Soome lennujaamast sadamasse

 pilt
00

Saan lennukiga Soome ja vaja kuidagi Tallinnasse saada.Kas kellegil on aimu, kui palju maksab takso Soomes lennujaama ja sadama vahel…mul eriti suur pagas.Ma m6tlen , et kas tasub laevaga tulla v6i peaks ikka Finairiga kohe Eestisse p6rutama


 

Kristii pilt
0

Njah...

Takso ei ole just odav asi Soomes. Täpset hinda ei oska öelda, kuid liinibussiga lennujaamast kesklinna oli umbes tunni jagu sõitu. Arvestades et need mehed kihutavad teedel, mitte nagu siin, siis oli ikka päris mitu kilomeetrit.
Soovitan siiski üritada bussiga kesklinna ja sealt vajadusel tako sadamasse, tuleb odavam kindlasti. Olen kindel et bussijuht on seal 3* abivalmim kui siin ja saab su suurest pagasi murest aru..

lembit pilt
0

takso hind

bussipilet maksis 3 eurot ja takso hind oli väike takso 18 ja suur 36 eurot. tegemist oli mingi spetsiaalse taksofirmaga, kes on just orienteerunud lennujaama ja helsingi kesklinna vahet sõitmisega, sealt ka need fikseeritud hinnad, mis pidid üsna odavad olema. buss käib muidu üsna tihti kui tegu pole öö või varase hommikuga

Tiit pilt
0

Pole hullu

Kõige mugavam on kollaste väikebussidega, selle firma leiad lennujaamas kindlasti, kui natuke ringi kõnnid . Enne Eurot maksis see sõit 50 FIM-i Selle raha eest viib taksu sind kuhu iganes .
2.variant on sõita liinibussiga raudteejaama . Sellest kaugel pole ka bussijaam,kust saab bussiga Läänesadamasse .Lennujaama i-punktis peaks mõne linnaplaani leidma, ära sa ei eksi, küsida saab ka alati .

kylli pilt
0

Finnair

pakub 54 euro eest v6imalust soomest eestisse lennata.Loodan selle pileti endale kuidagi saada.Aga kui ei 6nnestu, eks siis tuleb laevaga tulla.

Toomas pilt
0

Vantaa lennujaamast raudteejaama....

.....käib vahemalt kahe firma busse. Yks teeb seda 3 euro eest, teine 4.90 eest. Väljumisajad lennujaama seina peal väljas. Raudteejaamast sadamasse on umbes 20–30 minutit jalutada. Hullem lugu on see, et praegu, talvel, käib kole vähe laevukesi üle vee.......