Ööbimine Heathrow lennujaamas

 pilt
00

Kellel on kogemusi ööbimisega Heathrow lennujaamas? Jõuame sinna õhtul kell 18.00 ja järgmisel hommikul kell 7 väljub lend. Kas on mõtet broneerida kallist hotellituba kusagil läheduses, või saaks kuidagi ühe öö lennujaamas olla? Kui turvaline see on ja kas vargaid tuleb eemale peletada :)?
Kuidas saada lihtsalt lennujaamast Londoni kesklinna, et paar tundi ringi jalutada ja siis lennujaama tagasi tulla?


 

karlissa pilt
0

H

No Heathrow on üpris turvaline. Silm tasub muidugi asjadel sellegipoolest peal hoida.
Eks ise tead kus ööbid. Saad sealgi pikali visatud. Mina eelistaksin siiski hotellituba.

 pilt
0

18 kuni 7 on ikka pikk aeg, oleks siis et kell 24 saabute ja 7 läheb järgmine, pigem võiks hotelli minna. Heathrow-st linna saab metrooga.

naine lapsega pilt
0

Palun liiklemisabi Londonis

palun abi selleks, et mul on kahe lennu vaheline aeg (Heathrows) 5 tundi. kas selle ajaga jõuan käia kesklinnas. Kuidas saab seda teha kiirelt ja soovitav odavalt? kaasas on 5 aastane laps.

 pilt
0

Ainus võimalus on Heathrow Express. Sõidab kesklinna 15 minutit.
Muidu on edasi-tagasi pilet 29 naela/675 krooni (lapsele 14/325), aga kui sõidad Londonisse pärast kella üht päeval, siis on spetsiaalsed Just Visiting sama päeva piletid.
Need on 17 naela/400 krooni (lapsele poole odavam) edasi-tagasi.

Rong jõuab Paddingtoni, kust ilmselt mõttekas kohe metrooga Piccdilysse või kuskile sõita ja seal paar tundi ringi vaadata.

 pilt
0

Aga kas see on õige, et alates kusagilt aprillist on lapsed tasuta?

 pilt
0

Heathrow Expressis kindlasti mitte, metroos võibolla jah. Heathrow Expressis võid oma lapse küll 4-aastaseks valetada, need saavad veel tasuta.

 pilt
0

Aga

kaua metroo kohale loksub ja mis selle hind on umbes?

 pilt
0

ÖÖbimise kohta veel

ÖÖbimise kohta veel selline link sulle: http://www.sleepinginairports.net/…heathrow.htm
Inimeste kommentaarid lennujaama kohta.

 pilt
0

metroo sõitis nats alla

metroo sõitis nats alla tunni Picadillysse. Ma ei tea, kas alati.

 pilt
0

Metrooga edasi-tagasi

Metrooga edasi-tagasi sõiduks arvesta julgelt 3 tundi. Sõidab tund aega pluss pikk marss sinna, kust metroo väljub Heathrows. Tagasi tulles arvestada, et iga kolmas Piccadilly Line'i rong sõidab Heathrowsse, teised pööravad enne ära. Hind pole metrool küll märkimisväärne, päevapilet selles tsoonis on alla 10 naela ilmselt. Üks ots mingi 4 naela ehk.
Aga kui aega on ainult 5 tundi, on ainus võimalus Heathrow Express.

isaac pilt
0

Metroo peaks käima umbes 45

Metroo peaks käima umbes 45 min. intervalliga, sõit ise üle tunni.
Alla 3 tunni ei tohiks kindlasti arvestada.

 pilt
0

kas seal Paddingtoni kandis midagi teha ka on?
kas H expressiga saab jätkuvalt edasi sõita sama piletiga või on siis juba uut vaja

paul pilt
0

ööbimine

vaata sinna-mina sain kuu aega ette tellides 15naelaga, suht lennujaama ligidal//www.travelodge.co.uk/

Tip pilt
0

Oskab keegi kommenteerida öö veetmist Heathrow lennujaamas turvatsoonist väljas? Jõuame Londonisse õhtul pool 11, järgmine lend hommikul ja hotelli otsustasime mitte võtta. Kuna jõuame nii hilja, siis ma ei ole kindel, kas turvatsooni enam pääseb.
Oskab ehk keegi öelda, kas kl 11 paiku õhtul saab terminalist 4 terminali 5 (vähemalt lennujaama kodukalt ei jäänud silma, et buss käiks mingitel kindlatel kellaaegadel, seega peaks vist saama?) ja kas terminalis 5 saab veel turvatsooni? Vantaas näiteks terminal 1 õhtul hilja enam ei pääse, turva ei tööta:) Madridis jällegi saab ööpäev läbi turvatsooni sisse jalutada.

Ja kui turvatsooni ei saa, siis kuidas on Heathrow´s pikutamise tingimused väljaspool turvatsooni? Pole ise Heathrow´s secure area´st väljas käinud.

Hea Kurimoor pilt
0

Heathrows on ka turvatsoonis pikutamise võimalused jube nirud. Sealne “suurepärane” sisekujundaja on istmetele käetoed ette näinud ja pikali saab heita, kas põrandale või siis kohtadesse, kus jõujuurikad on istmeid disaininud.

Dharma pilt
0

Paar aastat tagasi ei saanud me õhtul turvatsooni sisse seepärast, et keegi ei teinud õhtul järgmisel hommikul kell 6 väljuvale lennule check in-i. Kui sul on check in varem juba kuskil tehtud ja pardakaart olemas, siis ei ole sul ehk vajadustki turvatsoonist välja tulla.
Heatrows oli kuskil Mc Donaldsi ees paar diivanit lauakeste ümber, kus inimesed magasid öösel ja sealsamas Mc Donaldsi kõrval kohe nurga taga oli baar, mis suletud öösel aga kus olid ka head pikad nahkpingid pikaliviskamiseks. Aga mis terminalis see oli, ei mäleta. Mäletan vaid, et lendasime sealt edasi kuhugile Kagu-Aasiasse. Ja kole külm ja tuuline oli seal Heatrows :)

Tip pilt
0

@ Dharma

Check-ini saan ikka tehtud, aga pagasit on vaja ka paraku võtta. Lennud on eri piletitel. Igatahes tänud ja eks ma hiljem raporteerin, kuidas oli:)