on pea võrdeline tivoli ameerika mägedega…üli mõnus…
Ja meie pisipõnnile väga meeldis kõrgelt vaade…

Ole tubli Inger, ning jõudu ja jaksu..

eedi janson pilt
0

Kas AARIAGA Horvaatiasse

2006endal käisin Aaria reisidega Horvaatias kahel korral-kevadel ja sügisel Mõlemal korral oli reis täiesti tasemel Ööbimis kohtadesse jõudsime varakult ja bussid liikusid normaalselt.Varem olin Viru Reiside klient 8 aastat.Igal juhul Aaria Reisidega olen väga rahul.Sel aastal kasutan samuti seda reisi firmat.

viks pilt
0

Horvaatia

Kas keegi on reisinud giid Merle Merelaiuga Viru reisidest?

Tšultanja pilt
0

No ja kui keegi on temaga reisinud?

Lihtsalt uudishimust pärin, et kas piletid on ka juba ostetud?

xx pilt
0

On kätte jõudnud aasta 2011. Paljud siinmainitud reisikorraldajad on pildilt kadunud. Kas sel suvel pakettreise Horvaatiasse üldse tehakse ja keda soovitate?

kiisukurr pilt
0

Plaan minna kahe lapsega (18 ja 7) Horvaatiasse, esimene reis sinna. Soodsaim variant on Virureisid Sloveenia-Horvaatia-Bosnia ja Hertsegoviina koos puhkusega. Kas keegi on hiljuti sel reisil käinud, saab seal ka kohapeal olla? Plaani järgi saab, samas nendega reisinuna tean, et neil on päevad megatihedaks aetud.
Vaatasin ka lennuk-autorent varianti, aga läheb üksi makstes suht kalliks. Nats hirmutab ka üksi sõitmine, siiani ikka koos mõne teise juhiga käidud :)
Jagage kogemusi, kes sel VR reisil käinud

senjoora pilt
1

Käisin sellel reisil 2013. aastal ja jäin väga rahule. Minu parim ja põnevaim reis Virureisidega. Viis päeva oli kohapeal elamine kaunis Kleki külakeses mere ääres. Piisavalt oli aega rannapuhkuseks ja väljasõitudeks. Plaanin millalgi veel uuesti selle reisi ette võtta, sest endal jäi tookord Dubrovnikus, Mostaris ning Bosnia ja Hertsegoviinas käimata ning Plitvicka looduspark, Postojna koobastik ning Split väärivad ka mitmekordset külastamist. Samuti paadisõit ning pidu Neretva kaldal ja jahisõit merel koos kalapiknikuga saarel olid vahvad.

Matty54 pilt
0

To bussidest/Aaria! Sakslased saavad palka.. 3000–3500 euri kuus!Sakslased puhkavad hotellis,mis asub merest..50–100 meerit!Aga eestlased elavad hotellis,mis asub merest, 500–1000 meetri kaugusel!(Lloret de Mar)Sakslased saavad süüa,kolm korda päevas,ning vein ja õlu on hinna sees!:)

Eestlane02 pilt
2

kiisukurr: Meie käisime vist 2012. aastal samal reisil Viru Reisidega. Meil oli kõik hästi, viperusi polnud ja jäime tõesti reisiga rahule. Väga meeldis väljasõit jõele, laevareis koos kalapiknikuga, samuti ka rafting (aktiivne puhkus on just meeltmööda, rannas lebada nii palju ei viitsigi), ka rand ja majutus Klekis. Bosnia oli päris teistmoodi ja elamus ning jäi samuti meelde. Giid Evega jäime 100% rahule.
Samas olles nüüd kuulnud viimaste aastate tagasisidet teistelt reisijatelt, kuidas bussid on kogu aeg katki jms, siis ei tea, kas enam julgeks nendega sõita. Eks pead ise lugema ja otsustama.

Jaanika30 pilt
1

kiisukurr, vaata sealt http://www.bohemiantravel.ee/HR.htm. See on suur firma, kes teeb erinevaid reisi erinevate nimede all. See on näiteks Bohemian Travel, kellel on Horvaatia, Tšehhi ja Ungari reisid. On olemas Carinthia Reisen, mis teeb reise ainult Austriasse.
Olen nendega käinud Austrias. Kõik oli super ja suur pluss, et odav hind. Olen lugenud palju häid arvamusi Bohemian Travel'i kohta, seega julgen soovitada

AnMe pilt
1

Horvaatiasse saab ka lennukiga otse Tallinnast, miks bussiga loksuda? Lennukiga sinna ja siis kohapeal ekskursioonid kuhu soov on.

kiisukurr pilt
2

Annan tagasisidet oma küsimusele. Käisime Viru reisidega ja jäime väga rahule. Olime kõigeks valmis, seda enam, et väiksem laps polnud varem bussireisil käinud. Laps pidas suurepäraselt vastu, kordagi ei jonninud. Buss läks meil ka katki, seda saime teada kolmanda päeva hommikul, kui olime kell 5 oma asjad pakkinud, hommikusöögi sisse ajanud ja bussi juures valmis. Ilma me seetõttu millestki ei jäänud. Reis pikenes ühe päeva võrra, meile anti too päev vaba olemine. Kolasime omal käel Brnosse (hotell oli Brno lähedal) ja veetsime päeva Brno SPAs ja vanalinnaga tutvudes. Meie seltskond oli lisapäevaga väga rahul :)
Klekist väljasõidud võtsime kõik, need olid tõesti suurepärased. Terve päeva kestnud sõit Sarajevosse ja tagasi kulges mööda Neretva jõe orgu mägede vahel. Mega elamus. Paadisõit oli super, ainult õhtu venis meie jaoks tiba pikaks (7 aastane vihtus mõnuga tantsu, 18 aastane igavles tantsu ajal), jahisõit oli super, seal pakutav söök värske ja sulas suus.
Üldiselt julgen seda reisi Viru Reisidega soovitada. Tuleb kõigeks valmis olla, hea tuju kaasa võtta ja mõnus elamus ongi olemas :)