LaStrada

 pilt
00

Kas keegi on kasutanud LaStrada reisiteenuseid? Pakuvad teised odavaid reise Itaaliasse, kuid ei julgeks täiesti tundmatut firmat usaldada.
Teretulnud oleks ka teised soovitused reisibüroo valikul, kui soovitud sihtkohaks oleks Itaalia ja reisikulud odavamapoolsed.
Aitäh!


 
Kat pilt
00

No mina igatahes riskisin ja broneerisin Rimini reisi. Odav on tõesti.

 pilt
00

kallimat tahaks

kas on ka mõni eksklusiivsem/kallim bussiturismi firma.
nii, et saaks üksinda kahe istme peal laiutada, poleks ainult sõge kimamine jne.

Nette pilt
00

Uuri Germalo reisibüroost, TI

Uuri Germalo reisibüroost, TIIT reisidest ja Tensi reisidest, olen palju positiivset kuulunud. Sellevõrra loomulikult ka kallim.

 pilt
00

üksinda istmel laiutada saab siis, kui teine koht ka välja osta või kui grupp ei tule täis ;-) ükski firma ei taha loobuda kasumist ja kui vähegi võimalik, müüakse buss lõhki.
germalo on tasemel, tensi ka ja head olen kuulnud veel gondvanast. tiit on kõikuva kvaliteediga.

madmax pilt
00

mina riskisin samuti,vaatame,

mina riskisin samuti,vaatame,mis reisist välja tuleb.küsiksin teistelt,kuna keegi läheb?ise lähen 6.juuli reisiga.

Kohver pilt
00

Väga ok on

Täitsa tasemel firma on. Oma kogemusest v6in öelda, et nende pronnitud hotellid olid väga tasemel ja mingeid muid probleeme ka ei olnud.Ilus reis oli pealegi. Mine julgelt.

 pilt
00

lähen

8. juuni reisiga. Ei jõua ära oodata.

 pilt
00

Tips

Hallooo!!! Need, kes nüüdseks juba La Stradaga käinud on, kuidas oli??? Tahaks nendega Veneetsia karnevalile minna.

Itaalia fänn pilt
00

Rimini

Tahtsin vaid öelda, et Rimini on mõnus linn. Eriti just noortele kuna nagu ka itaallased ise ütlevad, ööklubide linn.
Ning vaid 20 min kaugusel San Marino, kah väga kena linn.
Üks kõik kuhu sa ka itaalias ei läheks lummab see “täiega”. Olen itaalias juba 2 korda käinud nii põhjas kui lõunas – kõik on fantastiline!!! Lähen sel suvel uuesti.

Nojah pilt
00

Käisin

LaStrada oli väga hea. Ei kurda millegi üle, 3-tärni hotell tasemel (2-tärni kohta oli paar paha sõna kuulda), giidid head, bussijuhid vahvad, kõik sujus meeldivalt ja inetute vahejuhtumiteta. Ja maa ise – pole sõnu.

 pilt
00

normull reis

Juulis on Itaalias veidi liialt palav, aga Lastrada bussides on hea kliimaseade ja see on tugevalt abiks. Hotellid on mõnusad. Itaalias olles oli lausa Ibiza tunne kui hotelli ees kasvavad palmid. Ainuke kurnav asjaolu on pikk bussisõit. Aga kui head kaaslased kaasas, siis on dibensdobens!

Boot pilt
00

soovitan!

Käisime eelmisel aastal LaStradaga Riminis ja jäime väga rahule, odav hind ja hea kvaliteet, hotellid olid head, giid oli hea, täitsa oma ala fänn. Mingeid probleeme ei tekkinud, julgen soovitada!

 pilt
00

Lahe reis

LaStradaga Riminisse reisida oli lausa lust. Odav, giid tasemel, hea kvaliteet, normaalne uus buss, vinge hotell. Näiteks Rooma ekskursioonil et mitte seista pool päeva Colosseumi järjekorras oli tellitud kohalik (venekeelt rääkiv) giid. Kohalikud giidid saavad oma grupiga väljaspool järjekorda sisse jne. Hetkel kõige paremini korraldatud bussireis kus olen käinud.

muhv pilt
00

Puhata võib

aga midagi eriti muud ei näe. Sõltub sellest, mida soovid. Kui tahad Itaalat näha ja muuseumides käia, siis La Strada ei sobi. Kui tahad lihtsalt sõita ja puhata, siis puhkusevariant sobib. Kultuurireisi ära looda.

kolmesajane pilt
00

La Strada on igati normaalne firma ja giidid on tasemel.
Rimini on igati tore linnake..
Käisime eelmisel suvel, väga tore oli:)

Max pilt
00

La Strada on väga viis

Ma olen palju reisinud.Kuid sellist giidi pole ma kohanud nagu seda on La Strada giid TIIU väga hea omaala spets.Soovitan küll kasutada.Käisi märtsis itaalias ja jäin rahule.Ainult programm on väga tihe.

leopold pilt
00

La Strada on OK

Ise käisin aprillis,kuigi kiirelt lendasime Itaalia läbi,aga selle raha eest pole rohkemat nõudagi.Hotellid olid normaalsed.
Rimini variandil on puhkepäevi ka,et tasub minna.Positiivsed mälestused igal juhul.

pereema pilt
00

La Strada - mõnus

Käisin juulis Riminis 12 päeva, muljed värsked. Tore oli ! Maa on imeilus ! Reis oli hästi korraldatud, tänud Tiiule (giid) ja Rutile (reisisaatja)! Buss koos juhtidega-OK ! Hotelli MARIKA (**)ei soovitaks. Kokkuvõttes miskit hullu polnud, aga võrreldes Poola ja Tsehhi hotellidega oli tagasilöök. Kindlasti valida Itaaliasse sõiduks pikem reis, kuna seal on vabu päevi vahel. Need kuluvad tõesti ära !!! Reisipäevad on pikad ja kui järgmine päev vaba olla, saab puhata. Rand ja meri-oi,oi !
Igal juhul tasub minna ja seda firmat usaldada!

kirsike pilt
00

rimini

Tulin just Itaaliast, küll mitte La Stradaga, vaid omapäi ja mitte esimest, vaid neljandat korda ning julgen väita, et räpasemaid ja koledamaid randasid, kui on Rimini 20 km, ei ole ei Lääne-,Lõuna ega mujal Ida-Itaalias.

Keegi pilt
00

Itaalia

Eelmisel aastal käisin nendega Itaalia ringreisil, oli minu esimene reis ja täitsa Ok oli… nägime palju… väga kiire oli… puhata ei saanud… bussijuhid olid Ok, giidid võinuksid nats paremad olla, aga ma ei virise… tasemel… aga kui teil on võimalik lennukiga minna – siis valige lennuk… sellel aastal oli Ok.

 pilt
00

Itaalia ringreis

Käisime mehega 2004 a. suvel La Stradaga Itaalia ringreisil. Väga tore reis oli. Bussijuhid olid väga toredad. Meeldivaks üllatuseks oli see, et bussis sai firma poolt kogu-aeg teed ja kohvi. Tahaks kindlasti minna uuesti.

kevade pilt
00

Parim

LasTradaga käisime Veneetsias ja jäime väga rahule!

 pilt
00

Aga kas teile on väga

Aga kas teile on väga olulie just mingi reisifirmaga minna? Palju mõnusam on minna siinna mingi odavlennufirmaga( Easyjet, Ryanair) ja kohapeal iseseisvalt ringi liikuda…auto ntx võtta kui vaja kaugemale sõita ja hotellid saab ju internetis suurepäraselt ära proneerida. :)

Olev pilt
00

ITAALIA RINGREIS 18.-26.

ITAALIA RINGREIS 18.-26. märts 2006
Üdini rahule sa jääd, kui teed Itaalia ringreisi enne aprilli- hooaja algust – LaStrada bussireisiga: tasuta kohv, tee, leemekuubik, suhkur, plast-joogitops, suhtmugav buss WC kasutamise võimalusega, puhkepeatused iga 2,5–3 tunni järel, ööbimine 3–4-tärnilistes hotellides, enamasti ülirikkalik hommikusöök hinna sees, eriala hiilgavalt tundev giid Tiiu, põhjalikud tutvustused programmijärgseil objektidel, piisavalt vaba aega shoppamiseks. Kes peale ülimat rahulolu muud räägib, peab parajasti mingit paha tõbi põdema. Soovitame igaühele, kes reisib maailma avastamiseks ning reisist sügava rahololu tundmiseks kasutada LaStrada teenust.
Tervitustega Audru Keskkoolist
Liina, Janeli, Signe, Kristo, Rain, Olev.

*** pilt
00

la stradat kiidavad ainult need, kes pole varem teiste firmadega kusagil käinud. tundub nagu olekski see teie elu esimene bussireis olnud, kui kiitlete kõige elementaarsemate asjade üle, mis igas reisibussis olemas on (ja olid ka juba 10 aastat tagasi), konditsioneeri oleksite võinud ka lisada (kui see üldse töötas). hommikusöögid on alati reisidel hinna sees ja mina küll ei usu, et teil itaalia hotellides oli ülirikkalik hommikusöök, seal süüakse hommikul ainult moosisaia. ja see 3–4-tärnilistes hotellides ööbimise jutt on ka kahtlane, nende kodulehel on selle programmi sees kõik ööbimised 2-tärni hotellides. paremate hotellide lepinguid neil polegi. enamus nende reise näeb välja tohutu tormamisena, roomas polda poolt päevagi (midagi sellist et 5 tundi sõitu ööbimiskohast, siis 5 tundi kohapeal ja siis jälle 5 tundi tagasi ööbimiskohta), ööbimiskohad asuvad linnast väljas (või mingites imepisikestes linnades kus pole midagi teha), ööelu ei saa üldse nautida, väga palju aega raistakse edasi-tagasi sõitmise peale, kohapeal olemiseks jääb väga vähe aega. normaalne reis oleks siis, kui roomas ollakse kaks päeva ja ööbitakse kesklinna hotellis; kuigi vaatamist jätkuks seal mitmeks nädalaks. normaalne oleks ka kui giid jagaks kõigile (või grupi peale) linnakaardid, et keegi ära ei eksiks ja saaks iseseisvalt ringi käia (mida ma pole aga tiiu kohta kuulnud). kuna see firma veles travel, mis erinevate nimede alll erinevaid reise korraldab, kuulub venelastele, on reisidel ka palju venelasi ja kõik räägitud jutt tõlgitakse tihti ka vene keelde (seda õnneks teie puhul polnud). kuna teil puudub võrdlusmoment teiste firmade poolt korraldatud reisdega, siis te saategi ainult rahul olla. tore et reisi nautisite.

to "..... kiidavad ainult" pilt
00

miks anonüümne pikk

miks anonüümne pikk mahategev jutt? Julged öelda, julge ka olla avalik. Panid ehk tähele “enne aprilli”, seega hotelli valik hooajaeelselt parem, tõepoolest 3–4 tärni, lausa sviit, Poolas! Ning “enamasti” hommikusöögi kohta. Ja ära erutu, see pole tellitud lugu üldsegi mitte. Küllap leidub ka Sinu firmale kliente, kui sa just mingi er noortereisid ei ole.
nimi endine

teadja pilt
00

Minu ema käis Itaalias

Minu ema käis Itaalias sept. lõpp okt. algus ja täitsa suvised ilmad olid. Kusagilt netist vaatasin ilma Itaalias kuude lõikes,kus oli õhu ja vee keskmine temperatuur, nüüd ei mäleta kohta. Meri on kaua soe. Ja õhutemperatuur on raudselt üle 20 kraadi siis veel.

Liisu pilt
00

Mina käisin La Stradaga 3000 eek-i eest nädalasel bussireisil Veneetsia karnevalil. Arvan, et parim hinna ja kvaliteedi suhe!

Anna pilt
00

Nagu saan aru La Strada see on firma-turismikorraldaja.Kuidas seda leida ja võta ühendus? Võib olla kellegil on elektrooniline aadress?
Tänan

Putukas pilt
00

Mina käisin nüüd juuni lõpp-juuli algus 9 päevasel Itaalia reisil La Stradaga. Jäin ülimalt rahule ja soovitaksin kõigile! Hotellid olid kõik 3*, üks oli ka 4*. Giid Tiiu on kõigega vägagi kursis ja oskab igasugu põnevaid lugusid rääkida. Buss oli mugav-konditsioneer oli nii mõnus jahe, et õue ei tahtnudki eriti minna:p Ja bussijuhid (Maidu ja Egon) on vist küll oma ala parimad- oskasid väga hästi ka reisijate tuju üleval hoida! Väga professionaalsed, ei mingit ekslemist. Kõik leiti kiirelt üles ja alati olime igal pool ka täpselt kohal. Iseenesest oli palju käimist, aga trenni mittetegeva inimesena sain väga hästi hakkama:) Igas punktis anti üljuhul ka aega omapead ringi tatsata ja linnaga tutvuda. Suurepärane reis ja meeldivad mälestused!!!!!!

Mia pilt
00

Meie käisime juuli keskel

Meie käisime juuli keskel La Stradaga 9 päevasel Itaalia reisil. Kõik oli SUPER- giid Tiiu, bussijuhid, buss, hotellid ja otseloomulikult Itaalia ise. Julgelt soovitan ja kes rahule ei jää peab tõepoolest " parajasti mingit paha tõbi põdema", nagu eelpool öeldi…

Meie saabusime eile ... pilt
00

… 9 päevaselt reisilt, LaStradaga, Itaaliast.Jäime väga rahule! Selle raha eest parim, mida saada võis.Täname bussijuhte ning giid Tiiut, tore grupp juhtus ka olema.

yo pilt
00

me käisime vaheajal kooliga sellel itaalia reisil, mis on 9 päeva ja ka väga meeldis kõigile.itaalia on ikka võimas ja sellel reisil sai päris palju näha.hotellid olid ka selle raha eest normaalsed ja viimane öö veneetsia lähedal oli täiesti uskumatult luksuslikus hotellis otse mere kaldal.ma ei tea, mitu tärni sellel oli, aga kindlasti üle kahe, mis oli lubatud.
suur aitäh ka giid anule, kes meid välja kannatas ja itaaliaga lähemalt tuttavaks tegi.hästi huvitavalt oli tal reis planeeritud ja tegi kogu ajaloojutu ka kaasakiskuvamaks;)

TAIMI pilt
00

Tulin just eile La Strada 9

Tulin just eile La Strada 9 päevaselt reisilt Itaaliast.Köik oli väga tasemel,reisi hind ja kvaliteet on paigas.Kes tahab viriseda,leiab alati pöhjuse.Julgen soovitada soojalt!Giid Tiiu ja bussijuhid väga vahvad ja tublid,suur tänu neile!

 pilt
00

Niipalju häid kommentaare! Aitää Teile… Ise lähen samale reisile veel see kuu 19-nendal

Heleri pilt
00

La Strada hotellid?

Tervitused! Plaanis selle firmaga järgmine aasta Itaalia ringreisile sõita ja uurin veidi maad. Kas keegi juba käinud inimestest julgeb siia hotellide nimed ja/või kodukad üles kirjutada, kuskohas selle reisi ajal peatuti? Ja kas reisi broneerides anti võimalus lisatasu eest **-hotelli asemel ***-hotellis ööbida?

inc pilt
00

kuidas on Itaalias 2 ja 3

kuidas on Itaalias 2 ja 3 tärni hotelli hommikusöögid? Ning kuidas muidu hinnad on, tasub sealt midagi kaasa osta?

Heleri pilt
00

Inc'ile:

Kaasa osta tasub kõike, mis seostub pizza, pasta, oliivide ja keraamikaga :) Kui Sulle muidugi sellised teemad huvi pakuvad. Veneetsiast kindlasti kohaliku klaasitööstuse tooteid – ehteid ja midaiganes…

 pilt
00

incile

hommikusöök itaalias on saiake ja moos

 pilt
00

Inc`ile

hommikuks pakutakse ka fantastilist kohvi.....

n pilt
00

vältige odavreisifirmasid!

Meie Itaalia-reisi kogemus oli üsna ebameeldiv. Kogu sõit oli üks mõttetu tormamine, lisaks ülbe, ennasttäis giid, kellel oli pidevalt kuhugi kiire ja kes võttis endale sageli vabaduse reisijaid kritiseerida. See ei olnud meil kaugelt esimene reis, aga halb maitse oli asjal algusest peale kuni lõpuni küljes, soovitame tungivalt vältida kõigil Balti Kuurorti gruppi kuuluvaid firmasid ja nende korraldatud reise, Te saate kogu reisi ajaks stressi, mitte puhata.

piret pilt
00

hotellid

Kas keegi Itaalias käinud inimestest annaks teada ka hotellide nimesid või koduka aadresseid, kus nad peatunud on ja mida soovitada võiksid

sõidanbussiga pilt
00

to n (vältige odavreisifirmasid)
see kritiseeriv/ennasttäis gid oli ilmselt Tiiu, jah? ..endalgi temaga mitte just kõige rõõmustavamaid kogemusi..
..muidu reisil endal pole ju viga..

õie pilt
00

väike hirm...

Neid kommentaare lugedes tekis väike hirm enne LaStrada reisi itaaliasse.Võin öelda,et reis oli meeldiv,giid Triin tore,hotellid ületasid ootused,täitsa ok oli.Veel õhtune suplus meres oli meeldivaks üllatuseks ja hommikune päikesetõus mere ääres.Loomulikult öö jäi lühikeseks,aga kodus aega magada küll.Itaalia meeldis väga,kunagi tahaks minna sinna veel.

"odavfirmade" vältijatele pilt
00

Kui giid on teist

Kui giid on teist teadmistelt mäekõrguselt üle ja hoiab gruppi hiilgavalt vaos, siis võib ta tõesti mõnele ülbe tunduda, aga sel juhul tasub peeglisse vaadata ja viga endast otsida.

 pilt
00

Käisin kah, jama oli, oli küll ülbe giid ja üks igavene tõmblemine oli ka. Enam nendega küll ei reisiks.

 pilt
00

ei no halloo!!!

mida te ootate 9-päevaselt bussireisilt Itaaliasse?! 6 päeva läheb sellest ajast ju sinna ja tagasi sõitmise peale, koha peal ka veel sõitmist küllalt…loomulikult on see tõmblemine ja seda mitte giidi või reisifirma süü läbi.
kas sellised vingatsid elus maakaarti ka on vaadanud ja mõelnud, milliseid vahemaid tuleb läbida nii lühikese ajaga? enda lollus, kes enne sellist reisi loodab midagi enamat, kui aeg ja reisikava võimaldavad. aga ülevaate saab itaaliast ikkagi, ma usun.

 pilt
00

no kuulge, tõepoolest, vaadake mõnede matkaklubide pakkumisi, elada tuleb küll telgis, kuid see eest on tegemist väga heade reisidega, 18 päeva ja hind ka hea. ma EI SAA ARU reisil mugavuste tagaajamisest?!

 pilt
00

m-l

Ma just tulin sellelt 9 päevaselt, päris mõnus oli. See bussisõit, selle elab üle, Austrias näiteks oli hullult lAhe sõita läbi alpide. Vähe jääb näiteks poodides kolamiseks aega ja firenze toomkirikusse peaB omavoliliselt jooksma, aga hästi kihvt reis muidu,
Hotellid on väge head, ühekorra saime isegi kuurortisse 4 tärni8 hotelli.

Kati pilt
00

Capri

Keegi ei räägi siin Capri saarest.Kas La Strada reisides seda pole? Tahaks suvel minna Rimini reisile aga tahaks ka Caprile,kas on sinna võimalik minna omal käel?Töökaaslane kiitis väga 12 päevast reisi,et oli küllalt aega puhata ja ka lastele polnud kurnav!

 pilt
00

Ríminist Caprile on kaugevõitu, peab kuskil kohapeal ööbima. Muidu ei jää Caprile üldse aega. Sest ka laev Caprile võtab oma aja ja alati ei saa ka minutipealt aega arvestada. Kuid korra Capril käia tasub küll ära. 1 päevast jääb väheks. Kui pole kõrget lainet, saab ehk Sinises koopas käia, kuid ka see sinna-tagasi paatidega võtab 3 tundi. Peale selle tuleb ronida või sõita üles mäkke, sealt bussiga Capri idaossa ja lääneotsa, vaadata on vaja ka lõunarannikut. No 1 päevaga kuidagi ei jõua.

Raivo pilt
00

2003

2003a. Itaalia ringrreisiga väga rahul. Soovitan.

 pilt
00

Capri

Riminist Napolisse sõita kulub tõesti pea terve päev. Kui aega on siis tasub sealkandis olles ka Pompeis ja Sorrentos ära käia. Muidu nii pikka reisi ei tasuks ette võtta, sest ega see Capri midagi väga erilist ka ei ole. Põnev on seal kihutava bussiga kitsal teel mäeküge mööda Anacaprisse sõita ja köisrudteega end üles mäele lasta vedada, kust on ilusad vaated.

Ain pilt
00

Ilm märtsis Itaalias

Palun kirjeldage ilma märtsi keskel Itaalias, tahaks ka minna. Tänan

 pilt
00

Lausa luksus!

Endal on kogemus 19 päevaselt telkidega bussireisilt Hispaaniasse ja Portugali. Kui keegi viriseb siin pikkadest sõitudest ja viletsast hotellist või giidi ülbusest siis te pole õiget “reisikogemust” saanud. Vaadake WWW.turjatour.ee.
Endal on Rimini reis tõenäoliselt plaanis juunis.

 pilt
00

Juunis ehk veel sealkandis kanatab, kuid juulis ja augustis on liiga palav. Hea rannas vedeleda kuid kuskile sõita on piin.

 pilt
00

Märtsis Itaalias

Eelmisel aastal võttis Itaalia meid märtsis vastu sooja ilmaga ning Pisa torni juures niideti muru! Meie giid Triinu ja bussijuhid olid tublid.

 pilt
00

Kui Itaaliast midagi teada

Kui Itaaliast midagi teada ka tahate, siis minge Germaloga.La Strada on muidugi odav aga ka naha ja teada saate ainult selle odava raha eest ja peate soitma 6 paeva bussis, et 4–5 paeva kohal olla!!!!Niisama puhata Riminis on ju ok–kuigi see on muutunud suht slaavlaste paradiisiks ja intelligentne Itaalia kodanik viimaste aastatega on seda piirkonda vältima hakanud.
Kui teha vaga tapseid rahalisi arvestusi, kas ikka ei tule valja, et odav kaup on alati liiga kallis........

 pilt
00

Itaalia

Käisin augustis La Stradaga. Fantastiline oli. Rimini oli jama. Külm vesi ning vastikult soolane ja sogane, Pärnus on tunduvalt parem! õnneks ei peatunud me seal kuigi kaua. Bussiga sõita pole sugugi hull, kui on tore seltskond. Ja näeb nii palju. Olen käinud ka lennukiga, kole kesiseks jääb ja nii palju sehkeldusi lennujaamades…

 pilt
00

“odavfirmade” v – kui La Strada giidid oma klientuurist pea jagu üle ei oleks , siis ei tasuks neil üldse giid ollagi!!
Eesti reisiseltskond on tugevalt klassifitseerunud. Palun mitte mõista, et odavreisijad lambakari peaks olema, kuid nõudmisi enamustel sisukale reisile ei ole.Teine küsimus on rahakott, mis muidugi on kõigil erinev ja ka vähem maksta soovijatele tuleks Eesti turul ikkagi midagi pakkuda.Need kõik, kes komistasid ja rahule ei jäänud -palun võtke teatud tegijate nimed ette ja ärge ostke odavat kaupa.Aga tõtt ütelda ei saa ma aru, miks te enne reisi valikut selle peale ei mõelnud?OMA SÜÜ, et rahule ei jäänud. Ei pidanudki jääma, sest te pole LA STRADA kliendid.

Capri saarele La Strada ei sõida – siis oleks ju reisi hind tunduvalt kallim.

trinity pilt
00

Kiidan väga LaStradat !

Oli väga hea reis koos lõbusate bussijuhtide ja giid Triinuga. Itaalia oli igati meeldejääv ja üllatusterohke. Soovitan soojalt kõigile.

vahet pole pilt
00

La Strada EI OLE OK

Kvaliteet on liiga halb, s]itsime selle firmaga 2006 a. Rminisse. *** hotell oli tegelt nagu *. Ja **, mille on v]imalus tellida on isegi parem kui ***. Kahjuks fotosid pole, see oli vastik! Giidid võkisid parem olla kah. Muidu Itaalia on OK, aga sõita sinna tuleb parema firmaga, et mulje ei oleks halb.

 pilt
00

Pole viga.

Olen ka LaStrada ja Triinuga Itaalias käinud. Giid oli täiesti tasemel ja et palju sõita tuleb on ju algusest peale selge.Näeb küllaltki palju,ka hotellidel pole viga midagi.Selle raha eest saab küll ja rohkemgi.

hghggg pilt
00

ON vigu!!11!!!

Okei, okei, selle rahe eest, plaa-plaa… Aga kuula, *** hotell on *** hotell, mitte *! Tallinnas sa tellid ***, ja Riminis saad *(nojah nimetatakse seda hotelli ***, aga tegelt on see nagu mingi noortehotell või hostel!). Mine, vaata millised fotod on nende kodulehel, ma ei tea kust nad need võtsid. Asi on selles, et esiteks, tingimused seal on halbad, teiseks, informatsioon, mille nad tallinnas annavad, on vale. Aga meil oli vist teine giid.. neid oli isegi 2.

 pilt
00

Jumal küll – mida te siis ootate sellise hinna eest!? Minu teada seal nagu hoiatatase ka ette, et kui lähete, arvestage et kiire ja palju sõitmist. Nagu sellise odava raha eest ju on täiesti ok! Kõigile peaks miskit pakutama… ka nendele kes tahaks kasvõi natuke näha ja nii palju maksta ei taha!
Ps! giidide suhtes niipalju, et giid peabki oskama lolli lamba paika panem, et ülejäänud reisiseltskond saaks sõitu nautida!

Veinika pilt
00

Itaalia-LaStradaga

Tere
Käisime õpilastega okt-nov 2006 Itaalias. Kokku kestis reis 9-päeva. Olime väga rahul. Kõik oli OK! Hotellid olid kõik sellised *** ja ****-lised. Nägime kõike, mis oli programmis lubatud. Jõudsime isegi Vatikani muuseumites käia, mis algselt ei olnud sisse plaaneeritud. Ilmad olid ilusad ja soojad. Tõeline suvi valitses Itaalias, kui meil siin oli lumetorm. Siiralt soovitame. Suured tänud veel giid Triinu Borgale. Ja suured tänud ka La Stradale!!! Aitäh!

 pilt
00

>Probleem<

Hinna eest jaajaaa. Aisi ju pole selles!!1! Probleem, et nat ei ütle, kuidas sääl tegelikult on. Norm hotellid jne. Broššüüris oli, et toad on rõduga, hotellis võib isegi bassein olla. Vot see on probleem. Ja giidid meil olid vist teised, ja oli see 2006 juulis.

 pilt
00

pseudoprobleem

mis vahet seal on, kas tuba on rõduga või ilma-ega sinna elama ei lähe! no ja basseinist ju ka mõistusega olend puudust ei tunne, kui aadria meri vähem kui 100 m kaugusel lainetab!
ei taipa ma, miks enamus eestlasi reisidel vigu otsib ja mingeid mõttetuid probleeme tõstatab. vaadake itaaliat ja käige ringi, nautige kõike kaunist, mitte ärge vinguge ja halisege asjade üle, mis pole isegi mainimist väärt!

Kriips pilt
00

Nii lähen ka märtsi lõpu poole LasStradaga Itaalia. Tahaks teada, kui soe on 16– 22 märts umbes Itaalias. Tahaks teada, missuguseid riideid on kaasa võtnud need, kes on käinud sellel ajal seal.

 pilt
00

16-22 märts ongi umbes

16–22 märts ongi umbes 16–22 kraadi itaalias;)

 pilt
00

maksta tuleb kuidas?

Kas La stradaga reisijad äkki puistavad, et kas see firma tahab kohe peale bronni tegemist raha kätte saada või selle võib ka kuu hiljem üle kanda?

 pilt
00

mh?

Lihtne vastus> ära sina nendele maksa! liiga halb odav firma, ei tasu lihtsalt raha niimodi raisata, vali teist firmat!

 pilt
00

.

Vot siis, aga neile kes on Itaalias käinud reisifirmadega, palju raha olete kaasa võtnud? Palju on kulunud umbes?

 pilt
00

kuulnud ca 150 eurot. võta 250, jätkub, ja süüa saad osta kohapealt. On veel 2 variant: vali mitte lastradat, ja probleemid lahendatud!

 pilt
00

et siis ei pea üldse raha kaasa võtma, kui la stradaga ei lähe või kuidas?!

 pilt
00

Peale bronni tegemist ei ole kohe vaja maksta. Annavad sulle arve ja seal on ka kirjas, millal maksma pead.
Mina olen nende reisidega küll rahule jäänud.
Itaalia reisil oli giidiks Triinu, kellel on Itaaliast super teadmised, kuna ta on seal ise õppinud ja elanud.
Hotellid olid normaalsed, buss oli korralik ja bussijuhid super.

 pilt
00

raha tuleb võtta igal

raha tuleb võtta igal juhul, kui aga la stradaga sõidad, siis tuleb võtta rohkem

Mari-Liis pilt
00

Ka Lastradaga käinud, tasus ennast igati ära, soovitan välja mõelda varem, mida linnades vaba ajaga peale hakata, et jõuda kohtadesse, mis reisis sees pole, näiteks Firenze Toomkirik, kuhu me püüdsime joosta aga pandi tol päeval varem kinni.

ülla pilt
00

14-22aprill 2007

Lähen aprillis,olen vanem, on veel minusuguseid?

Max pilt
00

Käinu !

Olen käinud sama firmaga Itaalias ja ütlen et kõik oleneb giidist – reisijuhist. Meile õnneks sattus Pr. Tiiu(sügav kummardus talle). Nii fantastilist giidi on raske terves Eestis leida. Aga loomulikult on ka tähtis see kas oled kultuurireisil või puhkusereisil.

 pilt
00

Eelmine suvi tore reis

Käisin eelmisel suvel esimesel pikemal bussireisil La Stradaga – jäin väga rahule. Loomulikult on tempo kohapeal kiire, aga aimu sellest fantastilisest maast sai ning sõit läbi Alpide oli omaette elamus. Soovitan. Lisaks olid hotellid tip-top, kahesed toad. Teistel bussireiside korraldajatel on kuidagi kahtlased öömajad – mingid Formula ja Etapp hotellid, neljakesi toas jne. Pole enam telgiga rändamise eas ja seetõttu uurisin hoolega, millistel bussireisidel oleks tagatud normaalne ööbimine. Giid oli tasemel, buss korralik. Samas hind meie pere eelarvele taskukohane. Proovin Pariisi reisi ka ära.

 pilt
00

nad on itaalia spetsialistid

 pilt
00

hotellid

millistes hotellides olete ööbinud, kas keegi saaks anda mõne nime, et nende kohta rohkem uurida?

grete pilt
00

hotellid

Tulin täna tagasi itaaliast .
Väga hea oli.
Meie ööbisime :
poolas – hotell wodnik ***
tšehhis – hotell panon ***
itaalia – hotell quisisana ***
veneetsia – hotell le soleil ****

Väga head hotellid olid.

 pilt
00

Üllale!

Hei, kui vanem, minu ema läheb ka (vanem, 60 a siiski nooruslik proua)nendel kuupäevadel. ehk annaksite mingi meiliaadressi või telefoni?

Ülla pilt
00

Tore!

Olen enam vähem sama vana. Tore kui saaks “pinginaabri”

 pilt
00

rimini

On minna plaanis koos lapselapsega Rimini puhkusreisile.
Sooviks lihtsalt puhata ja ka natuke itaaliat näha. Soovitate?

 pilt
00

Oleneb, kui vana lapselaps on.

annikas pilt
00

8-16 august itaalia ringreis

kas on veel keegi siit, kes la stradaga sinna itaalia reisile läheb 8–16 august :)??
v on keegi juba käind sellel itaalia ringreisil ja millised on teie kogemused???

Reisipakkumised

Aktiivsed teemad