Eestlased Londonis

Girly pilt
00

Olen 21a tüdruk ja väga hea meelega kohtuks more or less samavanuses eestlastega Londonis! :) teid ikka peaks siin olema? :)


 

Roltz pilt
00

Tervist Kaasmaalased !
Enivei, Londonis on täista Pubi olemas kus on Meie kaasmaalane mänedšer. Pubi nimi on Red Lion.. info on siin

http://www.pubs.com/…_details.php?…

Soe tervitus on seal ja omanik on sõbralikum inimene üldse!
Enivei, ise olen ka õpilane ja elan Lõuna-Ida Londonis . Lewishami juures.
Kontakt: Teil kõigil on raudselt Facebook olemas ja kui tahate rohkem rääkida vms siis ma olen Roland R'Lz Lepp
Roltz

Moito pilt
00

Kas keegi elab Londonis või Londoni lähistel mõnes väiksemas linnas, kus mõnus elutseda? Plaan selline, et esimesel võimalusel sooviks Inglismaale lennata ja hea meelega tuleks kellegile kaasüüriliseks. Olen keskealine mees, mittesuitsetaja sportlike eluviisidega ja tegelen IT valdkonnas. minu e-mail on mojmoito@gmail.com

Veromi pilt
00

Hei kui tahate tutvuda Eestlastega Londonis, siis liituge Londoni eestlaste grupiga Facebookis aadressil http://www.facebook.com/…35515565236/ või vajutage “like” ja postitage Facebookis http://www.facebook.com/…648163419720 ja aidake luua Eestlaste kogukonda Londonis. Peatse kohtumiseni :)

MarilinM pilt
00

Tere kõigile.
Tuvuksin ka heameelega Londonis olevate eestlastega. Ise olen siin peaaegu aasta olnud, töötan kokana ja elan south-east'is. Igatahes kui keegi tahaks mõniõhtu midagi teha ja tuttavaks saada võtke julgelt ühendust :)
Marilin.

Melllu pilt
00

Postitan ka siis siia,ei hakka uut teemat tegema. Endal plaan enne talve Eestist Londoni minna, aga kas tasub? Kui ruttu seal tööd leiab? Olen õppinud kolm aastat majutusteenindust, mis sisaldas ka restorani- ja klienditeenindust. Kas nendele erialadele on raske tööd saada? Nendest maksumaksmis süsteemidest pole ma ka siiani aru saanud ja kõik tundub nii keeruline, aga ma ausalt ei taha siin Eestis kopitada ja elada nii, et ots-otsaga kokku ja nii, et raha üldse pole, sest tööle ei võeta.. Oleksin väga tänulik küsimustele vastamise eest.

3mm pilt
00

Tere!
Kas keegi sel aastal Londonisse ülikooli ka läheb? Oleks tore koos kuhugi resideeruda.
Pirje

too_lost_in pilt
00

Tere,
kas kedagi eestlastest leidub Londonis ning sooviks tutvuda? Olen Eesti neiu ja siin olnud juba ~ 1 aasta ning usun, et oleks tore leida veel kontakt/-e, kellega mõnikord mingi Eesti õhtu nt korraldada :D
:)

e-mail: zzspirit@hotmail.com

KadriEsimene pilt
00

Heippa, eestlased! Olen 26 ja North- Londonis, hetkel otsin tööd ja korterit, ma tean- väljakutse missugune! Tulin siia 13.jaanuaril. Andke märku, kus paiknete, teeme kaerajaani õhtu :)

svenvisk pilt
00

Tervist.

Ehk leidub kedagi londonis kes abistaks ja annaks nou too otsinkutel.
Hea oleks kui saaks automaalriks.
Ise 25a noormees tulin 13jan Londoni.

Sven +372 53312757

avel pilt
00

Eestlased Londonis

Tere!

Hetkel on mul käsil 4-aastane ESRC-i (Economic and Social Research Council, UK) projekt uusmigratsiooni kohta maailma suurlinnades, The rise of new migrant identities and landscapes in London and San Francisco. Praegune etapp keskendub eestlaste kogukondadele Londonis. Eesmärgiks on saada paremat ülevaadet aina mitmekesisemaks muutuvatest etnilistest gruppidest ning keskenduda nende kogukondade igapäevakogemustele ja ruumilisele paiknevusele. Hetkel on küllaltki puudulik arusaam eestlaste eluolust, töö- ja migratsioonikogemustest Suurbritannia pealinnas, mistõttu on see uuring väga oluline.

Eestlaste leidmine Londonis on aga suhteliselt keerukas, sest nii Suurbritannia riigil kui ka Eesti saatkonnal on väga puudulik arusaam kogukonna suurusest ja paiknevusest. Seetõttu pean ma otsima alternatiivseid lahendusi osalejate leidmiseks. Paljud eestlased välismaal suhtlevad omavahel läbi selle keskkonna, mistõttu otsustasin uurida ka siitkaudu, et kas leiduks inimesi, kes oleksid valmis projektis osalema. Põhirõhk on intervjuudel, mis on kõik anonüümsed. Kui olete huvitatud osalemisest või on täiendavaid küsimusi/soovitusi, kirjutage mulle siia postkasti või aadressil al523@cam.ac.uk.

Gelly00 pilt
00

Tere,
soovin ka eestlastest tutvusi Londonis.Tulen Lodnonisse elama augusti algul.Igasugune info Londoni kohta on oodatud.Nii korteri leidmise kohta kui ka töö leidmise kohta.
g.aguilera.l@hotmail.com Igasugune info selle kohta on teretulnud :)

mmailism pilt
00

Tere!

Kolin Lononisse Septembri alguses. Kui kellegil oleks välja pakkuda töökohta või anda rendile normaalse hinna eest elukohta, siis plaun võtta ühendust mmailism(ät)hot.ee

Suured, suured tänud !

Manzakas pilt
00

Hey, Mina olen nüüd juba üle poole aasta Londonis elanud ja lihtsalt jumaldan seda elu siin.

elerik pilt
00

Tere.Elan south east Londonis (Thamesmead) kas keegi siin lähedal ka elab andke m'rku
vivaeleri@hotmail.com

Pixma pilt
00

Oktoobris Londonisse elama

Kolin oktoobris Londonisse elama ja oleks huvitav suhelda teiste Eestlastega, kellel sama mõte.

maria.laas pilt
00

Eestlased Londonis.

Kas leidub toredaid eestlasi Londonis(täpsemalt Manchesteris), kes aitaks töökoha leidmisega.

Kõik pakkumised on oodatud:
tel:07424309894

Tervitusi kõikidele Eestlastele, kes elavad ja töötavad UK.

Lele pilt
00

Öömaja Londonis üheks ööks :)

Heii, kas keegi tahaks sel laupäeval võtta endale ööbima kahte Eesti tüdrukut?
Email: lele_johanson@hotmail.com
Facebook Lele Johanson

scandinavianm pilt
01

Tere Londonlased!

Tegin ka endale ettevõtte UK-sse ja alustan seal äritegevusega.
Eestis juba mitmeid aastaid tegutsenud ja kõik võimalused olemas, et sellel turul läbi lüüa.

Plaan tulla elama sinna kanti jaanuaris. Otsin endale ka ühte töötajat, kes räägiks väga hea inglise keelt.

Kui seal kandis olen, siis võiks ühe kambakese kokku ajada ja ühiseid üritusi teha.

FB: https://www.facebook.com/urmo.valle

Urmo

inff pilt
00

Eestlased UK's , Crawley?

Kas leidub siin noori eestlasi, kes on siin mõnda aega olnud ja elavad kusagil majas või korteris? Ise kolisin täna siia.

symbiontsik pilt
00

Paistab, et siin Londonis on palju rohkem eestlasi kui ma ette kujutasin. Kui on keegi, kes elab Brixtoni lähedal ja tahab eesti keeles suhelda, oleks kena kokku saada kuna pole eesti keelt rääkinud pikka aega :D

saarsalu46 pilt
00

Kas on mõni lahke eestlane kes võtaks endajuurde ööseks 23 aastase noormehe. Pole kusagil ööbida kuna kaotasin oma rahakoti ära ja pole raha. Kirjad on oodatud saarsalu46@gmail.com

Tiina Wilder pilt
02

Aga kus sa oled? (Saan aru, et Londonis, aga London on 13 miljoni elanikuga suur ja lai linn ja rahata väga kaugele jalgsi ei jõua minna). Loodan, et leiad abi. Ise saaksin aidata, ent veidi kaugemalt ja siia ei jaksa sa kõndides tulla kahjuks. Varguse tõttu peaksid politsei poole pöörduma. Postitusest ei selgu ka, kas probleem esines Londoni külastuse käigus või on tegu eestlasest siinmail püsivamalt olijaga, kes vajab peavarju rohkem kui ainsaks ööks.

Häda korral aitab kodutuseprobleemiga inimesi St. Mungos nimeline heategevusorganisatsioon. Griffin House, 161 Hammersmith Road, London W6 8S Telefonile helistada, annad oma koordinaadid ja nad tulevad Sulle järgi. Ainult inglise keeles suhtlemisvõime on vajalik: 020 8762 5500

http://www.mungos.org/

Emergency services
Sleeping rough – whether on a park bench, in a subway, in a car park or on the street – is an emergency. Helping rough sleepers into accommodation is the obvious first step.
We work in some of London's busiest areas to identify people who are sleeping rough and to help them find accommodation.

Our outreach teams comb the streets looking for homeless people who need help; aiming to help people into accommodation as fast as possible.

If you are worried about someone sleeping rough, email us at streetconcern@mungos.org or tell us more.

Our hostels provide shelter for around twelve months, and aim to help each client recover sufficiently to move into more appropriate accommodation, independent or supported.

Sleeping rough is harmful and dangerous. We believe no one should end up sleeping rough in the UK in the 21st century.

Within London, we are members of the Mayor's London Delivery Board, which is a strategic partnership set up to end street homelessness in the capital by the end of 2012.

From April 2011 a new pilot initiative came into place called No Second Night Out. This involves rough sleepers being supported into an outreach hub and assessment centre, staffed 24 hours, where a professional team will talk to people about the personal options open to them. Our street outreach teams refer into the assessment hub.

To make a referral to an outreach team within London for NSNO call 0870 383 3333.

Aktiivsed teemad