LaStrada

 pilt
00

Kas keegi on kasutanud LaStrada reisiteenuseid? Pakuvad teised odavaid reise Itaaliasse, kuid ei julgeks täiesti tundmatut firmat usaldada.
Teretulnud oleks ka teised soovitused reisibüroo valikul, kui soovitud sihtkohaks oleks Itaalia ja reisikulud odavamapoolsed.
Aitäh!


 

Kat pilt
0

No mina igatahes riskisin ja broneerisin Rimini reisi. Odav on tõesti.

 pilt
0

kallimat tahaks

kas on ka mõni eksklusiivsem/kallim bussiturismi firma.
nii, et saaks üksinda kahe istme peal laiutada, poleks ainult sõge kimamine jne.

Nette pilt
0

Uuri Germalo reisibüroost, TI

Uuri Germalo reisibüroost, TIIT reisidest ja Tensi reisidest, olen palju positiivset kuulunud. Sellevõrra loomulikult ka kallim.

 pilt
0

üksinda istmel laiutada saab siis, kui teine koht ka välja osta või kui grupp ei tule täis ;-) ükski firma ei taha loobuda kasumist ja kui vähegi võimalik, müüakse buss lõhki.
germalo on tasemel, tensi ka ja head olen kuulnud veel gondvanast. tiit on kõikuva kvaliteediga.

madmax pilt
0

mina riskisin samuti,vaatame,

mina riskisin samuti,vaatame,mis reisist välja tuleb.küsiksin teistelt,kuna keegi läheb?ise lähen 6.juuli reisiga.

Kohver pilt
0

Väga ok on

Täitsa tasemel firma on. Oma kogemusest v6in öelda, et nende pronnitud hotellid olid väga tasemel ja mingeid muid probleeme ka ei olnud.Ilus reis oli pealegi. Mine julgelt.

 pilt
0

lähen

8. juuni reisiga. Ei jõua ära oodata.

 pilt
0

Tips

Hallooo!!! Need, kes nüüdseks juba La Stradaga käinud on, kuidas oli??? Tahaks nendega Veneetsia karnevalile minna.

Itaalia fänn pilt
0

Rimini

Tahtsin vaid öelda, et Rimini on mõnus linn. Eriti just noortele kuna nagu ka itaallased ise ütlevad, ööklubide linn.
Ning vaid 20 min kaugusel San Marino, kah väga kena linn.
Üks kõik kuhu sa ka itaalias ei läheks lummab see “täiega”. Olen itaalias juba 2 korda käinud nii põhjas kui lõunas – kõik on fantastiline!!! Lähen sel suvel uuesti.

Nojah pilt
0

Käisin

LaStrada oli väga hea. Ei kurda millegi üle, 3-tärni hotell tasemel (2-tärni kohta oli paar paha sõna kuulda), giidid head, bussijuhid vahvad, kõik sujus meeldivalt ja inetute vahejuhtumiteta. Ja maa ise – pole sõnu.

 pilt
0

normull reis

Juulis on Itaalias veidi liialt palav, aga Lastrada bussides on hea kliimaseade ja see on tugevalt abiks. Hotellid on mõnusad. Itaalias olles oli lausa Ibiza tunne kui hotelli ees kasvavad palmid. Ainuke kurnav asjaolu on pikk bussisõit. Aga kui head kaaslased kaasas, siis on dibensdobens!

Boot pilt
0

soovitan!

Käisime eelmisel aastal LaStradaga Riminis ja jäime väga rahule, odav hind ja hea kvaliteet, hotellid olid head, giid oli hea, täitsa oma ala fänn. Mingeid probleeme ei tekkinud, julgen soovitada!

 pilt
0

Lahe reis

LaStradaga Riminisse reisida oli lausa lust. Odav, giid tasemel, hea kvaliteet, normaalne uus buss, vinge hotell. Näiteks Rooma ekskursioonil et mitte seista pool päeva Colosseumi järjekorras oli tellitud kohalik (venekeelt rääkiv) giid. Kohalikud giidid saavad oma grupiga väljaspool järjekorda sisse jne. Hetkel kõige paremini korraldatud bussireis kus olen käinud.

muhv pilt
0

Puhata võib

aga midagi eriti muud ei näe. Sõltub sellest, mida soovid. Kui tahad Itaalat näha ja muuseumides käia, siis La Strada ei sobi. Kui tahad lihtsalt sõita ja puhata, siis puhkusevariant sobib. Kultuurireisi ära looda.

kolmesajane pilt
0

La Strada on igati normaalne firma ja giidid on tasemel.
Rimini on igati tore linnake..
Käisime eelmisel suvel, väga tore oli:)

Max pilt
0

La Strada on väga viis

Ma olen palju reisinud.Kuid sellist giidi pole ma kohanud nagu seda on La Strada giid TIIU väga hea omaala spets.Soovitan küll kasutada.Käisi märtsis itaalias ja jäin rahule.Ainult programm on väga tihe.

leopold pilt
0

La Strada on OK

Ise käisin aprillis,kuigi kiirelt lendasime Itaalia läbi,aga selle raha eest pole rohkemat nõudagi.Hotellid olid normaalsed.
Rimini variandil on puhkepäevi ka,et tasub minna.Positiivsed mälestused igal juhul.

pereema pilt
0

La Strada - mõnus

Käisin juulis Riminis 12 päeva, muljed värsked. Tore oli ! Maa on imeilus ! Reis oli hästi korraldatud, tänud Tiiule (giid) ja Rutile (reisisaatja)! Buss koos juhtidega-OK ! Hotelli MARIKA (**)ei soovitaks. Kokkuvõttes miskit hullu polnud, aga võrreldes Poola ja Tsehhi hotellidega oli tagasilöök. Kindlasti valida Itaaliasse sõiduks pikem reis, kuna seal on vabu päevi vahel. Need kuluvad tõesti ära !!! Reisipäevad on pikad ja kui järgmine päev vaba olla, saab puhata. Rand ja meri-oi,oi !
Igal juhul tasub minna ja seda firmat usaldada!

kirsike pilt
0

rimini

Tulin just Itaaliast, küll mitte La Stradaga, vaid omapäi ja mitte esimest, vaid neljandat korda ning julgen väita, et räpasemaid ja koledamaid randasid, kui on Rimini 20 km, ei ole ei Lääne-,Lõuna ega mujal Ida-Itaalias.

Keegi pilt
0

Itaalia

Eelmisel aastal käisin nendega Itaalia ringreisil, oli minu esimene reis ja täitsa Ok oli… nägime palju… väga kiire oli… puhata ei saanud… bussijuhid olid Ok, giidid võinuksid nats paremad olla, aga ma ei virise… tasemel… aga kui teil on võimalik lennukiga minna – siis valige lennuk… sellel aastal oli Ok.

 pilt
0

Itaalia ringreis

Käisime mehega 2004 a. suvel La Stradaga Itaalia ringreisil. Väga tore reis oli. Bussijuhid olid väga toredad. Meeldivaks üllatuseks oli see, et bussis sai firma poolt kogu-aeg teed ja kohvi. Tahaks kindlasti minna uuesti.

kevade pilt
0

Parim

LasTradaga käisime Veneetsias ja jäime väga rahule!

 pilt
0

Aga kas teile on väga

Aga kas teile on väga olulie just mingi reisifirmaga minna? Palju mõnusam on minna siinna mingi odavlennufirmaga( Easyjet, Ryanair) ja kohapeal iseseisvalt ringi liikuda…auto ntx võtta kui vaja kaugemale sõita ja hotellid saab ju internetis suurepäraselt ära proneerida. :)

Olev pilt
0

ITAALIA RINGREIS 18.-26.

ITAALIA RINGREIS 18.-26. märts 2006
Üdini rahule sa jääd, kui teed Itaalia ringreisi enne aprilli- hooaja algust – LaStrada bussireisiga: tasuta kohv, tee, leemekuubik, suhkur, plast-joogitops, suhtmugav buss WC kasutamise võimalusega, puhkepeatused iga 2,5–3 tunni järel, ööbimine 3–4-tärnilistes hotellides, enamasti ülirikkalik hommikusöök hinna sees, eriala hiilgavalt tundev giid Tiiu, põhjalikud tutvustused programmijärgseil objektidel, piisavalt vaba aega shoppamiseks. Kes peale ülimat rahulolu muud räägib, peab parajasti mingit paha tõbi põdema. Soovitame igaühele, kes reisib maailma avastamiseks ning reisist sügava rahololu tundmiseks kasutada LaStrada teenust.
Tervitustega Audru Keskkoolist
Liina, Janeli, Signe, Kristo, Rain, Olev.

*** pilt
0

la stradat kiidavad ainult need, kes pole varem teiste firmadega kusagil käinud. tundub nagu olekski see teie elu esimene bussireis olnud, kui kiitlete kõige elementaarsemate asjade üle, mis igas reisibussis olemas on (ja olid ka juba 10 aastat tagasi), konditsioneeri oleksite võinud ka lisada (kui see üldse töötas). hommikusöögid on alati reisidel hinna sees ja mina küll ei usu, et teil itaalia hotellides oli ülirikkalik hommikusöök, seal süüakse hommikul ainult moosisaia. ja see 3–4-tärnilistes hotellides ööbimise jutt on ka kahtlane, nende kodulehel on selle programmi sees kõik ööbimised 2-tärni hotellides. paremate hotellide lepinguid neil polegi. enamus nende reise näeb välja tohutu tormamisena, roomas polda poolt päevagi (midagi sellist et 5 tundi sõitu ööbimiskohast, siis 5 tundi kohapeal ja siis jälle 5 tundi tagasi ööbimiskohta), ööbimiskohad asuvad linnast väljas (või mingites imepisikestes linnades kus pole midagi teha), ööelu ei saa üldse nautida, väga palju aega raistakse edasi-tagasi sõitmise peale, kohapeal olemiseks jääb väga vähe aega. normaalne reis oleks siis, kui roomas ollakse kaks päeva ja ööbitakse kesklinna hotellis; kuigi vaatamist jätkuks seal mitmeks nädalaks. normaalne oleks ka kui giid jagaks kõigile (või grupi peale) linnakaardid, et keegi ära ei eksiks ja saaks iseseisvalt ringi käia (mida ma pole aga tiiu kohta kuulnud). kuna see firma veles travel, mis erinevate nimede alll erinevaid reise korraldab, kuulub venelastele, on reisidel ka palju venelasi ja kõik räägitud jutt tõlgitakse tihti ka vene keelde (seda õnneks teie puhul polnud). kuna teil puudub võrdlusmoment teiste firmade poolt korraldatud reisdega, siis te saategi ainult rahul olla. tore et reisi nautisite.

to "..... kiidavad ainult" pilt
0

miks anonüümne pikk

miks anonüümne pikk mahategev jutt? Julged öelda, julge ka olla avalik. Panid ehk tähele “enne aprilli”, seega hotelli valik hooajaeelselt parem, tõepoolest 3–4 tärni, lausa sviit, Poolas! Ning “enamasti” hommikusöögi kohta. Ja ära erutu, see pole tellitud lugu üldsegi mitte. Küllap leidub ka Sinu firmale kliente, kui sa just mingi er noortereisid ei ole.
nimi endine

teadja pilt
0

Minu ema käis Itaalias

Minu ema käis Itaalias sept. lõpp okt. algus ja täitsa suvised ilmad olid. Kusagilt netist vaatasin ilma Itaalias kuude lõikes,kus oli õhu ja vee keskmine temperatuur, nüüd ei mäleta kohta. Meri on kaua soe. Ja õhutemperatuur on raudselt üle 20 kraadi siis veel.

Liisu pilt
0

Mina käisin La Stradaga 3000 eek-i eest nädalasel bussireisil Veneetsia karnevalil. Arvan, et parim hinna ja kvaliteedi suhe!

Anna pilt
0

Nagu saan aru La Strada see on firma-turismikorraldaja.Kuidas seda leida ja võta ühendus? Võib olla kellegil on elektrooniline aadress?
Tänan