Kopsuröntgen

sazzix pilt
00

Tere siis..oskab keegi aidata? Tahan teha kopsupilte Austraalia viisa jaoks..et siis kus neid teha saab?? ette tänades


 

Liisax pilt
0

Tavaliselt teeb selliseid toiminguid ikka perearst.

 pilt
0

perearst ise ei tee, vaid annab saatekirja. muidugi võid minna ka röntgenisse oma raha eest.

 pilt
0

tõnismäe polikliinikus,

tõnismäe polikliinikus, Sirje Linntamm pildistab nati alla 400 eegu maksin talle!

 pilt
0

eestis 2 kohta kus teha...

eestis 2 kohta kus teha… yks siin juba mainitud ja teist nime ie mäleta, aga austraalia gov kodulehel info olemas… ise maxin vist 560 kui mälu ei peta…

 pilt
0

Ei usu, et Eestis 2 kohta, juba Tartus on neid vähemalt 2.

 pilt
0

NB! Liisax

Eestis ainult 2 kohta, kus saab seda teha!!! Ja mõlemad asuvad Tallinnas! Palun ärge kommenteerige siin, kes asjast midagi ei tea! Austraalia Immigratsioonibüroo aktsepteerib ainult dr Sirje Linntamm'i (Tõnismäe polikliinikus) ja dr Jaak eimäletaperekonnanime (asub Narva mnt alguses) tehtud kopsupilte. Täpsed aadressid ja telefonid on olemas austraalia valitsuse kodulehel. Isiklikult soovitan minna Sirje Linntammi juurde, sest seal on see mitusada krooni odavam. Infot kopsupildi kohta leidub ka siinsamas foorumis, varasemates postitutes. Uuri natukene!

 pilt
0

NB Liisax

Ja mingit saatekirja ei ole vaja! Lihtsalt lähed arsti vastuvõtuajal sinna ja ütled, et tahad kopsupilti Austraalia viisa jaoks.

 pilt
0

tere

oled kindel et kuskil mõjal see võimalik pole ???

 pilt
0

täiesti kindel jah et mujal pole kui tallinnnas eelpool mainitud kahes kohas, omad kogemused taotlemisel kinnitvad seda

Cristiano pilt
0

Ise tegin ka dr. Sirje Linntamme juures Tõnismäe polikliinikus. Tema tegeleb asjaga püsivalt ja probleeme ei tennikud. Raha oli vict vaja 380 eeku kui ma ei eksi.

 pilt
0

Austraalia viisa jaoks vajalikud dokumendid

Ausraalia viisa jaoks tuleb täita elektrooniline ankeet mida saab vormistada Berliinis asuva Austraalia Suursaatkonna kaudu. Olenevalt viisast tuleb lisada ka lisadokumente, mille hulka võivad kuuluda ka kopsupildid ja arstliku kontrolli paberid. Arstlikku kontrolli saab teha AINULT kahes kohas Tallinnas–Tõnismäe polikliinikus (Dr.Sirje Linntamm) ja Narva mnt. 7 (Dr.Jaak Tälli) 565.-EEK eest. Arsti vastuvõtule minnes peab kaasas olema Austraalia Suursaatkonna poolt väljastatud arstliku kontrolli jaoks vajalik ankeet mille saab pärast elektroonilise viisaankeedi täitmist. Lisaks peab kaasas olema ka passipilt, pass ja vahel nõutakse ka reisikindlustust.

 pilt
0

**

miks on vaja üldse kopsupilte? Aga kui mul on mujal tehtud, miks peaksin minema ennast veel topelt kiiritama?

jumbo pilt
0

viimasele

issand kui loll sa oled. sellepärast, et austraalia valitsusel on nende arstidega leping ja nii on petmise oht väga väike. Pealegi tahavad nad arsti märkusi ka näha ja nad oskavad seda spetsiaalset vormi täita. Ja miksmiksmiks? Eks ikka sellepärast, et sa tuberkoloosihaigena Austraaliasse ei tuleks ja siin seda edasi ei levitaks või siis nende raha eest ennast ravida ei paluks. Tumba oled! Kui nii negatiivse suhtumisega oled, siis ei olegi sul vaja ennast kiiritada – jää parem Eestimaa pinnale, on kõigie parem. Eesti on sinusuguseid täis.

 pilt
0

lenna

appi kui loll jutt viimasel, harimatu mats. kui inimene küsib, saab ka viisakamalt vastata.

hennukas pilt
0

no ma ei tea.. kui juba nii korralikult eespool ära seletati ja keegi ikka küsib MIKS siis ajabki suht närvi. ma käisin ka nädal tagasi sirje lintammi juures ja mingit saatekirja ega midagi vaja pole. maksta saab aint sulas.

 pilt
0

yldse ei vingu

ja olen eluga rahul, ei viicinud tõnismäega jamada ja tegin pildi täna Tälli juures ära, aga hinnax väänati 710 eeki, ilmselt olid suured kopsud, aga mida ma ikka vaidlen, visiiditasu oli 400, pilt 260 ja saatmine 50. kõik ilusti arvel kirjas. aga jah kaaslane tegi tõnismäel tal oli 380
aga ma arvan et mul tuli ilusam pilt ja saxa arstile meeldib;)

Rait89 pilt
0

tegin pildi ära Narva mntl, maksma läks 710 kr, muidu oleks tõnismäel teind aga Sirje ütles et ta kuskil koolitusel ja et ei saa teha.

maddox pilt
0

sai ka seal kopse näitamas käidud mõnusa rulli eest aga pole hullu nüüd õnnex viisa käes

ward pilt
0

kui kiiresti?

Mul selline probleem,et WH viisa sai tehtud 15 oktoober, aga kuna mul alles plaanis minna Austraaliasse juuni algus ja praegu nagu aega eriti kopsuröntgenisse minna ei ole, kas siis võib pildi ka paar nädalat hiljem lasta teha või on mul kahe silma vahele jäänud reegel et rötgenisse peab ka mingil teatul ajal jõudma?

maddox pilt
0

ei tea küll kindlalt aga ei usu, sest isegi sai röntgen tehtud hiljem ja viisa kättesaamisega probleeme polnud

 pilt
0

Tere.Selline kusimus, et kas mul kui eestlasel on voimalik hispaanias see kopuspilt ara teha?Nagu aru sain siis mul on voimalik kogu see viisa taotlemise protsess interneti kaudu teha?Kui see vastab toele siis ongi ainult see kopsupildi tegemise probleem.

 pilt
0

Rait89

mul selline küsimus, et kui kiiresi nad sealt narva mntlt seda pilti edasi saadavad, tegin 2 nädalata tagasi pildi aga ikka näitab veel et nad pole kätte saand seal austraalias seda? keegi äkki teab?

Janno pilt
0

Kopsupildid

lähevad teele üldiselt korra nädalas, vahel ka harvem. Hetkel on asi pigem selles, et saatkonnal on suur töökoormus, mis tuleneb reisimise kõrghooajast Austraalia suunal. Netis on selle kohta ka info liikunud, et viisa taotluste läbivaatus võib võtta aega 4–6 nädalat…Seega kannatust.

-Ireen- pilt
0

Kopsupildid

Heip. isa käisin Narva mnt.l tegemas, kuigi hoiatati, et ta armastab venitada…aga kuna sirjel aega polnud, siis mis teha…viisa sain 2 nädalaga kätte, nii, et ma usun, et mu kopsudes on seda laulu indu ja tantsu tahet:D
…tglt. sain sealt ka teada, et asi päris nii hull pole, et ainult 2 arsti saavad Eestis teie ilusaid kopse pildistada…saad ka mujal eesti linnades teha, oleneb kellelga neil kahel arstil, kes su pildi lõpuks läbi vaatavad, ära kinnitavad ja teele panevad …leping on sõlmitud…ega ma eriti rohkem täpsustanud,et kes ja kus…aga soovitan uurida…kes tln.st pole ja asjaga kiire käes.kindlasti rgistratuurist või vähemalt narva mnt.e pildistajad oskavad seda teemat komenteerida.
hispaania kohta aga…
…tean, et tuttav tegi usas pidi ära,vahepeal pidi aga Eestisse tagasi tulema…ja siin andis austraalia toimkond teada, et usas on kopsupilt valesti tehtud…no mine sa võta kinni mis pidi nad teda seal pildistasid…ja ta läks tegi eestis uue..... ehk aga hispaanlased on vähe teravama silmaga;) edu

geilas pilt
0

kopsupildid

mina kaisin austraalias turisti viisaga selle aasta jaanuaris. viisa tegin internetis,vastuse sain jargmisel paeval. ja mingit kopsupilti ei teinud. ei taha targutada aga tavalise turistina ei kysinud seda kyll keegi

 pilt
0

Austraalia viisat võivad eestlased taotleda ükskõik mis geograafilises punktis – peaasi, et Austraaliast väljaspool. Ja aktsepteeritakse ükskõik millise riigi arstikontrolli, aga muidugi peab valima arsti, kes on Austraalia saatkonna poolt kinnitatud ja tolles ametlikus nimekirjas.

Kylliv pilt
0

Aga mul selline küsimus, et mis ankeet arsti juurde kaasa tuleb võtta? Helistades ütles Linntamm, et on vaja ankeeti ja pilte, siis helistage uuesti. Kust selle ankeedi saab? väidetavalt pidi internetis üleval olema, aga ma ei suuda selle kohta migit informatsiooni leida.

lostprophet pilt
0

kui viisa taotlus täidetud

kui viisa taotlus täidetud ja ära makstud, siis on võimalik see ankeet alles pdf-na saada