Pariisi reis

Alessandro9 pilt
00

Tervist, et siis probleem on selles, lähen lähiajal esimest korda Pariisi sõbraga ning vajaks väga head soovitust soodsale ja heale hotellile kesklinnas või kesklinna läheduses. Läheme kolmeks ööks ja on vaja hotelli, hind võiks olla < 50–100 eur/öö kahepeale. Ei tea, mis selle raha eest saab, kas 2,3,4* hotelli?! Eesmärk: veeta nädalavahetus Pariisis. Aidake, kas või lihtsalt hea nõuga Pariisi kohta.


 

Rännumees pilt
0

Pariisi hotellid

50–100 EUR eest saab kesklinna lähedale suhteliselt low-end hotelli. See tähendab 2–3 tärni maksimum. 50 EUR eest saad ilmselt tõelise peldiku, 100 EUR eest võib juba midagi loota.
Olin septembri lõpul sellises hotellis nagu “Hotel Sevigné” – http://www.le-sevigne.com/. Hind öö kohta tuli veidi alla 90 EUR (kahene tuba). Mis ma siis hotellist arvan? See on väike, puhas, hea asukohaga ning selles on maailma väikseim lift. Toad olid pariislikult kasina suurusega, kuid siiski suuremad kui ootasin. Positiivne oli see, et kuigi aknad olid tänava poole, oli vaikne.
Olulisim oli siiski asukoht. Hotell asub Marais kvartalis, 10 mintsase jalutuskäigu kaugusel Notre-Dame'st ja Raekojast (Hotel de Ville). Selle läheduses asub väga palju restorane ja ka kiirsöögikohti (hiina, türgi, jaapani, vietnami jne). Sisuliselt kohe üle tee on St Pauli metroopeatus, mille kaudu on kogu linn käe-jala juures.
Seega kui keegi küsib, et kas ma läheks sinna hotelli tagasi, siis ütleksin jah. Suurt luksust pole seal oodata, kuid palju sa Pariisis olles ikka hotellis oled?

Alessandro9 pilt
0

suured tänud komentaaride eest ;)

 pilt
0

50 euro eest saab ka korraliku hotelli kesklinna

Kui 30 päeva enne reserveerida, saab ka 50 euro eest kesklinna korraliku toa.Vaata www.accorhotels.com.