Mis ilm hetkel Türgis?

Katikene pilt
00

Kas siin kommenteeriks keegi, kes tuli just sel nädalavahetusel Türgist. Kas seal oli tõesti 23 kraadi ja vihm, nagu ilmateates näitas. Endal plaanis kohe järgmisel nädalal minek, tahaks nagu soojemat ilma.


 

silvar pilt
0

hmm..

Näib et elementaarne kodutöö tegemata või lihtsalt rännulise abc eneseabi teadmisi veidi vajaka, sest kogenud rändurid saavad sedalaadi asjades ikka eneseabiga hakkama:). Mis siis ikka kui ehk veel ei olnud allolev link teada, siis – www.wunderground.com

Jyrka pilt
0

Lisaksin juurde, et Türgi pindala on u. 781 000 km2 ja kõrguste vahe 5165 m …

Katikene pilt
0

OK, vabandust.

Jätsin tõesti täpsustama, et mõtlen Antalya ümbrust. Aga küsimus jääb üles, sest just ilmakaardilt ma selle 23 kraadi isegi leidsin, aga lootsin saada kellegi vahetud kommentaari, kuidas see ilm seal meie jaoks on – 23 kraadi seal ja Eestis tunduvad kindlasti erinevad (seal ju õhk näiteks kuivem?)- või ei ole vahet?

123 pilt
0

Pole hullu

Kui minek niikuinii plaanis, võta purgiga siit meie õhku kaasa, saad kohapeal võrrelda ja hiljem siin kogemusi jagada.

lepatriin pilt
0

Antalya ilm

Tulin täpselt nädal tagasi Türgist ja Antalya piirkonnas oli päeval julgelt 35 kraadi sooja, õhtuks pimedaks viskas vb 26 kraadi. Kindlasti ei ole külmem.
Reisikotist oli vaja pikad varrukad välja võtta ainult 1 kord kogu tripi jooksul kui ööbussiga Antalyast Istambuli sõitsin ja siis kell 1.30 bussijuht söögi-kaubanduskeskuse-vetsu-peatuse tegi. Siis kuskil keset seda marsruuti oli 16.kraadi.

KerliL pilt
0

Marmarise piirkonnas eelmine nädal kohalike sõnul 40 kraadi sooja, usun seda rohkem, kui ilmateadet.

õhtuleht pilt
0

Ilm Antalyas

Meie saabusime nädalavahetusel/laupäeval Antalyast, Belekist…sooja oli 30 kraadi päeval ja esimene pilves ilm, kahenädalase reisi ajal…kuna kaks nädalat oli päeva keskmine temperatuur olnud u 42 kraadi ja päikesepaiste, siis oli see laupäevane päev ikka päris külm, samas oli mõnna ära tulla…ei tekkinud pahameelt, et jälle sinna külma Eestisse tagasi. Arvata, aga võib, et pühapäeval oli jälle päike väljas ja ilma soe:)))

novel333 pilt
0

novel

windguru.com

Katikene pilt
0

Tänan Lepatriinu ja Õhtulehte ja Kerlit

Tegite mul tuju paremaks. Loodan, et on natuke aega veel sama soe, kuigi ennustused (kaasa arvatud siin välja pakutud windguru ja CNN) jäävad ikka 23 kraadi kanti.

KerliL pilt
0

Nüüd Marmarise piirkonnas juba õhtune temperatuur 20 kraadi, kiirelt langeb see nende temp.

marusja1 pilt
0

ilm

Varsti minek Kemerisse (okt teises pooles) ja kui imaeenustust vaadata siis Kemeris justkui päeval 20 kraadi ja õhtul 7. Kas tõesti???

KerliL pilt
0

Täiesti reaalne, nüüd

Täiesti reaalne, nüüd hakkab Türgis juba talv. Juba pisut sisemaa poole on hetkene temperatuur 18 kraadi ja täna sadas jälle vihma.

kilu-mari pilt
0

Ei usu, et nii külm

Eelmisel aastal Alanyas okt algul oli veel soe-nagu meie suvi.Kuu keskel juba tuuline ja vähe tuli ka vihma. Vesi oli umbes 25 kraadi. Üleeelmisel aastal olime Alanyas okt lõpus, siis ilmad päeval umbes 32 ja vesi 27. Viimasel päeval seal olles, see oli 31.okt, siis ilm vines ja Kleopatra rannapool linnas oli ka vihma sadanud.

Katikene pilt
0

Türgist tagasi

Nagu ma vaikselt loota julgesin, olidki ilmaennustused liiga madalate temperatuuridega. Tegelikult oli umbes kella 10-st hommikul kuni hilise pärastlõunani temperatuur vahemikus 28–30 kraadi. Õhtul pärast päikese loojumist muidugi 20 kraadi, aga see on muidugi arusaadav.

Tšultanja pilt
0

Kas oli väga külm?

kadri87 pilt
0

Türgıs...

Ilmad mönusalt soojad. Pruunıks saab:)

kasep pilt
0

Hetkel olen Kemeri

Hetkel olen Kemeri piirkonnas ja päeval on ikka soe nii 28–29 kraadi, aga õhtud on juba jahedamad, on mingi 17 kraadi.

koomerdaja pilt
0

Ilm Alanyas

Tõesti nii soe? Wunderground näitab 20 päeval ja öösel 10. Mis ilm Alanyas võiks praegu olla? Endal minek Alanyasse viimasel oktoobrikuu nädalal ja loodan, et 25 võiks ikka vähemalt olla sooja.

pitsu pilt
0

http://www.wunderground.com/c

http://www.wunderground.com/…/getForecast?…

Kust sa selle 20 said…ma näen küll et ka ilmateate järgi 28 kraadi

Kakskümmend pilt
0

Alanya temperatuurid

Alanya kodulehel
http://alanya.bel.tr/
näed vasakus veerus (veidi alla kerides) temperatuure, mõnikord küll merevee oma puudub, aga siis võta lahti detailne info ja ikka näed. (Paremal ülal võimalik valida isegi vene keel, teistest ei räägigi). Veebikaameratest võib isegi tuuletugevust oletada (merelained, palmide kiikumine)

blakuaadu pilt
0

Hetkel

Ehk siis kell 16 õhtul Alanyas 29, homsest kuni teisipäevani ennustab vahemikus 23–26.

terenti pilt
0

5 päeva ennustus

http://www.dmi.gov.tr/…turkiye.aspx?g=1
Ja saab keelt kah tudeerida… :)

koomerdaja pilt
0

To pitsu

Kasep rääkis Kemeri piirkonnast mitte Antalyast. http://www.wunderground.com/…/getForecast?…

Tšultanja pilt
0

Mina ei saa

Mina ei saa lõppkokkuvõttes miskit aru! On siis Türgis soe või külmakraadid juba?

koomerdaja pilt
0

Ilmaennustus

Wundergroundi vaadates tundub, et Alanya kandis mõnusalt soe veel (25–30), aga Kemeri kandis ja mujal juba külma võitu.

Tšultanja pilt
0

Tänud Koonerdaja! Asi

Tänud Koomerdaja! Asi selge!

suursuss pilt
0

Aga kas oktoobri lõpus, viimase reisiga tasub minna? saab ikka sooja ja päikest ja pruuniks? või tasuks hoopis Gran Canariale minna

reisuline2 pilt
0

Alanya

Tulime äsja just Alanyast. Supersoe. Õhtuti näitas termomeeter +28. Päeval päikese käes oli küll vähemalt +30– +35.

kilu-mari pilt
0

tasub minna

Tasub küll okt.lõpus minna Alanyasse, sest pruuniks saad ja ujuda ka kindlasti.Olen seal palju puhanud(ka oktoobri lõpul) ja kordagi pole pidanud pettuma. Okt.lõpus hea,sest vähem turiste nii linnas kui rannas. Kui on küsimusi-vastan meelsasti!