Eestlased kes elavad/vms U-M´l.

karenko pilt
00

Tere,

pesitsen Aucklandi äärelinnas, kas mõni eestlane lähedal?


 

Maagy pilt
00

Tere. Kasutan teemat ära. Me küll ei pesitse Uus-meremaal, aga tahasime taodelda WHM viisat sinna. Seetõttu huvitab, et kuidas seal kandis praegu majanduslangusega lood on. Kas selliseid lihttöösid väga raske leida. Ühesõnaga tahaks veenduda, kas on üldse mõtekas praegu taodelda seda viisat või lükata edasi, kui olukord paremaks läheb. Sest esialgu tuleks ju eestis ka aastaks siis end töölt lahti võtta, aga praegu siin töö olemas vähemalt. Tänud vastuse eest juba ette!

katy7 pilt
00

Too

Tsau!

Olen siin uus meremaal nyyd juba pea aasta ja siin saab kiivi kasvandusse iga kell toole siia pole see majandus langus veel joudnud ! Kui tahad midagi tapsemalt teada siis mu msn on katy777@windowslive.com voi meil kdannion69@gmail.com voi kui siin oled void alati helistada kui majutust vaja voi mis iganes nr on +642102716635

Kadi

katy7 pilt
00

TERE

Elan juba pea aasta Uus Meremaal kyll mitte Aucklandi lahedal aga olen Waihi beacil see aint 160 km Aucklandist mu tlf nr on +642102716635 msn katy777@windowslive.com vota yhendust.

Terv Kadi

TM pilt
00

RE> Karenko

Karenko, jata moni kontakt, ma ka siinkandis.

Travelbee pilt
00

Wellingtonist

Tere,

Elan ja õpin kolmandat aastat Wellingtonis.
Kui keegi siiakanti satub, andke märku (Larissa.Kus@gmail.com), hea meel oleks kokku saada ja veidi eesti keelt rääkida.

Larissa

Liisake pilt
00

ka uus-meremaale

Kadi kas voib ka sulle kirjutada kui kysimusi Uus-Meremaa osas?

Druj pilt
00

Hei, kes on Uus-meremaal.

Otsustasin oktoobri lõpus maailma avastama minnna. Nüüd siis avastangi. Tegelikult tahaksin leida eestlasi, kes enam-vähem samas regioonis peatuvad. Elan parasjagu Aucklandis, aga tahaksin peagi puuvilju korjama minna. Kui keegi viitsib võiks endast märku anda.
Aitäh.

pizikaz pilt
00

Tere!

Lendan Uus-Meremaale (Aucklandi) 17.novembril. Plaan on Aucklandis (või siis mujal, kui seal ei saa) hakatuseks mõneks ajaks mingi töö sebida. Tahaksin väga ka mõne eestlasega kokku saada ja muljeid/soovitusi kuulda selle riigi kohta. Kes on huvitatud, siis minu e-mail special_girl000@hotmail.com

missomaa pilt
00

Seiklused

Mina jõuan Uus-Meremaale 13. detsembril. Algus Auckland. Plaan seigelda 1+ kuud mõlemal saarel. Mitmekesi põnevam, kui huvi, siis räägib plaanidest allan.kahar@gmail.com

s2nnu pilt
00

Tere:)

Druj ja teisele ka. Elan koos sõbrannaga Aucklandis alates septembrist ja kui on soovi infot teada jne ja Druj viitsime sinuga kokku ka saada, lihtsalt lisa msni ja seal arutame sandrapuusild@hotmail.com

sokk82 pilt
00

Tere!

Olen paikne Hamiltonis, Waikato district. Kui keegi lähedale satub siis number on +64 022 635 7066

KatiMia pilt
00

Uus-Meremaale

Väike mõte on midagi huvitavat teha. Kuna olen noor & veel peret pole, siis why not?! Kas on keegi, kes elab & töötab juba Uus-Meremaal? Või siis äkki keegi on olnud Uus-Meremaal või sealkandis :) Palun võtke yhendust- katipoolak@hotmail.com. Tahaks leida reisikaaslast..sellist, kes juba teab asjast midagi =).

sokk82 pilt
00

Viisa pikendamine?

Tere

Olen praegu WH viisaga Uus-Meremaal. Soov oleks kauemaks siia jääda aga ei tea millist viisat taotleda. Partneri viisa tundub ainuke võimalus. Kas kellelgi on kogemusi sellega või peaksin mingit muud varianti proovima? Milliseid variante veel on? Skilled alla ma ei kuulu vist.
.

Lucky Jim pilt
00

Jaffa

Elan kolmandat aastat Aucklandis. Kui huvi on võib kokku saada ja muljetada. Küsimustele, millele vastuste leidmine neti abil ei tohiks olla ülejõukäiv ma kahjuks ei suvatse vastata. +6421516181

annely81 pilt
00

tere eestlased!

Elan uus-meremaal juba 5 aastat.Elan Hawkes bays Hastingis.Kui keegi siia poole satub voib yhendust votta minuga +64 0277 715 122.Annely

NZ15 pilt
00

Inimesed Uus Meremaal.

Tere!

Olen olnud pisut rohkem kui nädala Uus Meremaal, Aucklandi lähistel Elleslies. Tahtsin kysida, kas leidub kuskil keegi, kellega ehk kokku saada ja pisut lobiseda?

Eve

maksimus26 pilt
00

Tere

Minu randamised selles huvitavas riigis on selleks korraks rannatud. Sellega seoses viibin 14–21 aprillil Aucklandis. Kui kellelgi on tahtmist kokku saada ja muljetada, oleks see vaga pro. Saaks eesti keelt harjutada natukene. Telefon on 0211474765

Martin

kevvu pilt
00

Martin

Tere,
Kle me jõudsime siis ju samal ajal kui sa tulid 14 :D. Ma olin Aucklandis 14–17. Mix nii vähe siin NZ is ?

kevvu pilt
00

NZ- 14.04-16.06.2010

Tere,
Kes on siin ja tahaks koos midagi teha, oleks väga huvitatud. Sest üksi pole just kõige huvitavam. Hetkel olen New Plymouthi kandis. Msn on kevin.sepp@hotmail.com. Lisaks on olemas ka kohalik nr, aga selle võib juba küsida.

NZ pilt
00

Miks?

Huvitav, miks minna kaheks kuuks nii kaugele, et tunda seal igavust???

kevvu pilt
00

Tunda igavust, okey :D. Siis sa pead igav inimene olema. Ma lihtsalt lootsin leida eesti inimesi lisaks kellega teha midagi.

maksimus26 pilt
00

to kevvu

No ma olin siin piisavalt kaua – 9,5 kuud. Lihtsalt vältisin Aucklandi. Suuremad linnad ei ole teps mitte Uus-Meremaa atraktiivseimaks vaatamisväärsuseks. Eritan soovitan hoiduda kohtadest nagu Palmerston North ja Invercargill;).

Martin

Aron11 pilt
00

kangurumaa.weebly.com

NZ pilt
00

igavus...

Veetsin ise 3 kuud Uus-Meremaal – ja üksi. Ei olnud igav! Ka ei takistanud inimestega suhtlemist see, et nad eesti keelt ei kõnelenud…

kevvu pilt
00

to NZ

Mis tegid siin üksi, kuidas liikusid kus peatusid. Ma siin hetkel olen väikeses külas kus mul kõik tasuta (elamine, toit, nett, transport) ja mõtlen mida edasi teh ja kuhu minna.

NZ pilt
00

Üritasin võtta sellelt lühikeselt ajalt, mis võimalik. Kusagil kohapeal pikalt ei peatunud. Üritasin olla pidevalt liikumises. Esmalt häälega (kuid selgus, et ajad pole enam endised – aasta oli 2006), hiljem rendiautoga. Et leida tegevusi (mida sõltuvalt muidugi inimtüübist – pakub Uus-Meremaa ohtralt), soovitan kõigepealt tutvuda siinse ülihea sissekandega: http://www.trip.ee/…eremaal.html#new

kevvu pilt
00

Oot sul hääletamise asi siis ei toiminud et võtsid auto. Ma ise mõtlesid hääletada, sest üksi auto võtmine pole just kõige odavam lõbu.

NZ pilt
00

Ei toiminud ses mõttes, et kui varasemast peeti Uus-Meremaal hääletamist parimaks liikumisviisiks punktist A – punkti B (olla olnud nii, et ei pidavat soovi avaldamagi, sest kui olid seljakotiga või jalutasid maanteel, siis “iga teine” pakkus abi), siis muu maailma üldine suhtumine (90-date lõpu poolest alates – kohalike väitel) hääletajatesse on muutnud ka sealset suhtumist. Tänaseks ei erine hääletamisega liikumine (auto peale saamise kiirus või ka läbitud kilomeetrid päevas) seal oluliselt tänasest pildist Euroopas. Kuid vaatamata kõigele (ja jalgsi läbitava maa pikkusele päevas) on see siiski parim viis ja võimalus kohtuda väga eriskummaliste ja huvitavate inimestega. Jätkuvalt parim võimalus luua uusi tutvusi, suhteid ja imestada erinevate kirevate inimeste olemasolust. Kui aega on ja ootamatuid olukordi ei pelga, siis tasub alati seda teed minna. Sest ka seal peab paika tõde, et kui ise oled positiivne ja suhtleja, ei jäeta ka sind hätta (näiteks ei õnnestunud mul kordagi lageda taeva all ööbima jääda – mida Euroopa kohta enam öelda ei saa – ikka leidus juhus, kus kellegi kostiliseks olin palutud…) Positiivne on see maa jätkuvalt.

kevvu pilt
00

Okey, eks näis kuidas läheb. Enne vaja veel veidi raha teenida kui liikuma hakata.

Rännukirg pilt
00

Tere matkasellid

Olen nuud ise Uus-Meremaal juba monda aega olnud ja pisut tootanud ning ringi vaadanud.Hetkel olen lounasaarel ja plaanin siia jaada veel paariks kuuks.
Kas sellel saarel on veel eestlasi, kes on suhtlemisest ja voib olla ka koos
seiklemisest huvitatud.Minu meil on rohututike@hotmail.com

Aktiivsed teemad